wislocki12
25.11.16, 00:32
"Wrócili do Polski. Na wojskowym Okęciu odbyła się uroczystość powitania sprowadzonych do Polski szczątków polskich oficerów: płk. Ignacego Matuszewskiego i mjr. Henryka Floyar-Rajchmana."
No, pięknie! Szkoda tylko, że z artykułu nie wynika, czym zasłużyli sobie owi panowie na takie przyjęcie... :-((
PS Też ich ekshumowano... Jakaś nowa moda? :-(
Artykuł opublikowany na stronie: www.naszdziennik.pl/polska-kraj/170943,wrocili-do-polski.html