Dodaj do ulubionych

Bankietowanie i świętowanie?

23.09.16, 23:12
"Prezes PiS: Najwyższy czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie.
– Jesteśmy pod szczególnym nadzorem. Musimy być jak żona Cezara – podkreślił w czasie wyjazdowego posiedzenia klubu PiS Jarosław Kaczyński. Dodał też, że „czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie”.
Bankietowanie i świętowanie? Coś takiego?! :-((

niezalezna.pl/86528-prezes-pis-najwyzszy-czas-konczyc-bankietowanie-i-swietowanie-po-zwyciestwie
Obserwuj wątek
    • edekzgredek99 Re: Bankietowanie i świętowanie? 26.09.16, 11:14
      "Musimy" ale niestety "nie jestesmy"
      • wislocki12 Noc w Jachrance 26.09.16, 12:09
        Ciekawe, jak wyglądała noc w Jachrance? ;-))
        • kolekcjonerkosci69 Re: Noc w Jachrance 27.09.16, 00:16
          wszyscy po kolei posuwali Kępę a póżniej Panią prezes rady ministrów.
          • genia50 Re: Noc w Jachrance 27.09.16, 00:20
            A ja byłam pewna,że seksu nie było...
            • wislocki12 Seks w PiSie 27.09.16, 11:17
              Seks w PiSie? Co za dziki pomysł?! ;-))
              • kolekcjonerkosci69 Re: Seks w PiSie 27.09.16, 20:00
                Normalka... jak się Kaczor rozkręci to normalnie z macierewiczem(bo ten ma papiery na kaczora i dlatego na tak dużo sobie pozwala)posuwają wszystkie laski a te co nie chcą to w półkach skarbu panstwa na stanowisko sprzątaczek lądują...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka