Dodaj do ulubionych

WOYTEK MROZEK

IP: gateway.d* / 10.3.36.* 09.07.02, 09:16
Informuję wszystkich FORUM-owiczów, że na Podzamku w Amfiteatrze w dniu 13
lipca o godz. 20.00 wystąpi Woytek Mrozek ze swoimi tańcami świata. Facet ten
to klarnecista, który gra naprawdę świetną muzę. Polecam go wszystkim. Zawsze
występował on z chórem ze Lwowa i z takim zajebistym dyrygentem. Dodatkową
atrakcją był zawsze prawdziwy dudiarz, który zagrał w jednym z kawałków na
dudach. Naprawde polecam ten sobotni wieczów.
Obserwuj wątek
    • Gość: maciej Re: WOYTEK MROZEK IP: gateway.d* / 10.3.36.* 12.07.02, 13:41
      Mam sygnały, że w dzisiejszej Pomorskiej napisali, ze koncert Woytka Mrozka w
      Amfiteatrze to bedzie wydarzenie muzyczne rou w Wąbrzeźnie. Jak zapowiadał
      mrozek przyjedzie z Hórem i autentycznym jedynym dudziarzem z papierami.
      Dla mnie muzycznym wydarzeniem to byłby np. koncert Jobkowej z Methenym - bo
      podobno na przełomie września i października mają nagrać razem płytę. Nominuję
      już takową na wydarzenie roku.
    • Gość: maciej Re: WOYTEK MROZEK IP: *.Wabrzezno.com.pl 16.07.02, 23:34
      I jeszcze jedno - gratulacje dla architekta amfiteatru. Wyobażcie sobie jest
      koncert - muzyka (smyszki fagot, klarnet) a tutaj na scenie gościu zapierdala z
      beczką piwa. Projektant tak zaprojektował nasz Amfiteatr, ze aby dostać sie do
      zaplecza - magazynu trzeba przejsc przez scene. I to sa takie klimaty - totalne
      wiesniactwo. Mysle że projektant powinien otrzymac zlotego rapitografa.
      • Gość: Figo Re: WOYTEK MROZEK IP: gateway.d* / 10.3.36.* 17.07.02, 07:53
        Z uporem maniaka - nie wiesz gdzie mieszkasz? Może zostaniesz burmistrzem,
        starostą, architektem i czymkolwiek chcesz w jednym. Będziesz miał okazję się
        wykazać. Dałbyś sobie spokój po 6 miesiącach bo nie masz bladego pojęcia jak
        się sprzedają imprezy w tym mieście (kto powinien wystąpić itd.). Zdecydowanie
        oprócz knajpy na podzamku (jakby nie patrzeć w amfiteatrze), która tak Ci się
        podoba nie trawisz niczego innego. Więc pytam po co tu mieszkasz? Wyprowadź się
        do innego miejsca gdzie nie ma takiej komercji (bo na bardziej ambitne rzeczy
        przydzie ze 100 ludzi w tej dziurze). Będziesz się mógł rozwinąć intelektualnie
        i nikt nie będzi chodził z beczką piwa, na które zaraz po imprezie pewnie
        poszedłeś i bardzo ci smakowało i byłeś zachwycony, wniebowzięty i coś tam
        jeszcze.
        • Gość: maciej Re: WOYTEK MROZEK IP: gateway.d* / 10.3.36.* 17.07.02, 08:55
          W każdym mieście można znależć coś co się nie podoba. Podobnie jest w
          Wąbrzeźnie. Projekt amfiteatru przez którego scene przebiega droga do magazynu
          gdzie znajdują sie beczki z piwem uważam za porażkę - nowoczesną myśl
          projektanta. A może ty jestes projektantem albo współtwórcą tegoż obiektu,
          gdzie zamiast desek jest polbruk???? Kilka słów krytycznych nikomu nie
          zaszkodzi. A co do koncertów zgodzę się, że ambitne plany upadają już w
          momencie projektu - z czystego tylko powodu, że w Wąbrzeźnie nie ma
          potencjalnego odbiorcy i nie ma sie czemu dziwić.
          Jakbym miał sie wyprowadzać z każdego miasta, gdzie mi sie coś ni podoba, to
          zaręczam Ciebie - w moim życiu mogłoby zabraknąć miast w Polsce. Powtarzam -
          każde miasto ma coś, do czego można sie przyczepić. Ja wybrałem Amfiteatr który
          mi sie kompletnie nie podoba i takie jest moje zdanie.
          Jeżeli jestes zachwycony tym obiektem - to jest twoja ocena i wszystko. Nie
          wszystko w tym mieście musi mi sie podobać i nie o wszystkim musze pisac w
          kategoriach ochów i achów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka