31.05.17, 23:38
"Te przykłady są najbardziej drastyczne z uwagi na liczbę szczątków różnych osób w jednej trumnie, ale takie „pomyłki” były już wcześniej podczas wcześniejszych ekshumacji. To przerażające."
Myślę, że pani senator jednak przesadza. Przecież w TU154 byli również inni członkowie PiS... ;-))

Artykuł opublikowany na stronie: www.naszdziennik.pl/polska-kraj/182761,w-obliczu-smolenska-rzad-po-psl-zdezerterowal.html
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Prezydent wszystkich Polaków 01.06.17, 22:04
      "Skandal, szok, hańba... Trudno znaleźć słowa, którymi można opisać to, o czym w czwartek dowiedzieli się Polacy. Ze słów prokuratora Marka Pasionka wynika bowiem, że w trumnie śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego znaleziono fragmenty ciał dwóch innych osób!"
      Tylko dwóch? A podobno był prezydentem wszystkich Polaków... ;-))
      PS Mam nadzieję, że należeli do PiS... ;-))

      www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-trumnie-lecha-kaczynskiego-znaleziono-fragmenty-innych-cial/rblq6kp
    • genia50 Re: Sami swoi 02.06.17, 09:58
      Gdyby wszystkie ciała były ułożone dokładnie, każdy szczątek zgodnie z DNA, to identyfikowanie 96 osób musiałoby trwać kilka lat.Teraz ekshumacja pojedynczej trumny trwa kilka tygodni, więc wystarczy trochę wyobrażni, zwłaszcza gdy chodzi o ciała dużej grupy osób na pokładzie. Rodziny, które przyjechały na identyfikację mdlały i nie były w stanie wytrzymać tego widoku. Teraz po 7 latach wielu o tym zapomniało, albo udają.
      • wislocki12 Opcja 02.06.17, 21:15
        A może lepiej było wziąć tylko wrak? Szkoda, że takiej opcji nie było... :-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka