Gość: bestia IP: *.centertel.pl 17.11.12, 18:40 Dostaliście to? Powszechnie znane brednie i marnowanie papieru. I ciekawe kto im to sponsoruje? SKOK? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hermes 666 Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.11.12, 19:38 Jako zwykły obywatel jestem oburzony tym co zastałem w skrzynce,i nie ważne czy to prawda czy nie.Takie metody były już stosowane i nie pomyślałbym że katolicy jakimi się mianują ów Panowie tak mogą robić.Idzcie do diabła bo do nieba za późno 666 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harry Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.12, 19:47 Akurat wszystko co zostało tam napisane to prawda.Nie wiem dlaczego nie cgcesz przyjąć tego do wiadomości.Nie ma tam ani jednego kłamstwa.Cytaty pochodzą przecież z przemówień Mastalerza.Można to sprawdzić.Wojna z kibicami?Miała miejsce.Szantaż szpitala?Jak najbardziej.Zakończenie lata z wątpliwym artystą Carlinem?Było...Nie mó więc,że to brednie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AP Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.11.12, 21:43 Rzygać mi się już na to chce. Cała ta lokalna walka o władzę... żałosne... A teraz wciskają mi się pod drzwi jak promocyjna oferta z supermarketu. Za dwa lata będą chcieli żebym kupił ich ściemę i zagłosował na nich w wyborach, zapewniając im lukratywne posadki. Wszystkich interesuje tylko to. A fe! Poszli w p... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: illuminati Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 17.11.12, 23:06 Dokładnie.TU tylko i wyłącznie chodzi o władzę,posady,miejsce w radzie i komisjach,wciskanie ludziom kitu i oby jak najdłużej się utrzymywać na górze.Dotyczy to wszystkich partii a jesli ktoś siedzi w polityce lokalnej to doskonale wie o co chodzi.Każdy ma w dupie obywatela i z czasem nabywa politycznej ogłady i jedzie dalej z tym koksem a obywatele sa na szarym końcu lub ich wcale nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tbg Re: Phlebodia IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.11.12, 00:03 marnie wygląda ta walka o władzę choć gazetka całkiem niezła lecz trochę: mączna mąka z niej artykuł wypisany na stronę, ale nasyconej pełnej zawartości informacyjnej w niej ledwie pół :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tbg Re: Phlebodia wali amatorką IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.11.12, 00:04 marnie wygląda ta walka o władzę choć gazetka całkiem niezła lecz trochę: mączna mąka z niej artykuł wypisany na stronę, ale nasyconej pełnej zawartości informacyjnej w niej ledwie pół :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 18.11.12, 10:44 czy coś w tej gazecie jest nieprawdą? Bestia czekam! punktuj to co niby jest fałsz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tktelekom.pl 18.11.12, 10:58 Gość portalu: anka napisał(a): "czy coś w tej gazecie jest nieprawdą? Bestia czekam! punktuj to co niby jest fałsz! " dawno komuna się skończyła tylko dla niektórych SOLIDARUCHÓW wciąż trwa , takie gazetki to kiedyś odnosiły skutek bo były pisane przez dziennikarzy a nie Hemoroidalnych chłopów zza Wisły! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 18.11.12, 11:28 Romek niedoceniałam fakt twojej głupoty! sory ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tktelekom.pl 18.11.12, 11:59 acha "anaka" dostrzegłem za to amatorszczyznę na Adobe Photoshopie czy choć na legalnym ? bo do celów komercyjnych na piracie ! może ci przypomnę że to jest kradzież praw autorskich no ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tarnobrzeżanin Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.11.12, 12:44 należałoby zmniejszyć pensje włodarzom o 70% to wtedy do władzy szli by pasjonaci a tak to pchają się różne typy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.12, 15:45 Był już taki co najgłośniej o tym krzyczał!Jak przyszło co do czego to wyszedł z sali obrad...Taki on dobry... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 18.11.12, 12:50 Facet co ty bredzisz nie pij jak piszesz -o co ci chodzi? jaki Adobe photo! jaka kradzież i jestem Anka nie anaka weż albo nie pij albo do książek gó...arzu! jutro lekcje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŚLEDCZY Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.12, 13:50 ty nie jesteś anka ty jesteś mleczny samiec anek a mleczni ze stowarzyszenia mają lepkie ręce, jak wojtek zdobył ten parasol z reklamą czopka, jako dyrehtor szpitala czy jako szef czopkowy, bo jeśli jaKO DYREHTOR TO PARASOL JEST WŁASNOŚCIA SZPITALA A NIE WOJTKA, CZYŻ NIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bestia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.centertel.pl 18.11.12, 18:55 Do: Anka "czy coś w tej gazecie jest nieprawdą? Bestia czekam! punktuj to co niby jest fałsz!" Napisałem "brednie", a nie kłamstwa. Natomiast, i tu można wrzucić coś do ogródka mleczarzy. A najdziwniejsze, jest to, że porównanie do Kononowicza, jest co najmniej chybione, człowiek ten był kandydatem skrajnej prawicy na prezydenta Białegostoku, i jak w tym analogia do Mastalerza? Po drugie, zarzuca się tam, że N.M., nie umie oszczędzać, wydaje pieniądze w niewłaściwy sposób, a kto w tym mieście rządził przez ostatnie 16 lat. I kto jest znawcą od zadłużania miasta, Mastalerz czy skisłe mleko z DziubDziubem na czele, nawet Wąsik jest w tym nie zły, o czym świadczy kondycja szpitala (poza tym jaka oni maja krótką ławkę kadrową, skoro tego gó...arza bez pojęcia zrobili dyrektorem). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdzie jest gazeta! Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 18.11.12, 19:34 Kiedy będzie wersja internetowa? Ja niestety nie dostałam gazetaki , na moim osiedlu wogóle nie doszła. Gdzie można ją jeszcze nabyć? Widziałam natomiast jak pracownicy magistratu chodzą po klatkach i wyciągają gazetę ze skrzynek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŚLEDCZY Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.12, 19:47 ale cię walnęło w czachę, magistrat chodzi po klatkach zasiedlonych przez mlecznych i zabiera im reklamy, hi hi, a jak chcesz mieć tą bibułę to zapraszam do śmietników i koszy na śmiecie na serbinów, masz do wyboru i koloru, a za pomówienie powinieneś dostać od magistratu po jajcach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Higienistka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.centertel.pl 18.11.12, 19:48 Co niektórym utknęła w dup...ie. Może po prostu skorzystaj z toalety. Tylko potem koniecznie umyj łapki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MW Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.12, 19:58 Panie i Panowie z Stowarzyszenia, którzy wydaliście gazetkę. Wielkie gratulację i podziw z mojej strony i mojej rodziny. Podziwiamy Was za odwagę i styl w jakim przedstawiliście trudne tematy. Nie używacie jadu, agresji a punktujecie Prezydenta i jego dwór merytorycznie. Ba! robicie to bezinteresownie bo gazetka jest bezpłatna. Po wpisach widać, że bardzo dwór rządzący zabolało bo poziom wyzwisk i ataków personalnych z ich strony sięga bruku, mało tego oni to robią w ramach fikcyjnie stworzonych etatów w urzędzie. Bezwzględnie trafiliście celnie bo po ich stronie nie ma żadnej merytorycznej polemiki, bo nie może być kiedy przedstawiliście fakty. Trzymamy kciuki za Was i dziękujemy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.12, 20:00 Ta gazetka to dobry pomysł ponieważ łamie zaporę informacyjną istniejącą w miejscowych mediach dotyczącą niewłaściwego, skandalicznego zachowania prezydenta. Patrz - mściwe nieuzasadnione ataki personalne na oponentów bez merytorycznego odniesienia się do zagadnienia. Krytyka prezydenta jak najbardziej zasłużona docierająca do mieszkańców Tarnobrzega. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tbg Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.12, 20:03 Krytyczne uwagi wobec ekipy rządzącej ich zwolennicy przypisują bezzasadnie jakiemuś wojciechowi i tu robią duży błąd ponieważ to zwykli mieszkańcy wyrażają swoją opinię i w przeciwieństwie do funkcjonariszy wodza wypowiadając się nie używają epitetów ( z nielicznymi wyjątkami). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co kaman Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.centertel.pl 18.11.12, 20:10 Co? Czytam i nie wierzę!!! Co wy ludzie łykacie przy niedzieli? Poza tym czy to piśmiennicze szambo jest legalne? Nie widziałem na tym numeru ISSN, stopki redakcyjnej i wszystkiego co powinna zawierać legalna gazeta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 18.11.12, 20:34 Jesli jest to pismo informacyjne prawnie i sądownie zarejestrowane opatrzone logo firmy,darmowe , nie zawierające w sposob szczególny obraźliwych i etc...........nie ma obowiązku umieszczania tych bzdur być może wydawca sobie tego nie życzy to efekt rejestracji sadowej i prawnej-jeśli bardzo chcesz się dowiedzieć co cię dręczy poszukaj w spisie firm typu krs! tam się wszystkiego dowiesz! i nie pisz bzdur. Podstawą jest rejestracja w krajowym sądzie rejestrowym i umieszczenie na danym druku logo firmy -resztę poczytaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 18.11.12, 20:06 Bestia uprzejmie prosilam o fałsz nie o wyimaginowane sytuacje nie potrafisz znaleźć w tej gazecie fałszu to po jaką cholerę oceniasz z góry sytuację ktora miala miejsce i ma w dalszym ciągu -karmisz się tylko tym co ci na teraz wejdzie do głowy i probujesz w sposób niekonstrukcyjny powielać zdania innych a przy tym nerwowo reagować na coś co jest prawdą ,powołujesz się na innych zmieniając zdanie, przywolujesz ludzi ktorzy już byli ale twoj mentor jest i rządzi więc daj mi ten fałsz (czy brednie)co jest w tej gazecie napisany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BESTIA Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.centertel.pl 18.11.12, 20:12 NIE CHCE MI SIĘ Z TOBĄ GADAĆ, ANKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.12, 17:06 mastalerz w wersji Kononowicza - bardzo trafione! No bo czyż nasz pan i władca absolutny nie realizuje idei tego gościa w eleganckim sweterku? Przecież likwiduje wszystko! I całkiem szczerze uważam, że do mastalerza pasuje i sweterek i sam kononowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.12, 17:14 Mógłby ktoś jakieś skany czy coś wrzucić? Chętnie przeczytałabym - bo nie wiem, o czym ta dyskusja. Z góry dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale durny mleczny Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.12, 17:45 zrób sobie wojciechu sam hi hi i dalej podbijaj temat bo mieszkańcy mają do doczopkowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: holms Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.12, 17:49 Dużo trafniej w sweterkach kononowicza wyglądała by wieka trójca, dziubiński, stasiak, wójtowicz 10+vat, może jeszcze kuś - to po ich rządach tarnobrzeg nie może podnieść się z kolan. a i flaszka lepiej pasuje do ww. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Orbi Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.12, 18:01 A ja powiem krótko. Gdyby ta cała gazetka nie trafiła w sedno, nie byłoby takiego odzewu. Bardzo wyraźnie ludzie pana prezydenta usiłuja tu oponować w niewybredny sposób. A szkoda bo kompromitują w ten sposób nie tylko siebie ale i swojego pryncypała, dając dowód ze poczuli się bardzo dotknięci.Mądre jest to przysłowie: "Uderz w stół a nozyce się odezwą". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viceWituś Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tktelekom.pl 19.11.12, 18:24 Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności. (Marie von Ebner-Eschenbach) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.11.12, 18:44 Panie i Panowie z Stowarzyszenia, którzy wydaliście gazetkę. Wielkie szacun z mojej strony i mojej rodziny. Podziwiamy Was za odwagę i styl w jakim przedstawiliście trudne tematy. Nie używacie jadu, agresji a punktujecie Prezydenta i jego dwór merytorycznie. Ba! robicie to bezinteresownie bo gazetka jest bezpłatna. Po wpisach widać, że bardzo dwór rządzący zabolało bo poziom wyzwisk i ataków personalnych z ich strony sięga bruku, mało tego oni to robią w ramach fikcyjnie stworzonych etatów w urzędzie z naszych podatków- trafiliście celnie bo po ich stronie nie ma żadnej merytorycznej polemiki, bo nie może być kiedy przedstawiliście fakty. dziękujemy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłona milczenia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.12, 19:29 i znowu ojciech pisze do adamsia, pognieno was, mieszkańcy nic nie piszom, dajcie sobie spokój czopkowcy i emigrujcie, nawet wewnętrznie, tak będzie lepiej dla was a najlepiej dla miasta które doprowadziliście do ruiny w przeciwieństwie do własnych "karier" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość z Tbg Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.12, 19:55 Piszą zwykli mieszkańcy Tarnobrzega oburzeni postępowaniem władzy. Gościu nie obchodzi nas poprzednia ekipa i ich zamierzenia. Nie zgadzamy się nan to co się dzisiaj wyprawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Orientacja UM Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.11.12, 19:58 Głupcem ten, kto głosując na Kołków miał nadzieją, że dla miasta coś zrobią, będą działąć. Podarowali starego grata dla Ks. Józefczyka i fotografowali się jako dobroczyńcy. Celem ich moim zdaniem jest swój busines. Na przedostatnej sesji przegłosowana została procedura w/s studium (tam gdzie mają Kołki działkę w centrum). Ma tam powstać galeria. W tym celu będzie Kołek usówał niewygodnych Radnych (którzy mogli by popsuć plany businesowe Państwa Kołków). Nie wspomnę o mrzeniach hotelowych po szkole w Miechocinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawy Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 19.11.12, 21:27 Wielkie szacunek dla wydawców gazety za odwagę i styl w jakim przedstawiliście trudne tematy. Nie używacie jadu, agresji a punktujecie Prezydenta i jego dwór merytorycznie.Robicie to w kulturalny sposób , bezinteresownie bo gazetka jest bezpłatna. Po wpisach widać, że bardzo dwór rządzący zabolało bo poziom wyzwisk i ataków personalnych z ich strony sięga bruku, mało tego oni to robią w ramach fikcyjnie stworzonych etatów w urzędzie kosztem naszych podatków. Oni nie są zdolni do żadnej merytorycznej polemiki, bo nie moga być kiedy przedstawiliście fakty. dziękujemy!! Tak Dalej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłona milczenia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.devs.futuro.pl 19.11.12, 21:37 i znowu ojciech pisze do adamsia, pognieno was, mieszkańcy nic nie piszom, dajcie sobie spokój czopkowcy i emigrujcie, nawet wewnętrznie, tak będzie lepiej dla was a najlepiej dla miasta które doprowadziliście do ruiny w przeciwieństwie do własnych "karier" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seba Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 19.11.12, 21:46 Ale jaja! kocham mieć hemoroidy! nie lubię też brudnych skiśniałych w z(a)lewie talerzy! tak trzymać wolę mieć przypadłość ludzką opisaną niż chorą wyobraźnię i punkt psychiczny przekraczający normę! czyli nic się nie zmieniło! dalej mój ,,kochany'' kolega prowadzi do destrukcji miasta i robienia sobie przed kamerami wyrzutow że tak musiało być i nic mu o tym nie wiadomo czy zawsze jest do dyspozycji ,zrobił co do niego należało,etc........... hehehhe! Dawno tu nie bylem bo kolega po prostu wiedział lepiej jak się żyje w tym mieście a ja go olalem i wyjechalem -a dziś właśnie wrócilem- i zaczynam punktować stare znajomości i nieudolność wladzy- więc se popisalem! -a jak! panie mastalerz kocham pana za ignorancję i skutki pana decyzji!-pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobre kopiowane ! Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tktelekom.pl 19.11.12, 21:49 Autor: Gość: Ilonka IP: * Wstrzymywałam się z tym pytaniem ? Wojtek kiedy ci żona dała bo tak się napaliłeś na rządzenie że ci jaja spuchły ! Wojtek powiem krótko dawno żona ci nie dała (wiadomo co bo budowa itd...) Daj człowiekowi koryto, a momentalnie zamieni się w świnię no pamiętaj ! seks cię wyluzuje głuptaku ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lewy Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.12, 09:14 Wielkie dzięki szacunek dla wydawców gazety za odwagę i styl w jakim przedstawiliście trudne tematy. Nie używacie jadu, agresji a punktujecie Prezydenta i jego dwór merytorycznie.Robicie to w ludzki kulturalny sposób , bezinteresownie bo gazetka jest bezpłatna. Widać, że bardzo zabolało bo poziom wyzwisk i ataków z ich strony sięga dna, oni to robią w ramach fikcyjnie stworzonych etatów w urzędzie kosztem naszych podatków,które powinny być przeznaczone na remonty chodników itp. Nie są zdolni do rzeczowej merytorycznej polemiki, bo nie mogą być kiedy przedstawiliście fakty. dziękujemy!! Tak Dalej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czopek na wąsiki Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.11.12, 11:47 Wygłupili sie z konferencjami nad fontanną,wygłupią się i z gazetką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłona milczenia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.12, 15:25 i znowu ojciech pisze do adamsia, pognieno was, mieszkańcy nic nie piszom, dajcie sobie spokój czopkowcy i emigrujcie, nawet wewnętrznie, tak będzie lepiej dla was a najlepiej dla miasta które doprowadziliście do ruiny w przeciwieństwie do własnych "karier" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 20.11.12, 18:51 Ta gazetka to bardzo dobry pomysł ponieważ łamie zaporę informacyjną istniejącą w miejscowych mediach dotyczącą niewłaściwego, skandalicznego zachowania prezydenta.Niewybredne nieuzasadnione ataki personalne na oponentów bez merytorycznego odniesienia się do zagadnienia. Krytyka prezydenta jest słuszna i jak najbardziej na miejscu docierająca do mieszkańców Tarnobrzega.Prawdziwa cnota się krytyki nie boi. Obserwując zmasowany atak przydupasów Mastalerza na gazetę wniosek nasuwa się sam - trafiła w czułe miejsce. Wyrazy szacunku dla redakcji !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłona milczenia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.12, 19:26 i znowu ojciech pisze do adamsia, pognieno was, mieszkańcy nic nie piszom, dajcie sobie spokój czopkowcy i emigrujcie, nawet wewnętrznie, tak będzie lepiej dla was a najlepiej dla miasta które doprowadziliście do ruiny w przeciwieństwie do własnych "karier" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odeon Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 20.11.12, 20:22 Zaslona milczenia -masz ze sobą jakiś problem bo póki co to twój wielki wygrany w o wiele krótszym czasie gasi to miasto promując swoją menedżerską wiedzę jak rządzić i postępować z ludzmi nie wspomnę o makro i mikro ekonomii D.Begga ktora ma się nijak z pomysłami pana twego! Powiedz że Prof.dr.ekonomii się myli! -czytaleś to poczytaj co za parę lat możesz zobaczyć w swoim mieście-tylko siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasłona milczenia Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.12, 20:47 masz problem @odeon bo Twój prof. (nie Prof.) się myli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odeon Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.play-internet.pl 20.11.12, 21:00 Tak panie doktorze ! ma pan rację ! tylko proszę szkołę skończyć! widać wiedza twa jest jak-..ech szkoda czasu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.12, 11:42 Szacunek dla wydawców gazety za styl w jakim przedstawiliście sytuację w Tarnobrzegu. Bez ubliżania nikomu punktujecie Prezydenta i jego dwór w sposób merytoryczny i kulturalny Po wpisach widać, że bardzo dwór rządzący zabolało bo poziom wyzwisk i ataków personalnych z ich strony sięga bruku, mało tego oni to robią w ramach fikcyjnie stworzonych etatów w urzędzie kosztem naszych podatków. Oni nie są zdolni do żadnej merytorycznej obrony bo nie mogą zmienić faktów. dziękuje!! Tak Dalej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 30.11.12, 13:07 czym leczysz kaca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yy Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.static.netvigator.com 30.11.12, 13:36 Standardowo tnijurl.com/energy_drink/ jedyny dostępony w naszej sekcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 02.12.12, 14:53 Mamy koniec roku 2212 i u steru w Tarnobrzegu Masztalerza . Jemu się przyglądajmy , krytykujmy jego potknięcia , lenistwo , braki w kulturze zachowania, niewiedze, msciwość, wykorzystywanie urzędu dla swoich celów prywatnych i swojego otoczenia a nie czepiajmy się poprzedników bo mija 2 lata nieudolnych rządów Masztalenki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odbyt Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.12, 16:33 i znowu mleczna sraczka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.szybszyinternet.pl 02.12.12, 19:12 barwinsa jak czerwonka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: post hemoroid Re: Phlebodia wydała Gadzinówkę!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.12, 19:18 sie ma lux i tarnobek Odpowiedz Link Zgłoś