Dodaj do ulubionych

droga Tarnobrzeg- Sandomierz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 14:53
Witam!
Piszę w sprawie aktualnego stanu drogi Tarnobrzeg -Sandomierz czy jest już
przejezdna? Ma może ktoś numer do GDDKiA ?

Dziękuję za odp.
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:01
      nie jest i predko nie bedzie, droga jest przekopana w wielowsi.
      mozna jechac przez furmany, sobow.
    • Gość: j Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:03
      gddkia.pl
      15 823-25-69
      • Gość: c Re: droga Tarnobrzeg- Sandomierz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:23
        poszukaj sobie sam czlowieku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka