Dodaj do ulubionych

kolejne strzały w Stalach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.11, 23:21
Dzis wieczorem znowu padły strzały w Stalach.czy ktoś wie wiecej?
Obserwuj wątek
    • Gość: eli Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.flash-net.pl 12.07.11, 07:07
      o co chodzi?
    • Gość: endi Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.11, 23:06
      tak ja słyszałem, stale otoczyły pierścieniem czołgi i strzelają do żądnych sensacji
    • e-ftalo Re: kolejne strzały w Stalach 13.07.11, 00:50
      te strzały były stale czy tylko czasem? Jeśli stale,to być może myśliwi polowali na zwierzynę po okolicznej dżungli
      • Gość: fizjolog Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.tktelekom.pl 13.07.11, 18:36
        to pewnie ktoś miał zatwardzenie i walił z d... do ludzi
        • Gość: znajoma Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 20:31
          Robicie sobie żarty a tam rozegrała sie taka tragedia na oczach dzieci. Chciałabym dorwać tych dziennikarzy z Echa Dnia, co napisali takie bzdury żerując na czyimś nieszczęściu. Rozmawiałam wczoraj z sasiadką tych osieroconych dzieciaków
          (8 , 7 i 3 latka). Pozdrawiam przy okazji tamtejszych pijaków, co szerzyli plotki na temat młodej matki dzieciaków. Jak się teraz z tym czujecie?
          • Gość: lol Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 14.07.11, 00:33
            Dzieci żal ale one nie miały tylko jednego tatusia ponoć..., raczej każde innego.
            • Gość: Do Lol Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 05:32
              A byłeś materacem? Zginęła 24 letnia matka 3 dzieci, dostała 4 strzały na oczach dzieci a piątym 37 letni tatuś zabił siebie. Pomyślmy, zanim plotka wyjdzie z naszych ust. znajoma
          • Gość: kutafonplamisty Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 07:57
            o mamusi to nie byly plotki,
      • Gość: gość Re: kolejne strzały w Stalach IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 14.07.11, 00:30
        Stałe strzały...

Odezwał się e-flato lokalny wioskowy, forumowy głupek ze swoimi wywodami.
        • Gość: dedektyw Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 14:00
          .Stżały.tajemnice sie mnożo. Przypominam że nie jest wyjaśniona jeszzce sprawa norza na Wyspiańskiego kturego ktuś komuś włożył a nie wiadomo kto i dlaczego uciek na wioske
          • Gość: KUNTAKINTE Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 20:55
            a czy jusz wiadomo gdzie a raczej w co włorzył ten nurz?
            • Gość: olo Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.wide-net.pl 14.07.11, 20:58
              nusz a nie nurz
              • Gość: znajoma Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 21:03
                A ja pół godziny za Wislą po polach błądziłam,zgadnijta, gdzie byłam, ile zarobiłam? Ręce podrapane, miałam przekichane:-) Jutro już nie jadę, wolę czekoladę:-)
                • Gość: do znajomej Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.tktelekom.pl 15.07.11, 00:08
                  wiśnioki się nie udały ?
                  • Gość: znajoma Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 07:19
                    Weszłam na krzaka i rozwalil się na pół:-) Miał raka w pniu. Urwałam wczoraj tylko 120 kg ale ja jeżdżę po to, by być daleko od lodówki. Przejechałam obok sadu i pojechałam dalej, wjechalam w równoległą drogę, drzewa podobne do siebie. Młodzież nie chce sie wspinać na drzewo, ucinają sekatorem te gałęzie, które są za wysoko i zrywaja wiśnie z obciętej gałęzi.
                    • Gość: dedektyw Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 09:13
                      Gość: KUNTAKINTE 14.07.11, 20:55 Odpowiedz a czy jusz wiadomo gdzie a raczej w co włorzył ten nurz?

dobre pytanie.klóczowe w tej jakże tajemniczej sprawie.
                      pytanie jednak łatwo zadać, odpowiezieć tródniej
                      ogulnie nic niewiadomo poza tem że sprawca to katolik i z siekiero biegał po komónii
                      • Gość: Do Dedektywa Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 09:39
                        Sprawca zmarł w ubiegłym roku, byłam na pogrzebie, żyl 87 lat.
                        • Gość: dedektyw Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 16:40
                          87 lat? zmar?

Nie wieże jósz ci. Za dóżo wiem badajonc to tajemniczo historie.
                          I w krajó dórzo sie stało: zabujstwo gen. papały, sprawa olejnika

Nie wieże józ ci. Podstawiony być morzesz.

Sprawa norza na Wyspiańskiego komóś wyrażno nie leży.
                          Wontek ten został usónięty w swoim czasie pżes moderatoruw. Ale to jeszzce nic.

Podobno o tej bólwersójoncej opiniee póbliczno sprawie nie pisali w Echu!!!!!!!

Dasz wiare? Podob no ani słowa!
                          Dodać do tego dziwno nieróhawość naszej policji tak jak w sprawie Papały czy Olewnika.

Kto, pytam sie, kto w tarnobrzegu miałby takie wpływy rzeby uciszyć moderatoruw i Echo?
                          Kto hamóje prace naszej polic ji?

Pżyznasz że mószo w top być zangażowane najwyższer czynniki grodu naszego!!!

ja jeszce nie powiem ktoi!
                          Ja poczekam !
                          Bo jestem pewiem że najwyższy czynnikom tarnobzega zależy by tej sprawie ukrencić łeb
                          A ja na to nie pozwole!
                          Ja stosóje staro szerlocko-holmensowsko metode dedukacji
                          drrzyjcie pżestempcy!
                          • Gość: byk Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 17:11
                            Poprof byki. Dloczego dużo piszesz ros tak ,ros tak i mieszosz mi w głowie. Jak ci łuna godo prowde, to cego ji nie wierzys? Zaros lotpolom auto i jade bes papiruf, bo mie tak chłop w konia zrobil, cza wziąś piniędzy,może cza bedzie płacić jako kare. Ni mos tam dzie znajomych łu tych niebieskich ptoskuf? Jo ni moge być korano,bo mie z roboty wywalo i chto bedzie te dzieci łucył.Dzie tako drugo znajdo?
                            • Gość: Dżem Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 22:34
                              Powinno być jeszcze: "Cieplutko pozdrawiam
                              Znajoma
                              • Gość: 12 Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.tktelekom.pl 15.07.11, 23:18
                                Ludzie, po polsku proszę, nie lubię wieśniackiego.
                                • Gość: Do Dzemu Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.11, 09:26
                                  Cieplutko Cie pozdrowiom. A o jokim jesteś smoku, bo jo lubie jagodowy, ale ni mo chto jechac i zbirać, ale so jusz dziefcyska to może co jeszcze łuzbiromy, może nos mrufki nie zezro.
                                  Jo jestem wiesniok,a jok Ci nie pasuje to nie godoj z wiesniokami. łu nos sie tak godalo śtyrdzieści lot temu a jo mom dobro pamięć, bo pilam dużo mlika ji łurosłam:-)
                                  • e-ftalo Re: Nurz na Wyspiańskiego 16.07.11, 20:32
                                    Nic dziwnego że ich widać na libie,bo to są liberalni samorządowcy.A liba znaczy impreza liberalistów.
                                    To pewnie od długiego przebywania wśród tych wiśni i mowy okolicznych mieszkańców.
                                    A tak w ogóle to też bym się wybrał,ale oczywiście nie ma z kim,bo na forum tylko puste deklaracje i zapowiedzi lub relacje z odbytych imprez
                                    • Gość: Do Eftalo Re: Nurz na Wyspiańskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.11, 20:38
                                      Mnie proponowano piwko na wiśniach, ale odmówilam. Za dużo było mlodzieży, trzeba dać dobry przykład, bo kto jak nie ja:-) Wiesz, tam są piękne tereny, zazdroszczę Ci tych pagórkow :-)
                                      • e-ftalo Re: Nurz na Wyspiańskiego 16.07.11, 20:56
                                        Nie dziwie ci się,to piwo co oni piją to najtańszy polski syf typu "tyskie",lub nalewka za 3,50,ale najważniejsze że działa na słońcu. Ech,to żeby to "docenić" trzebaby się chyba tam urodzić.
                                        Znajoma,to kiedy na te wiśnie znowu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka