Gość: Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 14:53 Witam! Piszę w sprawie aktualnego stanu drogi Tarnobrzeg -Sandomierz czy jest już przejezdna? Ma może ktoś numer do GDDKiA ? Dziękuję za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:01 nie jest i predko nie bedzie, droga jest przekopana w wielowsi. mozna jechac przez furmany, sobow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:03 gddkia.pl 15 823-25-69 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:23 poszukaj sobie sam czlowieku Odpowiedz Link Zgłoś