Gość: alka IP: *.play-internet.pl 27.04.12, 21:02 Co sądzicie o internecie z Playa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: @ Re: Play IP: *.play-internet.pl 27.04.12, 21:45 Małpa ma playa i jest zadowolona! nieraz jakiś baran sciąga zestaw do minimalności łącza ale daruję mu to! za małą kaskę styka się wszędzie no może z wyjątkiem Bieszczad tam malpa odpoczywa i jest troszkę zdegustowana! -ale nic nie można mieć zawsze i wszędzie!! Odpowiedz Link Zgłoś
s0pran0 Re: Play 27.04.12, 21:59 Działa bez problemu. Z Internetu Play korzystam jedynie w telefonie. Na komputerach mam inne łącze. Internet sprawuje sie doskonale w terenie. Mam na doładowanie bez abonamentu. Odpowiedz Link Zgłoś