Dodaj do ulubionych

Spec od OPLI

IP: *.ip.netia.com.pl 06.08.10, 13:53
Mam problem z oplem vectra 2.0 dtl.Zapala mi sie lampka chek i auto slabnie po
czym lampka gasnie i samochod odzyskuje moc.Bylem u paru mechanikow zaden nie
potrafil powiedziec co jest uszkodzone mimo sprawdzenia.Moze ktos poleci
solidnego i uczciwego fachowca.
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re: Spec od OPLI IP: *.bydgoszcz.agora.pl 06.08.10, 14:06
      polecam forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=28
      znajdziesz tam wiele ciekawych informacji o dolegliwościach autka,
      przykro, ze muszę to napisać ale w Świeciu raczej ciężko o fachowca,
      który poprawnie zdjagnozuje i naprawi usterkę.Z opisu sądze, że może
      być to zawór EGR. Życzę powodzenia
    • synujamakasi Re: Spec od OPLI 06.08.10, 16:32
      w mojej viki wyczyściłem przepływomierz i skasowałem błąd komputerem. do dziś
      nic sie nie zapala. spróbuj moze pomoże. pozdrawiam
    • Gość: dżaga Re: Spec od OPLI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.10, 13:41
      a propo opli to ja mam corsę b i mi ostatnio chyba ako nawala, bo
      jak naładuje i tego samego dnia jeźdzę to mi potrafi po dwóch
      godzinach już nie odpalić! fachowcy co to może być??
      • Gość: a Re: Spec od OPLI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 14:40
        z tym bledem w vectrze b to bedzie zawor erg czyli recyrkulacji spalin
        • Gość: kahd Re: Spec od OPLI IP: *.adsl.inetia.pl 07.08.10, 14:44
          Dokładnie! Też to miałem. Nowy zawór kosztuje ok 600 zł, ale może
          wystarczyłoby go wyczyścić
        • Gość: do dżaga Re: Spec od OPLI IP: *.adsl.inetia.pl 07.08.10, 20:31
          Prawdopodobnie masz gdzieś zwarcie.
          • Gość: gosc Re: Spec od OPLI IP: *.114.105.249.plusnet.thn-ag2.dyn.plus.net 08.08.10, 13:21
            Ja miałem podobnie na benzynie tzn. mulica no i kontrolka komputera. Rozważałem
            silniczek krokowy lub egr - wybrałem silniczek. Po jego wyczyszczeniu wszystko
            wróciło do normy.
            forum.gazeta.pl/forum/03,327,115025165,115067779.html?rep=1
            • Gość: sss Re: Spec od OPLI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 12:21
              Mam interfejs do opli po 97r i grupy vag do sprawdzenia, jak ktoś chce za darmo
              sprawdzić komputer to niech da znać.
            • 2.ana Re: Spec od OPLI 10.08.10, 14:56
              drodzy panowie a ja mam problem z corsą kiedy włącze radio przestaje działać
              prędkościomierz gdzie mam z tym jechać
    • Gość: norrka Re: Spec od OPLI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.10, 15:15
      polecam pana Marcina Chmarę w Cekcynie koło Tucholi. jak się jedzie do Tucholi ,
      to skręć w Bysławiu i napewno dojedzież. Zycze powadzenia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka