Gość: mieszkaniec
IP: *.adsl.inetia.pl
12.07.09, 13:53
Po osiedlu Paderewskiego od soboty biega mały York.Prawdopodobnie
zgubił się i biega po osiedlu.Ma niebieski znaczek identyfikacyjny
ale nie można go odczytać gdyż piesek jest bardzo nieufny.Mam
nadzieję że właściciel go odnajdzie.