Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 22:17 Tadek Gospodarczyk zdecydowanie najlepiej prezentuje się w telewizyjnych spotach.Przekonywujący jest, a to ma znaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: racja Re: Gospodarczyk najlepszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.10, 22:57 moze bedzie meska wersja 'tap madll' :d niech startuje, ma szanse:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Gospodarczyk najlepszy IP: 81.219.69.* 19.11.10, 23:20 głosuje na niego, bo to jedyny kandydat który ma przejrzysty, jasny program. wydaje mi się, że dość już i Dziubka i Norberta, dlatego Gospodarczyk to najlpeszy wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Gospodarczyk najlepszy IP: *.tktelekom.pl 19.11.10, 23:42 Ja myślę że jego miejsce jest na łajbie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witek Re: Gospodarczyk najlepszy IP: 81.219.69.* 19.11.10, 23:44 a Twoje wyborco na marsie Odpowiedz Link Zgłoś