Dodaj do ulubionych

korupcja w Świeciu

IP: *.swiecie.sdi.tpnet.pl 14.05.02, 09:55
zagadnienie korupcji w mieście Świecie jest niesłychanie rozpowszechnione.
Dotyczy to wszystkich urzędów i przydętych urzędników, którzy są bardzo
interesowni. Nic nie załatwimy jak nie damy "w łapę".
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja Re: korupcja w Świeciu IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.02, 22:18
      Jakaś dziwna długa cisza na ten temat
    • Gość: No_&_no Re: korupcja w Świeciu IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.02, 00:46
      ignac, jeżeli wiesz to mów a nie p...dol frazesów. O korupcji wie wiele osób,
      jednak nikt nie mówi wprost, tak jak ty d.pku. Co? Szukasz sensacji? ...
      Ja conieco powiem konkretniej. Kpiną jest, że kryminalista Pan Emert wygrał
      przetarg na niezłą kasę na roboty w Przechowie, burmistrz Pogoda wie bo wszyscy
      wiedzą i nie podlaga to dyskusji, że Emert ukradł nam conajmniej 2 miliony
      (2.000.000,00 zł), ale Pogoda mówi,że Emert wygrał przetarg w majestacie prawa
      ! Cóż, nie dziwię się skorumpowanemu Pogodzie, że stara się zatuszować sprawę,
      bo pewnie sam miał korzyści z działalności Emerta. Poza tem Pogoda chce by
      Emert mógł spłacić to co zagrabił, ot pomoc koledze kryminaliście. Pogoda
      argumentuje, że dzięki temu zwycięstwu ludzie zatrudnieni u Emerta nie stracą
      pracy. Idiota czy co ? Przecież jak Emerta wsadzą i tak stracą pracę a i pewnie
      pieniędzy za pracę nie dostaną bo Emert będzie musiał zapłacić za skradzione
      mienie. A przecież jest wiele innych firm w Świeciu, które są uczciwe i nie
      mając tego wygranego zlecenia będą musiały zwolnić pracowników lub same paść.
      Brawo Pogoda - korupcja buduje, uczciwość pada!
      PS. Jeden z kolegów pana Pogody, oczywiście gość ma już żółte papiery więc
      prawdomówność jego oceńcie sami, powiedział mi, że "pewien przetarg Emetr wygrał
      (na początku jego korupcyjnej kariery), bo jak urzędnicy mówią: kupił Emert
      maszynę do zgrzewania rur za grube pieniadze i teraz musi mu się ta inwestycja
      zwrócić".
      Pozdrawiam !
      • dor-ka Re: korupcja w Świeciu 29.08.02, 13:10
        A faktycznie powiedziałes bardzo dużo, ale nie wiem, czy słyszałes o tym, że
        Pogoda jeździł na wczasy z Emertem? Tak, tak razem byli na nartach (tak samo
        zresztą jak z panią skarbnik).
        • Gość: Toja Re: korupcja w Świeciu IP: *.bydg.pdi.net / 213.146.48.* 30.08.02, 08:57
          Nie znam się na tych sprawach za bardzo, ale coś z tym przetargim śmierdzi...
      • Gość: adela Re: korupcja w Świeciu IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.02, 20:04
        A gdzie właściwie gdzie jest p. Emmert. ZEC pada właśnie przez niego. Teraz
        przyjdzie firma która go kupi od miasta za grosze a Pogoda powie że uratował
        kilku ludzi(niech najpierw powie ilu zostanie zwolnionych) Wiwat walka Pogody
        z bezrobociem- korupcją -złodziejstwem .
    • Gość: rączka Re: korupcja w Świeciu IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 21:06
      Nareszcie coś sie tu dzieje.Ludzie piszcie jak najwięcej jeśli macie konkrety.
      Może to coś da.Dóżo ludzi to czyta.
      Pozdrawiam odważnych pisaży.
      • Gość: Muminek do Rączki IP: *.polpak-karton.pl 07.09.02, 07:57
        Żeby tak pisać jak Rączka to też trzeba być odważnym pisarzem :))))))
      • Gość: M Re: korupcja w Świeciu IP: 80.51.243.* 02.04.03, 10:15
        Oj adela, bierz w rączkę i zasuwaj do SKY7
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka