IP: *.play-internet.pl 27.04.12, 21:02
Co sądzicie o internecie z Playa?
Obserwuj wątek
    • Gość: @ Re: Play IP: *.play-internet.pl 27.04.12, 21:45
      Małpa ma playa i jest zadowolona! nieraz jakiś baran sciąga zestaw do minimalności łącza ale daruję mu to! za małą kaskę styka się wszędzie no może z wyjątkiem Bieszczad tam malpa odpoczywa i jest troszkę zdegustowana! -ale nic nie można mieć zawsze i wszędzie!!
    • s0pran0 Re: Play 27.04.12, 21:59
      Działa bez problemu. Z Internetu Play korzystam jedynie w telefonie. Na komputerach mam inne łącze. Internet sprawuje sie doskonale w terenie. Mam na doładowanie bez abonamentu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka