Dodaj do ulubionych

Muche niech ubogacą

24.12.15, 09:48
wolna-polska.pl/wiadomosci/anglii-skazano-13-somalijskich-muzulmanow-gwalcenie-dziewczynek-oskarzeni-tlumaczyli-czesc-naszej-kultury-2015-12
Obserwuj wątek
  • genia50 Re: Muche niech ubogacą 24.12.15, 10:08
   No,ale ich skazali i to b.dobrze.Nie ma wytłumaczenia dla takich zachowań.Równie dobrze można by było uznać,ze upijanie sie,bicie żon, i zlodziejstwo to tez częsć naszej kultury i dlugoletnia tradycja.
   • polak1706 Re: Muche niech ubogacą 25.12.15, 01:25
    Powinni im jeszcze obciąć rury i jajka w portkach .
    wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Afganscy-wojskowi-molestowali-malych-chlopcow-Zolnierzom-USA-dowodcy-kazali-odwracac-wzrok,wid,17863642,wiadomosc.html?ticaid=1162da
  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 25.12.15, 13:40
   Jakby nie Sobieski to europa setki lat byłaby juz islamska. Król Francji pokłócony z cesarzem liczył na to ze islam zdobędzie wiedeń i sie cieszył bo sułtan mu powiedział , ze Francja go nie interesuje. Ale sułtan jak tylko by zdobył Wiedeń miał ruszyć na Francje. Jakby nie Soieski i Polacy to euopa juz setki lat byłaby islamska. Ale jak ktoś nie zna historii to może odsiecz wiedeńską wyśmiewać. Europa powinna nas po nogach całować.
   Drugi raz im uratowaliśmy dupe przed bolszewikami. Jakby bolszewia zdobyła Warszawe nic by ich nie powstrzymało przed zajęciem europy.
   • wislocki12 Poligon doświadczalny 25.12.15, 13:58
    Może i masz rację, ale zwróć uwagę na to, że już od jakiegoś, sporego zresztą czasu, ziemie arabskie stały się poligonem doświadczalnym dla wszelkiej maści wojsk. W tej chwili samoloty francuskie, amerykańskie, tureckie, rosyjskie i... arabskie bombardują Syrię, niestety. A ludzie twojego pokroju nazywają ich agresorami i odmawiają im chrześcijańskiej pomocy! Nawet w Wigilię! :-((
  • polak1706 Re: Muche niech ubogacą 25.12.15, 16:03
   Europa jest na straconej pozycji. Tak to wygląda. Wszystko ustawione, ustalone a głosy rozsądku (sprzeciwu) są tłumione na starcie. Europa UMIERA!
   www.youtube.com/watch?v=ZOuII0cLUHI
     • wislocki12 Jak Mesjasz... 25.12.15, 21:27
      Ja inteligentny? Chyba żartujesz? ;-))
      Wzajemne świąteczne pozdrowienia! :-))
      PS. Naprawdę nie sądzisz, że polak1706 kreuje się tu na jedynego sprawiedliwego, który troszczy się o losy Europy, nie przymierzając, prawie jak Mesjasz, co by to nie mogło oznaczać? ;-))
      • polak1706 Re: Jak Mesjasz... 25.12.15, 21:39
       Troszczę się o własny zadek a nie ZBOCZONĄ, ZNIEWIEŚCIAŁĄ, NIEROZWAŻNĄ Euroarabie. Twoja inteligencja to te durne wpisy? Żałosne.
       >No tak, polak1706 jak ów "samotny biały żagiel"! ;-)) <
      • palacz67 Re: Jak Mesjasz... 25.12.15, 21:40
       Porozmawiaj, Wislocki, z Polakami, którzy mieszkają np. w Paryżu, czy Berlinie. Ja mam pełno przyjaciół, znajomych i rodzinę w Paryżu. Znam biegle język francuski. Mam możliwość pojechania do Paryża nawet z całą rodziną. Ostatnio ciotka mnie namawaiała, miała 3 wolne miejsca w aucie, wracali do Paryża. Mam dwie przyjaciółki z sąsiedztwa w Paryżu. Jestem bardzo odważnym człowiekiem a boję się tam jechać. To już nie jest ta Europa, co kiedyś. Nie widzisz tego? Byłam w Budapeszcie i Berlinie niedawno. Był tam spokój i porządek. Przeraża mnie to, co ostatnio widziałam w Budapeszcie na różnych filmikach. Nie będę rozmawiać z Tobą na temat Polaka ale na temat bezpiecznej Europy możemy pogadać. Pozdrawiam:-)
       • polak1706 Re: Jak Mesjasz... 25.12.15, 21:46
        >Nie będę rozmawiać z Tobą na temat Polaka<
        I słusznie. Moja osoba nie jest godna uwagi. Są POważniejsze problemy jak: islamizacja, napływ obcych kulturowo a raczej POTOP i nadchodzące wojny domowe, wyprzedaż Polski, zniewalanie narodu polskiego, panoszenie się żydostwa, UPOwców w Polsce, rządy polskojęzyczne w Polsce od 25lat itp
        • polak1706 Re: Jak Mesjasz... 25.12.15, 21:55
         Kolejni (oprócz tych 8 tysięcy nowych dziennie w Grecji) maszerują w celu Kulturowego Wzbogacania Europy
         wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szturm-setek-migrantow-na-hiszpanska-granice-Sa-zabici-i-ranni,wid,18068167,wiadomosc.html?ticaid=1162ee
        • wislocki12 Pikusie 25.12.15, 22:22
         Chyba już zakiwałeś się! Przy Tobie Winnicki, Bosak, Zawisza, że o Kowalskim nie wspomnę, to małe pikusie... ;-))
           • palacz67 Re: Bredzę 26.12.15, 19:37
            Obiecałam dzisiaj córce, że kiedyś razem pojedziemy do Wiednia, ale już zaczynam się bać, czy dotrzymam obietnicy. Powód poniżej, pozdrawiam:-)
            wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Podwyzszony-stan-gotowosci-w-Wiedniu-Ostrzezenia-o-zamachach-terrorystycznych,wid,18068824,wiadomosc.html?ticaid=116304
             • wislocki12 Damy radę 26.12.15, 20:51
              Myślę, że masz rację. Bez wojny domowej nie damy rady pozbyć się "Damy Radę". Na razie jednak to Europa bombarduje Syrię! ;-((
             • wislocki12 Wojna? 27.12.15, 12:57
              "Narodowe Archiwum Bezpieczeństwa w Stanach Zjednoczonych ujawniło dokument "Strategic Air Command Atomic Weapons Requirements Study" z czasów zimnej wojny. Wynika z niego, że w razie ataku Związku Radzieckiego na USA, Amerykanie zrzuciliby bombę nuklearną na m.in. Polskę. 1/2 Polska miała być zmieciona przez amerykańskie "atomówki". Ujawniono dokument z czasów zimnej wojny Polska miała być zmieciona przez amerykańskie "atomówki". Ujawniono dokument z czasów zimnej wojny Przejdź do galerii Oficjalny dokument, który ujawniono po blisko 60 latach, ujawnia ponad 1 200 punktów w bloku wschodnim oraz Chinach, które zostałaby zbombardowane przez USA w odpowiedzi na agresję ZSRR. Na liście znajdują się m.in. takie miasta, jak Moskwa, Leningrad (dziś Petersburg) czy Pekin, tereny Czechosłowacji, Litwy i NRD, a także Warszawa czy Poznań. Jak podaje portal kresy.pl, wojsko amerykańskie zrzuciłoby bomby nuklearne również na wybrane punkty w innych polskich miejscowościach: Łebie, Władysławowie, Przemyślu, Mrągowie, Katowicach, Sosnowcu czy Gliwicach." :-((

              Czytaj więcej: www.polskatimes.pl/artykul/9229245,polska-miala-byc-zmieciona-przez-amerykanskie-atomowki-ujawniono-dokument-z-czasow-zimnej-wojny,id,t.htmlWpisz swoją odpowiedź
               • wislocki12 Zimna była... 28.12.15, 01:32
                Zimna też, a paru nawiedzonych na tyn forum chętnie rozpętałoby nową - cieplejszą. Najchętniej przeciw uciekinierom szukającym ludzkich warunków do życia... :-(
                • polak1706 Re: Zimna była... 28.12.15, 01:40
                 To ty jeszcze nie śpisz?
                 >Najchętniej przeciw uciekinierom szukającym ludzkich warunków do życia...<
                 Zaczyna się niewinnie, później trzeba się gdzieś pomodlić (budowa meczetów), później zasiłki za małe (mały bunt), później masówki na ulicach i modły (paraliż ulic), później milicja islamska na ulicach (zakaż picia piwa na ulicach, zmuszanie do przystąpienia do ISLAMU) itd.
                 Myśl wisłocka!
                • ja-tarzan Re: Zimna była... 28.12.15, 13:40
                 >>Zimna też, a paru nawiedzonych na tyn forum chętnie rozpętałoby nową - cieplejszą.

                 Myślisz, że ktoś dąży do wojny nuklearnej?

                 >>Najchętniej przeciw uciekinierom szukającym ludzkich warunków do życia... :-(

                 Pomijając tych "klepiących" ekstremalnie głupie pseudo-opinie, to pozostaną ewentualnie sceptycy.
                 Sceptycy, których warto posłuchać, bo przecież nie można działań i decyzji opierać jedynie na jednostronnej opinii, jedynie optymistycznej.
                 Wielu z "uciekinierów" jedzie za chlebem ... łatwym chlebem dodajmy i nie można zakładać, że ktoś ma obowiązek ten chleb zapewnić.
                 To młodzi ludzie, w pełni sił, czemu nie spróbują czegoś u siebie zmienić?
                 Czemu prezentują tak roszczeniowa postawę, już na wstępie kamieniami walcząc o "przychylność" ewentualnej nowej ojczyzny i zgodę na ich osiedlenie?
                 mam wrażenie, że te w sumie nieliczne otwarcie prezentowane do kamer żądania "dania im tego, co się należy" to tylko cząstka powszechnego dość przekonania, że "mi się po prostu należy".
                 Pomyśl o miejscach, które mają problem z imigrantami i wyobraź sobie, że to nie przedmieścia Paryża, jakaś Dania, czy Niemcy, a Zwierzyniec, czy Wielowieś.
                 Natomiast tysiące wydawane na reklamowane jako nieodpowiednie obiady pochodzą z Twoich podatków.
                 • polak1706 Re: Zimna była... 28.12.15, 20:20
                  innymi słowy wisłocka:
                  Co 2gi kęs będziesz musiała oddać obcym za friko, a jadąc na rowerze przez odludne miejsce możesz go stracić, oberwać po szczęce od ciapatego, który wychodzi z założenia, że aby mieć to trzeba ukraść a nie zapracować na to.
                  • wislocki12 Kellys 28.12.15, 20:47
                   Może masz rację, ale ja nie mam rowera, nawet tego marki Kellys! ;-))

                   "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (J. Kaczyński)
                 • wislocki12 Katolicyzacja Europy? 28.12.15, 20:39
                  Czy Ty naprawdę nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że w ostatnich latach z Polski wyjechało ponad 2 mln. ludzi, którzy bynajmniej nie głodowali i których nikt nie bombardował i nie rozstrzeliwał? Wielu z tych uciekinierów pojechało za chlebem, łatwym chlebem, dodajmy, i nie można było zakładać, że ktoś ma obowiązek im ten chleb zapewnić. To byli młodzi ludzie, w pełni sił, dlaczego nie spróbowali czegoś u siebie zmienić? Dlaczego prezentowali tak roszczeniową postawę, walcząc o przychylność ewentualnej nowej ojczyzny i zgodę na ich osiedlenie? Przyjęto ich prawie bez problemu i nikt nie oskarżał ich, że chcą skatolicyzować Zachodnią Europę! ;-))

                  "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (J. Kaczyński)
  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 26.12.15, 15:33
   Zachód musi być podbity przez arabów. Dorośli mężczyźni jarający sie baśnią hobbit albo superbohaterami marvela czy gwiezdnymi wojnami.Ze zdezelowanymi mózgami po trawie. Jak tego nie podbić i nie zerżnąć im kobiet?
  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 26.12.15, 22:34
   wislocki mysli ze polak, marmar, lechowski, wislocki15 itd to jedna osoba. Ten gosc to dekiel. Wystarczy nawet wziac byle jaki artykul nawet na polskojezycznym onecie zachwalajacymuzulmanska inwazje i spojrzec na komentarze na dole. Tysiace wpisow delikatnie powiedziawszy niechetne muzulmanom. To pewnie tez jedna osoba pisze te tysiace wpisow na wszystkich portalach nawet na gazeta.pl szechterowej szczekaczce musieli wylaczyc komentarze pod artykulami dotyczacymi inwazji muzulmanskiej.
   • wislocki12 Katonacjonalizm 26.12.15, 23:18
    Ale mnie przecież nie chodzi o stosunek do migrantów, lecz o sposób myślenia, katonarodową mentalność, sposób wysławiania się, błędy językowe, a nawet różnego rodzaju drobne wpadki (jak choćby ta dzisiejsza palacz67, który nagle zaczął wykreślać mapki analogiczne do tych, które przy okazji mieleckich tras rowerowych wykreślał Lechowski51).
    No właśnie, lechowski zniknął z forum, ale za to pojawili się nowi forumowicze, każdy z nich miał mieć swoją indywidualność: wislocki15 miał być kolegą wislockiego12 z UB, wislocka12 - byłą żoną wislockiego12, polak1706 - ateistycznym patriotą, mar1mar1 - ortodoksyjnym katolikiem, nieomal, palacz67 - głupią, ale do bólu szczerą wiejską nauczycielką, pamietamy3322, zaś prostackim nacjonalistą i rasistą. Po jakiś czasie prawie każda z tych postaci rozstawała się ze swoją indywidualnością. Pozostał tylko tępy prymitywny i prostacki katonacjonalizm! :-((

  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 09:30
   Tylko pederasta moze wyzej stawiac te malpy niz biale kobiety i dziewczynki. Ale takie rzadza unią.

   wolna-polska.pl/wiadomosci/anglii-skazano-13-somalijskich-muzulmanow-gwalcenie-dziewczynek-oskarzeni-tlumaczyli-czesc-naszej-kultury-2015-12
    • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 10:09
     co jest do kur nedzy?? W tej Szwecji brudasy widza biala kobiete gwalca jak nie zabija to dostaja prace spoleczne a gwalca sobie jak chca ktora im sie na ulicy spodoba. Na jednej ulicy gwalca biala kobiete na drugiej marsz pederastow. Co to kur jest????? To jest juz koniec tego kraju.
    • ja-tarzan Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 11:07
     >>Miliony negroidow sprowadzane do europy przez lewactwo na zlecenie miedzynarodowego zyda zeby zniszczyc nasza cywilizacje.

     Gdyby posłuchać szwedzkich polityków (choć nie tylko), łącznie z tymi z prawej, co to są sceptyczni wobec obecnej imigracji, to usłyszeć można raczej inne powody, czy nawet uzasadnienie konieczności stymulowania imigracji. Dla dobra gospodarki.
     Gdyby sobie wyobrazić imigrację na poziomie zero w tych krajach, to jak myślisz, co by było?
        • ja-tarzan Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 18:04
         >>Nie ma zadnych ale to zadnych ekonomicznych podstaw do przyjmowania ciapataych , murzynow itd. Sa same straty finansowe, spoleczne, kryminalne.

         Są duże koszty, obecnie szczególnie, jednak przez KILKA DEKAD w państwach skandynawskich, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii ten system generalnie przynosił korzyści.
         Poczytaj trochę, ale nie tylko buńczuczne portale "walczące". ;)
         To dziś zaczyna to uwierać, najpierw ze względu na kryzys zwrócono uwagę na koszty opieki socjalnej (jakoś w 30 ostatnich latach XX w i pierwszej dekadzie XXI nie było to takim problemem), potem problem z agresją opartą na religijnej wojnie.

         Przyznaję, że to wielki problem dla tych krajów i być może niekoniecznie "dobry biznes", ale jednak wierzę przedstawicielom rządu Szwecji oraz OPOZYCYJNEJ PARTII PRAWICOWEJ raczej niż rewelacjom portalu prawica.net.

         Po pierwsze nie jest wiarygodny, gdy wspomina z rozrzewnieniem (oczami obserwatora, może imigranta) o raju dla "Białych rodzin".
         Po drugie nie zaprzecza nawet zacytowanej przeze mnie tezy.

         >>Nie chrzań jakiś klamliwych lewackich farmazonow. Cel sprowadzania milionow negroidow jest calkiem inny.

         Po pierwsze to spróbuj podskoczyć nieco na wyższy poziom intelektualny w dyskusji. To Cie rozwinie.

         Po drugie możesz mnie oświecić jaki cel miał rząd szwedzki, czy norweski wyrażając zgodę na przyjazd takich mas imigrantów? Zgładzenie własnych obywateli?
         Lewactwo unijne chce zgładzić białą rasę, czy też iluminaci?
         • polak1706 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 21:16
          >Zgładzenie własnych obywateli?
          Lewactwo unijne chce zgładzić białą rasę, czy też iluminaci?<
          Tak! Jak najbardziej!
          wiadomosci.onet.pl/swiat/19-latek-okradl-szwedzka-rodzine-krolewska/wfnygw

          • ja-tarzan Re: Muche niech ubogacą 30.12.15, 16:27
           >>Tak! Jak najbardziej!

           Jaki maja w tym interes? NO bo chyba mają, nie robią tego dla idei, a dla kasy, jak to iluminaci.

           Łatwiejszy zysk wydoją z muzułmanów i napływowej ludności? Nie z własnych obywateli, np. poprzez bankowość?

           Nie widzisz braku logiki w takim rozumowaniu?

           P.S. Jaki związek logiczny widzisz między swoją(?) tezą, a informacja o kradzieży?
            • ja-tarzan Re: Muche niech ubogacą 30.12.15, 17:39
             >>Robią to dla wladzy absolutnej nad swiatem WŁADZY

             Dla władzy, choćby w biedzie? ;) Władza to pieniądze, a pieniądze to władza. Nie ma władzy bez pieniędzy. Udowadnia to historia.
             Pokazuje jak rozwijały się rożne siły w czasach pokoju i w czasach wojny.

             >>Dobra dosc sami troche myslcie.

             Czytaj i myśl. Nie tylko jeden portal, nie tylko krzykaczy, ale również historyków, analityków, publicystów.
             Zdobywaj wiedze i ja analizuj.

             To wzbogaca ;)

             ... nierzadko daje władzę ... NAJWAŻNIEJSZĄ.

             WŁADZE NAD WŁASNYM UMYSŁEM.
             • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 30.12.15, 18:03
              Ostatni raz ci odpisuje pacanie bo po prostu juz mi sie nie chce. Sam se sluchaj politykow, publicystow powtarzajacych od lat te same klamliwe slogany. Tak o wladze nie pieniadze oni juz maja mnostwo pieniedzy. A to czy taki iluminat bedzie mial 150 miliardow czy 400 miliardow nie ma wiekszego znaczenia i tak i tak ma na wszystko. On chce wladzy.
              • ja-tarzan Re: Muche niech ubogacą 31.12.15, 10:13
               >>Ostatni raz ci odpisuje pacanie

               Nie bądź prymitywnym chamem, który wytrzymuje dwie szybkie wymiany zdań, a potem wpada we wściekłość, bo brakuje słów, argumentów, bo to za trudne.
               Poglądy polityczne, może wiara w Boga Jedynego, a może po prostu rodzinne wychowanie ... kształtują Twoje zachowanie?

               >>A to czy taki iluminat bedzie mial 150 miliardow czy 400 miliardow nie ma wiekszego znaczenia i tak i tak ma na wszystko. On chce wladzy.

               Bardzo ważne jest to, czy będzie to 400, czy 150. Im więcej tym lepiej. Musi być więcej, bo pieniądze to władza, a władza to pieniądze. Więcej, coraz więcej.
               Zresztą to mniej istotne... takie jest moje zdanie i przy nim pozostanę ... na pewno "pacanowate" argumenty mnie nie przekonają. ;)
          • wislocki12 Krocza 31.12.15, 01:14
           Czasem mam wrażenie, że twoja myśl, co najwyżej, owego krocza sięga... ;-))
           PS. Proponuję zatem, zająć się własnym, że o żoninym i córczanym, nie wspomnę, kroczem, o ile takowe posiadasz, że się tak wyrażę! ;-))
           PS2. Nie bardzo mogę zrozumieć, dlaczego raz piszesz "co by", a innym razem "coby"? Dziwna ta twoja ortografia... ;-))
           • polak1706 Re: Krocza 31.12.15, 01:29
            Europa i Europejczycy nie zaznają spokoju!
            www.youtube.com/watch?v=vRZkZwfJeXY
            Kto ich tu sprowadził powinien być rozstrzelany albo nabity na pal!
  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 12:38
   Jest ich z 10 w krakowie a juz zaczynaja gwalcic. Oczywiscie polskojezyczny onet nie podal ze to markonaczyk z francuskim paszportem, tylko ze francuz.

   wiadomosci.onet.pl/krakow/37-latka-umowila-sie-na-randke-przez-internet-zostala-zgwalcona/41ngjz
   • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 12:44
    zaraz wislocki napisze jakis przyklad Polaka ktory dopuscil sie bestialstwa tylko ze w Polsce mamy 35 milionow ludzi i w kazdym kraju zdarza sie zwyrole. A w szwecji jest ich 7% a odpowiadaja za 95% gwaltow i morderstw na tle seksualnym, dzieki czemu szwecja wysunela sie na 2 miejscu w liczbie gwaltow na swiecie. Wyprzedzajac w tym nawet takie potegi jak rpa czy somalia. Dla nich niewierna to nie czlowiek wiec mozna gwalcic tak maja w swoich lbach zakodowane a europejskie lewaki ich w tym utwierdzaja dajac potezny csocjal bezplatne mieszkania, wyzywaienie, kieszonkowe i karajac za gwalty pracami socjalnymi.
   • wislocki12 Markonaczyk? 29.12.15, 20:49
    A Ty skąd wiesz, że to był markonaczyk? I myślisz, że to usprawiedliwia tę idiotkę? ;-))
    PS. Ciekawe, czy Ty umówiłbyś przez Internet z Markonaczką i czy byś jej nie zgwałci? ;-))
  • pamietamy3322 Re: Muche niech ubogacą 29.12.15, 13:01
   az mnie serce sciska jak pomysle ze taka piekna blondynka ze szwecji o jasnej karnacji jest gwalcona przez taka malpe czesto okaleczana na stale albo i zabita. I rzygac mi sie chce wiedzac ze doprowazily do tego te kur europejskie lewactwo. I w ogole co ze szwedow za chlopy ze nie bronia swoich kobiet.
   • palacz67 Re: Muche niech ubogacą 30.12.15, 21:05
    Powiedzialam tylko 3 słowa a. k. g.!!!
    Pomyśleć, że ponad 20 lat temu czasami sama zwiedzałam w nocy Paryż i nikt mnie wtedy nie zaczepiał, czułam się tam bezpiecznie, pozdrawiam:-)
    • polak1706 Re: Muche niech ubogacą 31.12.15, 00:33
     Tak będzie wyglądała cała Europa a "EXPERCI" będą nas przekonywać, że musimy przyzwyczaić się do niestabilności, aktów terroru i codziennego horroru. To się nazywa DEMOKRACJA.
     UNIA TO ZDRADA! POLITYCY POD SĄD!!!
     • wislocki12 Politycy pod sąd? 31.12.15, 01:22
      "To się nazywa DEMOKRACJA. UNIA TO ZDRADA! POLITYCY POD SĄD!!!" ;-))
      Kaczyński i Winnicki, że o Zawiszy i Bosaku nie wspomnę, też? ;-)

      „My jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało ZOMO” (J. Kaczyński)
       • palacz67 Re: Politycy pod sąd? 31.12.15, 07:51
        Witam, patrzę na te zdjęcia i jestem bardzo zdziwiona. Mają taki spokojny wyraz twarzy. Nie mogę nijak tego zrozumieć, jak można bedąc młodym człowiekiem planować zabicie innych ludzi. Powinni mieć tylko miłość w sercu. ŚWIAT ZMIERZA DO ZAGŁADY, pozdrawiam.
        • polak1706 Re: Politycy pod sąd? 31.12.15, 15:53
         ON pod gilotynę umoczoną świńską krwią. ONA... cóż za ciało...."Wstąpiłem na ciało, samo tego chciało" :-).
         A tak poważnie, to już jest koniec Europy, a (już to pisałem) "experc" będą nas przekonywać, że mamy przyzwyczaić się do terroryzmu, niepewności, horroru jaki wprowadzili durnowaci politycy.
         wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szesciu-zatrzymanych-ws-planowania-atakow-w-okresie-noworocznym,wid,18077864,wiadomosc.html?ticaid=116378
         Obstawione policją wszystkie miejsca gdzie zabawy noworoczne w ważniejszych miastach Francji, Moskwy itd
         No ale... sami tego chcecie dla swoich dzieci i wnuków od 25 lat!
         • palacz67 Re: Politycy pod sąd? 31.12.15, 16:03
          Nie rozumiem czasami ludzi, nie zdają sobie sprawy z konsekwencji decyzji, jakie zapadają wśród rządzących. Niezależnie od przekonań politycznych powinniśmy bronić wspólnych wartości, jak bezpieczeństwo kraju i ludzi w nim mieszkających. Wartości i tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie. W tej kwestii naród powinien się zjednoczyć. Pozdrawiam:-)
  • polak1706 Re: Muche niech ubogacą 02.01.16, 07:49
   Ile jeszcze będzie ofiar ze strony dziczy?
   wiadomosci.onet.pl/swiat/strzelanina-w-poblizu-meczetu-we-francji-trzy-osoby-sa-ranne/5q57kb
   >Na skutek uderzenia samochodu lekko rannych zostało trzech żołnierzy. Przypadkowo postrzelony został przechodzień.<