18.01.19, 18:53
Witam, macie jeszcze choinki w domu? U mnie się ładnie świeci, ale korci mnie, by ją rozebrać. Jest piękna, nie sypie się, raduje oczy i poprawia nastrój. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu:-)
Obserwuj wątek
    • igruba Re: Pogaduchy 18.01.19, 19:15
      Interesujące....
    • e-zybi Re: Pogaduchy 18.01.19, 19:56
      Czyżby Pani urwała się z choinki...? ;-)
    • zolza670 Re: Pogaduchy 18.01.19, 20:56
      A nie lepiej moja droga rozebrać a.sdf cuś tam? ...może byłoby interesująco? ...może ;-)
      • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 18.01.19, 23:48
        www.youtube.com/watch?v=YzSeFXliWOE
        • wislocki12 Tatuaże 19.01.19, 00:13
          Tatuaże są okropne! :-(
          • zolza670 Re: Tatuaże 19.01.19, 07:50
            A.sdf cuś tam niestety bardzo kiepski gust posiada...tandetny wręcz :-(
            • e-zybi Re: Tatuaże 19.01.19, 11:11
              Sądzi Pani, że na jego ciele nie ma miejsca dla ryczącej "łani"? ;-)
              • zolza670 Re: Tatuaże 19.01.19, 13:51
                To tylko x67x wie...bo x67x wszysto wie ;-)
                • e-zybi Re: Tatuaże 20.01.19, 14:15
                  A jednak! Okazało się, że nie wszystko wie ;-)
          • e-zybi Re: Tatuaże 20.01.19, 09:16
            Przeczytałem dzisiaj: "Czasami dobrzy ludzie pokryci są tatuażami...a czasem najgorsi jakich spotykasz chodzą co niedzielę do kościoła" Trudno się z tym nie zgodzić...:-(
        • x67x Re: Pogaduchy 19.01.19, 08:32
          :-) Znam Twoje zdanie na temat tatuaży, więc nie pytam, czy Ci się podobają, pozdrawiam serdecznie:-)
          • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 19.01.19, 21:52
            Noooo nie wiem, nie wiem czy aby na pewno znasz :-( Jeżeli tatuaż ma urodziwa kobieta i w miejscu o którym marzą mężczyźni.... Jestem ZA! Chęć obejrzenie tatuażu będzie pretekstem do zobaczenia tego miejsca :-/
            • x67x Re: Pogaduchy 19.01.19, 22:06
              W takim razie myślałam, że znam, dobranoc.
              • zolza670 Re: Pogaduchy 20.01.19, 08:46
                Oooooo...nasza droga x67x dostała po łapkach...tak mi przykro ;-)
                • e-zybi Re: Pogaduchy 22.01.19, 09:27
                  Przyjaciel!, a zawiódł...:-(
                  • zolza670 Re: Pogaduchy 22.01.19, 11:54
                    Bo księdzu proszę Pana potrzebuje ostrej kobiety w wiadomym celu a nie mdłego bajkopisarstwa o przyjaźni...pitu pitu...ale! ...x67x znikła...czyżby tatuaż sobie robiła?...przecież księdzu by tym zadowoliła ;-)
            • e-zybi Re: Pogaduchy 22.01.19, 12:36
              Gdyby uroda szła jeszcze w parze z mądrością... www.wprost.pl/_thumb/db/39/b6bc7e31c40de2f426053313eff6.jpeg Dać sobie wyryć na ciele taki bełkot: „Mogę oceniać pojedynczego boga moimi pomyłkami i pomyłkami”. Bez sensu...:-(
        • e-zybi Re: Pogaduchy 19.01.19, 16:14
          img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201901/1547813985_bifawf_600.jpg ...oto jest pytanie! ;-)
          • x67x Re: Pogaduchy 19.01.19, 16:59
            2 tysiaki kosztuje sam orzeł.
            • zolza670 Re: Pogaduchy 21.01.19, 09:05
              Koniecznie sobie zrób takiego moja droga...zobaczysz jakie będziesz miała rwanie ;-)
      • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 19.01.19, 22:07
        Lubisz mnie. Często o mnie wspominasz w postach. To miłe :-*
        • zolza670 Re: Pogaduchy 20.01.19, 08:43
          Noooo...ja zamiast choinki rozebrałabym ciebie...aby zobaczyć tego "jelenia na rykowisku" i...wydmuszki ;-)
          • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 20.01.19, 16:56
            Też bym ciebie rozebrał zamiast choinki. Przyciąłbym i zaczesał meszek, zobaczył jego kształt, pogłaskał...
            • e-zybi Re: Pogaduchy 20.01.19, 18:06
              ...a może języczkiem posmyrał? ;-)
            • zolza670 Re: Pogaduchy 20.01.19, 19:28
              A wiesz że mnie skusiłeś...do dzieła więc mój drogi :-)
            • wislocki12 Erotuman 20.01.19, 19:48
              Erotuman?
              • zolza670 Re: Erotuman 20.01.19, 19:59
                Eeeeee tam zaraz tumam...myślę że Kamasutrę ma w małym palcu ;-)
                • a.sdf.gh.kl Re: Erotuman 20.01.19, 20:36
                  W 21 palcu.
                  • zolza670 Re: Erotuman 21.01.19, 09:03
                    Hmmm...to jakiego masz tego paluszka? Małego czy duuuuużego? Będę zadowolona? ;-)
                    • a.sdf.gh.kl Re: Erotuman 21.01.19, 23:12
                      Z pewnością!
                • a.sdf.gh.kl Re: Erotuman 20.01.19, 21:41
                  Aaaaa... jesteś Asia, która szuka Jasia co ma dużego ptasia :-(
                  • e-zybi Re: Erotuman 21.01.19, 10:43
                    Księdzu zaraz robi duże oczy, niech z "indykiem" tu wyskoczy ;-)
                    • zolza670 Re: Erotuman 21.01.19, 11:16
                      Hmmm...mnie duże oczy księdzu nie interesują...ale jego palce owszem ;-)
                      • a.sdf.gh.kl Re: Erotuman 21.01.19, 23:12
                        Prawdziwa kobieta!
                        • wislocki12 Zamiast 22.01.19, 00:02
                          Zamiast? ;-)
                        • e-zybi Re: Erotuman 22.01.19, 06:33
                          I co z tego? Gdy księdzu chłopczyk w krótkich spodenkach i sandałkach...😉
                        • zolza670 Re: Erotuman 22.01.19, 06:40
                          No to teraz pochwal się paluszkami mój drogi...czekam niecierpliwie :-)
              • a.sdf.gh.kl Re: Erotuman 20.01.19, 20:35
                Jesteś eunuch.
                • wislocki12 Radość o poranku... 22.01.19, 00:01
                  Niektórych to nawet eunuch cieszy... :-)
    • x1967x Re: Pogaduchy 28.01.19, 09:26
      Geniu, Ty wszystko wiesz, po ile są swojskie, duże jajka w Tarnobrzegu? Będę wdzięczna za informację, pozdrawiam:-)
      PS Gdybyś widziała coś podobnego do tych wieszaków, o których ostatnio rozmawiałyśmy, to daj znać. Może być zupełnie inny, ale nie na ścianę, tylko stojący. Tak, żeby się na nim zmieściły 3 zimowe kurtki.
      • e-zybi Re: Pogaduchy 28.01.19, 11:17
        Jajka to bardzo śliski temat, radziłbym daleko idącą ostrożność ;-) Ja mam swoje (duże), ale są tacy, którzy nie mają i z zazdrością patrzą...duże są najdroższe ;-)
      • zolza670 Re: Pogaduchy 28.01.19, 11:46
        Czyżby te jaja to prezent dla księdzu? A jak się obrazi? ;-)
        • e-zybi Re: Pogaduchy 28.01.19, 12:06
          Prezent? To byłoby dopiero totalne fopa ;-)
        • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 28.01.19, 17:56
          "Ja mam swoje (duże)"
          Są dla ciebie! Nie zwlekaj!
          • e-zybi Re: Pogaduchy 28.01.19, 18:27
            Księdzu liże to nie mogą być dla mnie...😉
            • x1967x Re: Pogaduchy 28.01.19, 19:32
              Jaja pojechały do Tarnobrzegu, za 30 sztuk wzięłam 2 dychy. Dawno nie byłam na bazarze i nie mam pojęcia, po ile są. Koleżance bardzo zależało na swojskich jajkach, kurki mamusi się postarały:-) Oczywiście mam w naturze za darmo dla A jajka kurze:-) Pozdrawiam- jajcara -nara:-)
              • zolza670 Re: Pogaduchy 28.01.19, 19:50
                Pazerna z Ciebie baba moja droga...ale wcale mnie to nie dziwi...wzięłaś za te jaja jak Żyd za matkę :-(
                • x1967x Re: Pogaduchy 28.01.19, 20:04
                  Dopytam się, dała mi w biegu na parkingu dwie dychy. Nie kupuję jajek, nie ma pojęcia, po ile są, dlatego zapytałam Genię, ona mi powie, bo to życzliwa osoba. Chciałam, by mi zapłaciła 18 złotych, ale stwierdziła, że za mało. Lubimy się, musiałam pojechać po te jajka 5 km. Te pieniądze nie są dla mnie. Czy jestem pazerna? Bóg mnie osądzi.
                  • wislocki12 Jaja Pana Boga 28.01.19, 20:21
                    W tej dziedzinie to nie polegałbym na Panu Bogu... Naprawdę uważasz, że interesują go twoje jaja? ;-)
                    • zolza670 Re: Jaja Pana Boga 29.01.19, 06:40
                      Och, nasza droga x1967x jest tak zadufana w sobie i przekonana że każdy facet tylko Nią się interesuje...Pan Bóg też ;-)
                  • zolza670 Re: Pogaduchy 29.01.19, 06:37
                    Nie tłumacz się moja droga...1.50 za jajo to czyste zdzierstwo i to jeszcze od koleżanki :-(
                    • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 07:10
                      Zadanie domowe: Podzielić 20 złotych na 30. Zołzie wyszło 1.50 za duże jako kurze:-) Oczerniła na forum mnie i moją mamusię. Tylko Zołza tak potrafi dowalić! Brak słów!
                      • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 07:12
                        Jajko:-)
                      • zolza670 Re: Pogaduchy 29.01.19, 07:34
                        Lubię Cię powkurzać...no tak już mam...no bo chyba nikogo na forum nie interesuje Twój handel jajami...jedynie może to zainteresować Urząd Skarbowy...ale mam nadzieję że zapłaciłaś podatek ;-)
                      • e-zybi Re: Pogaduchy 29.01.19, 08:15
                        Mamusia jak mamusia, ale co kury na to? ;-) Kiedy dowiedzą się ile zarabiają pośrednicy pióra zaczną rwać i dostanie się kogutowi za jego "nadgorliwość" ;-)
                        • zolza670 Re: Pogaduchy 29.01.19, 09:05
                          Nasza droga x1967x...a swoją drogą który to już nick? ...OCZERNIAŁA mnie na forum że nie jestem kobietą...że piszę pod kilkoma nickami ...to ja teraz twierdzę że w nielegalnym handlu jajami zdziera skórę z klientów...jak to mówią piękne za nadobne ;-)
                  • genia50 Re: Pogaduchy 29.01.19, 19:24
                    Ja kupuję jajka na rynku albo w sklepie.Ceny są różne, to zależy przeważnie od wielkości. Takie malutkie od młodych kur, to po 40-50 gr. ale" normalne"to ok. 70 gr. i więcej, chociaż ostatnio już jakiś czas nie kupowałam wiejskich jajek, bo trochę dostałam w prezencie, a trochę kupiłam w sklepie.
                    • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 19:35
                      Dzięki, Geniu, moje były potężne, z trudem się zmieściły w wytłoczki. Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.
                      • zolza670 Re: Pogaduchy 29.01.19, 20:37
                        Skoro takie duże to pewnie nie kurze :-(
      • wislocki12 Padchalim 28.01.19, 20:13
        Nawet Geni podlizujesz się? :-(
      • e-zybi Re: Pogaduchy 29.01.19, 08:55
        Z jajkami bywa różnie ;-)

        Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach:
        "Sprzedam żonę za 360 zł". I mówi do męża:
        - Czyś ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś?
        Mąż na to:
        - Wiesz, 80 kilo wagi razy 2 zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka.
        Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę:
        "Sprzedam męża za 1,10 zł". Mąż zdenerwowany mówi:
        - Ja wszystko rozumiem, ale 1,10? Skąd to wzięłaś?
        A żona mówi:
        - 2 jajka po 30 groszy i rurka bez kremu za 50 groszy!
    • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 29.01.19, 13:45
      www.youtube.com/watch?v=EaObukFzlco
      • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 15:01
        :-) Pozdrawiam:-)
        • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 16:53
          Koguty są niebezpieczne i nieprzewidywalne. Kiedyś skoczył bratu pazurami na twarz, na szczęście nie pozostawił blizn.
          • zolza670 Re: Pogaduchy 29.01.19, 17:09
            O tak...z kogutami nie ma co zadzierać bo mogą wyjść niezłe jaja ;-)
          • a.sdf.gh.kl Re: Pogaduchy 29.01.19, 17:55
            Musi oberwać po grzywie i po piórach. Wtedy nie będzie atakował. W ostateczności może skończyć na patelni albo w garnku :-(
            • x1967x Re: Pogaduchy 29.01.19, 18:35
              Mój brat go przykrył dużym, wiklinowym koszem, choć ja byłam chętna skrócić go o głowę. Brat ma małe dziecko. W każdym razie pomogło. Kogut omijał brata. Na wsi są różne zagrożenia w gospodarstwie. Dziś byłam u rodziców- całe podwórko w lodzie. Masakra! Sama miałam problem z pionem przy noszeniu drewna. Boję się kogutów od dziecka.
              • e-zybi Re: Pogaduchy 29.01.19, 18:54
                Znowu bajki z mchu i paproci? ;-)
      • wislocki12 Radziecka animacja 29.01.19, 17:13
        Czyżbyś miał fascynować się radziecką animacją? ;-)
    • x1967x Re: Pogaduchy 06.02.19, 08:34
      Witam, dziękuję za piękne, muzyczne, letnie klimaty, kawa przy nich lepiej smakuje i serce się raduje, pozdrawiam:-)
      • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 08:39
        Męczy się Pani w świecie wirtualnym, w realu rzeczywistość jest o wiele piękniejsza...;-)
        • x1967x Re: Pogaduchy 06.02.19, 08:45
          8:37, 8:39...
          • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 08:53
            To w spoczynku, a niech Pani zgadnie ile we wzwodzie? ;-)
            • zolza670 Re: Pogaduchy 06.02.19, 12:24
              Hmmm...nasza droga x1967x nie wie co to jest ;-)
              • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 13:12
                Myśli Pani? Przecież to nie bodzie ;-)
                • zolza670 Re: Pogaduchy 06.02.19, 13:42
                  Och, mam nadzieję że księdzu swojej przyjaciółce pomoże...zademonstruje...objaśni... ;-)
                  • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 14:03
                    Staram się zachować powagę, ale?...3mam kciuki, powodzenia! ;-)
                    • zolza670 Re: Pogaduchy 06.02.19, 14:17
                      Wątpi Pan w "talent pedagogiczny" księdzu? Pozwólmy się mu wykazać ale...też bardzo dużo zależy od zdolności uczennicy ...i ja tu mam pewne wątpliwości ;-)
                      • x1967x Re: Pogaduchy 06.02.19, 14:43
                        14:03, 14:17...
                        • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:05
                          To jeszcze nie to, ale dobrze, że podejmuje Pani wyzwanie ;-)
                        • zolza670 Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:06
                          WOW...aż tak urósł od rana?...i dalej rośnie...to jaki będzie wieczorem? ...OGROMNY ;-)
                          • x1967x Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:15
                            15:05, 15:06, 15:11...
                          • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:19
                            Mam porównanie, znam realia, ale? może i mnie coś zaskoczy ;-)
                      • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:11
                        Pozwólmy wypowiedzieć się "miszczowi", jaki nauczyciel taka uczennica ;-)
                        • zolza670 Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:23
                          Hmmm..."miszczu" chyba czymś dmucha...ale poczekamy zobaczymy...byle nie przesadził bo się nie zmieści ;-)
                          • e-zybi Re: Pogaduchy 06.02.19, 15:27
                            To popieści i...;-)
                          • e-zybi Re: Pogaduchy 07.02.19, 08:28
                            Nie chwali się...widać nie ma czym ;-)
                            • zolza670 Re: Pogaduchy 07.02.19, 09:25
                              Hmmm...rozczarowałam się...myślałam że padnie tu rekord długości i objętości :-(
    • e-zybi Re: Pogaduchy 26.02.19, 12:42
      Łapka, ślę pozdrowienia... img3.dmty.pl//uploads/201902/1551175454_vejb2j_600.jpg ;-)
      • xx1967 Re: Pogaduchy 26.02.19, 14:34
        Jestem szatynką.
        • igruba Re: Pogaduchy 26.02.19, 20:36
          A to pech...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka