wislocki12
23.09.16, 23:12
"Prezes PiS: Najwyższy czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie.
– Jesteśmy pod szczególnym nadzorem. Musimy być jak żona Cezara – podkreślił w czasie wyjazdowego posiedzenia klubu PiS Jarosław Kaczyński. Dodał też, że „czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie”.
Bankietowanie i świętowanie? Coś takiego?! :-((
niezalezna.pl/86528-prezes-pis-najwyzszy-czas-konczyc-bankietowanie-i-swietowanie-po-zwyciestwie