Dodaj do ulubionych

Bezpański York

IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.09, 13:53
Po osiedlu Paderewskiego od soboty biega mały York.Prawdopodobnie
zgubił się i biega po osiedlu.Ma niebieski znaczek identyfikacyjny
ale nie można go odczytać gdyż piesek jest bardzo nieufny.Mam
nadzieję że właściciel go odnajdzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: pupil Re: Bezpański York IP: *.xdsl.centertel.pl 12.07.09, 23:09
      chętnie przygarnę tego psiaka ;)
      • Gość: widoks Re: Bezpański York IP: *.ip.netia.com.pl 13.07.09, 21:29
        piesek jeszcze spaceruje po osiedlu najczesciej go widac przy blokach nr 6, 8 :)
      • Gość: Jacek Re: Bezpański York IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.09, 13:42
        Witam

        Dzięki za forum. Ten piesek mieszka na Paderewskiego 10 ma 11 lat i
        korzysta z życia. Wabi się Jimmy i nie znosi smyczy. Jak się wybiega
        zawsze wraca. Proszę go nie karmić ani przygarniać bo jak się zrudzi
        Wami to zacznie drapać w drzwi jak szalony, a jak go przywiążesz
        zacznie szczekać i piszczeć że mur beton się nie wyśpi cały pion.
        Nie gryzie ale nie radzę głaskać bo nie lubi. Do mnie nr 606703723
        także jak go zauważysz proszę o kontakt.

        pozdrawiam
        Jacek
        • Gość: on Re: Bezpański York IP: *.swiecie.vectranet.pl 16.07.09, 20:18
          powinien ktoś go przygarnąć bo Ty się opiekować psem nie potrafisz .Jest tak
          zdesperowany ,że ucieka z domu ......
          • Gość: Jacek Re: Bezpański York IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 14:32
            Jak tak twierdzisz to już wiem, że psa nie masz lub mieszkasz w
            bloku, a Twój pupil świat widzi tylko na smyczy.
            • Gość: ja Re: Bezpański York IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 09:34
              Mieszkam w bloku,a mój pupil chodzi codziennie na spacery i to bez smyczy.Twoje
              podejście do wychowania psa jest karygodne.Takim ludziom powinno się zabierać
              czworonogi.Jak się bierze pieska to trzeba się nim opiekować,a nie puścić przed
              blok i cieszyć się ,że pies się wybiega.
            • Gość: kroy Re: Bezpański York IP: 212.160.87.* 23.07.09, 10:01
              ciesz sie ze:
              - jescze ci go nikt nie odstrzelil (a mysliwi potrafia, oj potrafia -
              www.zabilimipsa.pl)
              - inny pies ci go nie zagryzl - bo inni tez tacy madrzy, siedza na laweczce albo
              co gorsza w domu i puszczaja zwierze samopas

              wlasciciel odpowiada za psa- za szkody przez niego poczynione rowniez, za brak
              smyczy albo kaganca - mozna dostac ladny mandat (wiem, yorkowi wystarczy tylko
              smycz, zreszta jak bys go pilnowal-to moglby i bez pobiegac, a tak to... szkoda
              gadac)
              • Gość: CSW Re: Bezpański York IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.09, 12:17
                Na moje ten właściciel tego Yorka jest chory psychicznie szkoda że
                takie biedne stworządka muszą tak cierpieć!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka