Gość: wichura
IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl
01.02.11, 18:27
W piątek wypowiedzenia z pracy (trzymiesięczne, bez obowiązku świadczenia pracy) otrzymali trzej naczelnicy UM - B. Uchański (edukacja itp)), M. Jugo (kultura itp.), W. Szotek (gospodarczy) oraz R. Bokwa (z-ca nacz. urbanistyki itp). Takie samo wypowiedzenie ma (ale wcześniejsze) b. rzecznik P. Antończyk.
Połączonymi nowymi wydziałami pokierują p.o. naczelnicy jednego z łączonych wydziałów. Z jednym wyjątkiem - kultury i sportu oraz zdrowia i edukacji - gdzie p.o. został Tomasz Kaczmaruk (czy jakoś tak, pracownik wydz. edukacji)