Gość: igac@4me
IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl
14.05.02, 09:55
zagadnienie korupcji w mieście Świecie jest niesłychanie rozpowszechnione.
Dotyczy to wszystkich urzędów i przydętych urzędników, którzy są bardzo
interesowni. Nic nie załatwimy jak nie damy "w łapę".