Dodaj do ulubionych

Idą Święta:-)

02.12.19, 07:45
www.youtube.com/watch?v=dGoDevu18SM
Pozdrawiam:-)
Obserwuj wątek
    • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 07:54
      Dziękuję za info...gdyby nie Ty to bym nie wiedziała 😉
    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 10:41
      Nie wiem jak Wy, ale ja Mikołaj/kę mam pewną...bo jestem grzes/czny ;-) videos.dailymail.co.uk/video/1418450360/2014/12/1418450360_3931643919001_Sequence-01-5.mp4
      • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 12:39
        Nas Mikołaj nie odwiedzi a jedynie ta parę łysych koni, hi, hi...
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 13:04
          Mnie odwiedzi 😀
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 15:56
            ...bo o grzecznych "dziewczynkach" zawsze pamięta ;-)
            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:06
              Bo ja proszę Pana grzeczna jestem niesłychanie...calutki rok...dlatego Mikołaj mnie zawsze rozpieszcza 😉
              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:37
                No! To księdzu będzie zazdrosny ;-)
                • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:53
                  A kto księdzu zabrania zołzy rozpieszczania?...calutki rok 😉
                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 18:52
                    Czyni to jakoś nieudolnie, jakby po kruchym lodzie stąpał...jednym razem jak kot po gorącym piecu, innym sianem się wykręca :-(
              • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:56
                Co ci przyniesie w prezencie :-?
                • zolza670 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 06:37
                  To, co lubię najbardziej 😉
                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:05
                    DUREXA?
                    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 05:00
                      Zawsze na łatwiznę księdzu leci, lubi przebieranki, co? Odnoszę wrażenie, że w stroju *uja księdzu do twarzy ;-)
                      • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:44
                        Pokazałeś kolejny raz swoją "klasę" jak hi hihracz :-( Pomalutku z was wyjdzie jakie z was ziółka :-(
                    • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 06:41
                      Och, zaspokoję księdzu ciekawość...przyniesie mi całego siebie...bez DUREXA 😉
                      • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:46
                        Rozumiem. Wolisz samą naturę, naturalny poślizg, czucie... :-( bo przez Durexa to tak jakbyś lizała lizaka przez papierek :-(
          • genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:35
            Do mnie też przyjdzie świetny Mikołaj :-))))
            • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:45
              Zawsze przychodzi do tych, którzy w niego wierzą:-)
              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:49
                A ja swojego Mikołaja mogę pomacać...co czynię z lubością 😉
              • genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:58
                Do mnie przyjdzie świetny, a nie święty.
                • zolza670 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 06:36
                  I taki Mikołaj jest najfajniejszy Pani Geniu...święty to żadna atrakcja 😉
              • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:10
                Jesteś chyba ostatnią, która w to wierzy! ;-)
                PS Podobno w Boga trzeba wierzyć... ;-)
                • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:23
                  Polityka sio z tego wątku, ponieważ papatki sobie nie życzy, hi, hi...Ciekawy jestem czy żelazny Banaś poda się do dymisji?
    • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 13:16
      Myślę, że rozciąganie świąt na początek grudnia nie przystoi wierzącym. Chyba raczej handlowcom... :-(
      • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 14:12
        U mnie już idą święta:-) Już na nie czekam z niecierpliwością:-)
        • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 14:19
          PS Zapraszam do wspólnego oczekiwania ze mną na święta:-) Dzielmy się dobrym slowem!
          • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:33
            I krwią? ;-)
        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 15:54
          Jest Pani bardziej podniecona oczekiwaniem na święta niż ja czekając na Mikołaja/kę. Święta to termin jeszcze odległy, więc ja jestem w lepszej sytuacji...wiem, że 6 grudnia do mnie przyjdzie ;-)
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:04
          Wcale mnie to nie dziwi...tyle wolnego będziesz miała 😉
        • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:27
          Pewnie nawet choinkę postawiłaś i grasz kolędy jak markecie! A gdzie świąteczne skupienia? :-(
          • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:37
            Nie mam jeszcze choinki i nie słucham jeszcze kolęd, uzupełniam e- dziennik.
            • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:54
              Idź na całość! ;-)
              • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:55
                www.youtube.com/watch?v=-3aHpiuizrsdobranoc
                • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:59
                  www.youtube.com/watch?v=vyRrJIL3THs
                  • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 07:49
                    Dziękuję za wirytualny spacerek po Krakowie , dawno nie byłam w tym mieście, lubię ten zespół, pozdrawiam.
            • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 23:00
              Wpisuj same "pydy" znaczy się... jedynki! :-(
              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 05:02
                Jak zwykle, "mondrościami" księdzu błyszczy, jeszcze tylko piórka w doopie i paw ;-)
                • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:07
                  Tobie 10 batów na goły tyłek! :-(
                  • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:10
                    A twoje zdjęcie na szubienicę! ;-)
                  • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:11
                    Dostałeś kiedyś batem? Wiesz, jak to boli?
                    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:37
                      Ma boleć! :-(
                      • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 07:15
                        Aaaaahaaaa
                      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 07:28
                        Księdzu zawsze będzie boleć, bo ostatnich gryzą psy...;-)
                        • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 07:57
                          W sobotę myśliwski pies sąsiada pooglądał mnie z każdej strony, podrapał łapeckami, poniuchal pyskiem, ale nie zaszczekał na mnie. Z otwartą paszczą próbował złapac za kurtkę, osłaniałam się reklamówką. Niemniej najadłam się strachu co niemiara. Nie było tabliczki ostrzegającej przed groźnym psem. Jeszcze był drugi burek, który mu tylko kibicował. Biegały luźno po podwórku.
                          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:04
                            Gdyby to był księdzu to pewnie by capnął za łydkę ;-)
                          • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:10
                            Hmmm...podobno psy wyczuwają strach...i dobrych ludzi...a Ty moja droga jak widać nie budzisz ich sympatii...o czymś to świadczy niestety ☹
                            • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:21
                              8:04, 8:10... Jaki człowiek, taki wpis!
                              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:29
                                Już kiedyś pytałem, w co Pani gra?? Nie znając zasad nie mogę brać udziału :-(
                              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 15:41
                                Hmmm...o 8:10 to pisałam ja...zołza ...ciągle bierzesz mnie za kogoś innego 😠
                                • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 15:43
                                  ...o 8:04 ja, e-zybi ;-)
                    • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 15:45
                      Hmmm...Ty moja droga oczywiście wiesz jak to boli...widzę że lubisz takie pikantne rozrywki...cicha woda z Ciebie 😉
                      • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:21
                        15:41 zolza, 15:43 zybi, 15:45 zolza...
                        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:32
                          Pocieszna jesteś moja droga 😀
                        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:34
                          ...i 16:34 e-zybi i co z tego? ;-)
                          • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:38
                            16:38 ...aaaaaa to ja "cuś" napiszę 😉
                            • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:41
                              ...16:41 Pani też w to gra? Fajna zabawa...;-)
                              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:45
                                16:45 ...nawet mnie to wciągnęło 😉
                                • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:53
                                  ...16:53 i tak można w nieskończoność ;-)
                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:57
                                    ...16:57...ciekawe o co gramy? 😉
                                    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:59
                                      ...16:59 o co? Ja dalej nie wiem w co gramy? ;-)
                                      • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:09
                                        ...17:09...a ja nawet nie wiem czy gram zgodnie z regułami 😉
                                      • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:14
                                        17:14 ...ten wpis jest po to aby zwiększyć szanse wygrane...bo może to chodzi o ilość? 😉
                                        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:26
                                          ...17:26 o tym nie pomyślałem, może i tak ;-)
                                          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:27
                                            ...17:27 nie będę gorszy, dodatkowy wpis dołożę ;-)
                                            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:34
                                              ...17:34...a może to jednak chodzi o jakość a nie o ilość? 😉
                                              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:36
                                                17:36...a dorzucę jeszcze jeden na wypadek gdyby jednak szło o ilość 😉
                                            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:38
                                              17:37...myśli Pan że o kasę toczy się gra? 😉
                                              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:39
                                                17:39 ...upppssss...chyba jednak nie wygram 😠
                                                • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:43
                                                  ...17:43 proszę się nie poddawać, głupia gra, ale może Dżesika zdradzi, o co chodzi? ;-)
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:48
                                                    17:48 ...przekonał mnie Pan 😉
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:49
                                                    17:49 ...głupia...ale może chodzi o kasę 😊
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:51
                                                    ...17:51nie dam się skusić, to jakiś podstęp :-(
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:56
                                                    17:56 ...myśli Pan że Dżesika przed świętami pierze kasę? 😉
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:11
                                                    ...18:11 myślę, że to jakaś brudna gra :-(
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:08
                                                    19:08 ...brudna i podejrzana 😠
                                    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:48
                                      Nie o co tylko w co? W gołego! Kto przegra ten się rozbiera :-(
                                      • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:57
                                        Rozbawiłeś mnie:-) Ja się na forum nie rozbieram, grajcie beze mnie:-) Papatki:-)
                                        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:06
                                          Noooo...już się kiedyś prawie rozebrałaś moja droga cycatko 😉
                                      • zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:05
                                        No to niech księdzu z nami gra...zobaczymy co księdzu pod sutanną ma 😉
                                        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:18
                                          Ja ciekawy nie jestem, grajcie sami!
                                          • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:52
                                            I słusznie! Tylko ja i zołza! Świadków do rozbieranek nie potrzebujemy :-(
                                            • x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 20:38
                                              Szanuję Twoje wybory i zostawiam Wam ten wątek na amory. Złożę na priv świąteczne życzenia, załączam pozdrowienia.
                                              • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 22:30
                                                Będę zdejmował bardzo wolno z zołzy bieliznę zębami! :-(
                                                • e-zybi Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 14:12
                                                  Co artretyzm dopada, łapki niesprawne? Byle księdzu paluchów nie pchał tam gdzie nie potrzeba ;-)
                                                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 16:33
                                                    Języczek pchnę tam gdzie trza! :-(
                                                  • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 16:49
                                                    Hi, hi... Trza - jaki uczony...Języczek pchnę tam gdzie trza! :-(
                                                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 18:56
                                                    Trza jakimsik sposobem zołzę uszczęśliwić za dopuszczenie :-(
                                                  • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 19:24
                                                    Najlepiej jak wsadzisz w ta drugi otwór , hi, hi...
                                                  • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 19:47
                                                    ta-ten
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 20:33
                                                    To trza sposób wymyślić ;-)
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 09:20
                                                    Zaskoczył mnie księdzu...i to bardzo...nie podejrzewałam nawet że księdzu taki troskliwy jest 😉
                                                  • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 12:35
                                                    scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/78857640_2405103436396039_8912070612512407552_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=Zzn8vV9FIesAQkmdi2Xa6jCa68coFmspC6S8IiDzuvmtsO8PM0qGYWa-Q&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=82e18b358cc44347217217073737273a&oe=5E87DE7B
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 14:25
                                                    Mnie księdzu nie zaskoczył bo dalej nie ma sposobu jak zadowolić;-)
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:15
                                                    Niech kombinuje...może co wykombinuje...a ja bardzo wymagająca jestem 🙂
                                                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:57
                                                    Hmm... najpierw musisz popracować. Kupię extra dla ciebie takie oto
                                                    allegro.pl/oferta/elektrostymulator-stymulator-miesni-posladkow-ems-8608048293?reco_id=9c5ea69b-186a-11ea-aaf7-b02628cf2f00&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
                                                    Uwielbiam jędrne :-(
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 04:49
                                                    Kombinuj...kombinuj! Choć mam pewne wątpliwości, księdzu chce oglądać , czy zadowolić i uszczęśliwić? ;-)
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 06:57
                                                    Lepiej niech księdzu sobie "ujędrni" to i owo bo ja też lubię "jędrne" ...bardzo "jędrne" 😉
                                                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 17:02
                                                    Spoko! Będą arbuzy!
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 17:20
                                                    No a co z "resztą"? 😉
                                                  • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 22:07
                                                    Spoko! Będzie nabrzmiała jak dyszel u fury!
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 05:01
                                                    Byle tylko "finał" nie okazał się zgubny... memy.pl/show/big/uploads/Post/298674/15757776626625.jpg
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 13:52
                                                    Dyszel od fury? Od tej fury którą księdzu jeździ? Wiedziałam że księdzu tam nic nie ma i niech mi księdzu zamienników nie oferuje 😠
                                              • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 22:31
                                                Na priv niczego nie przyjmuję! Priv jest tylko dla mnie :-(
                                                • zolza670 Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 08:38
                                                  Ale z księdzu brutal jest 😠
                                                  • igruba Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 10:31
                                                    No to się narobiło!
                                                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 12:45
                                                    Noooo...okrutnik z tego księdzu...tak nóż w serce zakochanej kobiecie...... 😠
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 14:02
                                                    I co z tego, że kobiety kochają bardziej, znajdzie się taki...księdzu i położy wszystko na łopatki :-( Myślę, że x1x powinna odwiedzić dobrego okulistę, skoro wstydzi się wizyty u psychologa ;-)
                                                • x1x Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 14:53
                                                  Skoro nie przyjmujesz, to nie wyślę, pozdrawiam.
                                                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 15:30
                                                    Po co ten cały hałas, nie? To nie...;-)
                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 04:52
                    Odnoszę wrażenie, że zadawanie bólu, życzenie zła sprawia księdzu przyjemność...mnie nie. Życzę więc księdzu by 6 grudnia, bez "dopalaczy" przeżył piękny wieczór z Mikołajką, stanął księdzu na wysokości zadania...dla mężczyzny to wiele znaczy ;-)
              • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 07:41
                Pydy? Nie znałam tego slowa. Oceny szybko się wpisuje, jestem bardzo zapracowana w tym roku, mam zajęcia indywidualne z 5 osobami, uczę się nowych rzeczy, mózg mi się nie zlasuje, pozdrawiam:-)
                • zolza670 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 08:47
                  Z pewnością bo "nic dwa razy się nie zdarza" 😉
              • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 11:30
                A co Ci biedne dzieci winne? Złośliwy kobold... :-(
                • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:07
                  To dzieci Neostrady i smartfona :-(
                  • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:09
                    Wszystkie dzieci są nasze! :-)
                    • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:13
                      Obyś cudze dzieci uczył!
                      • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:16
                        Jest coraz trudniej być nauczycielem, cieszę się, że moje dzieci nie wybrały tego zawodu. Dobranoc
                        • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 00:23
                          A po deformie jest jeszcze gorzej! :-(
                    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:38
                      Ty egoisto i dzieci -(
                      • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 00:21
                        Wolę wszystkie niż jedno... Księża tez! ;-)
          • x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:03
            www.youtube.com/watch?v=iaf5zyU3p1c
    • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:50
      itvwisla.tv/wyscig-do-swietego-mikolaja-w-tarnobrzegu/
      • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:32
        Ciekawe, co ma wspólnego św. Mikołaj z oddawaniem krwi. Pan Kalinka zapewne myśli, że w okresie świątecznym ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż oddawanie krwi... :-(
        • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:59
          Nie politykuj w tym wątku! Sio!
          • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:07
            Kalinka to żadna polityka... ;-)
            • x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:53
              Tут можно спорить!
              • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:25
                A dlaczego po rusku? ;-)
                • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:28
                  Przecież studiowała w ZSRR i obchodziła prawosławne Święta Bożego Narodzenia...
      • genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:53
        Po oddaniu krwi trzeba odpoczywać i uzupełniać płyny, a tu okres przedświąteczny i trzeba jeszcze chodzić do pracy.
        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 10:12
          Chodzenie do pracy wcale nie przeszkadza w uzupełnianiu "płynów", wręcz przeciwnie...pozytywnie mobilizuje, może być tylko problem z odpoczynkiem, ale teraz wieczory są długie, więc i ten problem można rozwiązać ;-)
    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 14:33
      Idą święta, dla amatorów mocnych wrażeń... img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201912/1575355016_3dmkcc_600.jpg
      • igruba Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:29
        i taką choinkę sobie wymarzyłam..zarąbiste święta.
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 06:54
          Taka choinka w każdym polskim domu 😉
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 22:34
      www.youtube.com/watch?v=YO1xr7j1lOY
      • x1x Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 15:51
        dziękuję:-)
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 16:14
          Podziwiam Cię moja droga 😉
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 17:10
            Myślę, że raczej wypada współczuć, "żywić" się ciągle tylko marzeniami? Przykre! 😏
        • genia50 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 22:00
          Za co? Czy ta choinka i jej rozświetlenie to jego dzieło?
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 05:04
            NIE! Ale wszystko dla Dżesiki...jest ;-)
            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 13:53
              Ale ta nasza droga x1x zachłanna jest...wszystko sobie przywłaszczy ☹
              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 04:15
                Znalezione, nie kradzione...;-)
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 19:51
      Bajkowo!
      www.youtube.com/watch?v=FTyVydTNRqI
      Możecie pomarzyć o śniegu :-(
      • genia50 Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:04
        Po co mi śnieg, żebym brnęła i dostała zakwasów?
        • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:09
          Tak już z tobą źle? SKS znaczy się?
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:11
        Tak się księdzu tęskni za śniegiem? Ale... memy.pl/show/big/uploads/Post/298859/15759186022865.jpg
      • x1x Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:52
        Nooo!
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 21:06
          Bardzo "intelygentna" odpowiedź 😉
          • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 21:17
            Wystarczy! Wasza (grupy wzajemnej adoracji) yntelygencja jest sztuczna! :-(
            • e-zybi Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 21:36
              Napisał co wiedział...yntelygent 😉
            • x1x Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 22:05
              Fajnie, że to rozumiesz, czasami jestem zmęczona i piszę skrótowo:-)
              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 04:47
                To taki skrót...skrótów, chyba ;-)
              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 06:44
                Racja...yntelygent yntelygenta zawsze zrozumi 🙂
                • e-zybi Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:10
                  Gdzie nam ludziom światłym cofać się w te zamieszłe czasy..."Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem, wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem; gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała, gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała, a wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą."
                  ...ten duszę poety zrozumie kto wrażliwy, w zmysł uczucia i piękna bogaty ;-)
                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:16
                    Bo ileż to treści w takim "nooo" się mieści 😉
                    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:34
                      O! Tak, takie lakoniczne słowo, co "poetka" chciała powiedzieć? I wszyscy się głowią...;-)
                      • zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:41
                        Zwyczajne "nooo"...pewnie nawet z domu rodzinnego wyniesione... a książkę by napisał 😉
        • x1x Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 22:13
          To ta gra, trzeba ułożyć w jednym rzędzie takie same obrazki, podobna zasada, jak w kółko i krzyżyk, fajna gra dla maluchów, polecam:-)

          www.empik.com/winning-moves-gra-planszowa-match-psi-patrol-winning-moves,p1231459489,zabawki-p?gclid=EAIaIQobChMImILO5_6r5gIVlqiaCh1m1AF1EAQYASABEgL4LfD_BwE&gclsrc=aw.ds
          • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 22:19
            Rozumiem... to gra wstępna, preludium do większych przyjemności :-(
            • e-zybi Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 03:36
              Nic tylko grać, "orgazm" gwarantowany 😉
              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 06:29
                I to pewnie wielokrotny 😉
                • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 18:53
                  Taki powinien być! Kobieta ma mieć odlot 3D, ma ją zatkać, brakować tchu, przejść do innego świata i wymiaru. W innym przypadku będzie źle... dla chłopa, bo dostanie kopa :-(
                  • e-zybi Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 19:08
                    Gadu, gadu...do czynu szynu! ;-)
                  • zolza670 Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 16:04
                    A księdzu "umi" taki orgazm wywołać? 😉
                    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 16:53
                      Dla ciebie wszystko pod warunkiem, że nie jesteś babciuuuunia :-(
                      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 17:12
                        Kij ma dwa końce ;-)
                      • zolza670 Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 17:38
                        Jakoś wątpię w księdzu zdolności 🙂
                        • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 13.12.19, 18:12
                          Bo jesteś babciuuuunia :-(
                          • zolza670 Re: Idą Święta:-) 13.12.19, 18:16
                            A ty bezjajeczny dziadunio 😛
                            • e-zybi Re: Idą Święta:-) 13.12.19, 18:50
                              Nic dodać, nic ująć...;-)
    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 19:48
      A Wy ubraliście już choinki...? img6.dmty.pl//uploads/201912/1576002880_mxJsO3.mp4
    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 05:19
      "Szef amerykańskiej firmy zajmującej się nieruchomościami zorganizował imprezę świąteczną dla swoich pracowników. Pod koniec wystąpienia, na którym omawiał całoroczne wyniki, jakie uzyskała korporacja, zrobił im niesamowitą niespodziankę. Podarował pracownikom premię wynoszącą aż 10 milionów dolarów."

      www.o2.pl/artykul/szef-wreczyl-im-premie-byli-w-szoku-gdy-otworzyli-koperty-6455567071238273a

      Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem./ Ludwig von Mises
      Taki plakat winien wisieć w każdej firmie! Zarządzający zasobami ludzkimi powinni o tym pamiętać :-)
    • x1x Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:00
      wiadomosci.wp.pl/pogoda-boze-narodzenie-i-sylwester-czy-pod-koniec-roku-spadnie-snieg-6456289609517185a
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:14
        "mmm
        9 godzin temu

        Ludzie zapomnieli o co w tych świętach chodzi. Infantylne wypatrywanie śniegu to zwykła dziecinada. W pogoni za kiczem. A ja się pytam, gdzie Jezus w tym wszystkim?"
        Właśnie, gdzie Jezus? :-(
        • x1x Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:20
          Serce przy Bogu, ręce przy pracy.
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:37
            Ręce mogą wiele... memy.pl/show/big/uploads/Post/299600/15764386168683.jpg
          • x1x Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:08
            Poza tym, kupiłam dziś opłatek.

            www.ewa.bicom.pl/zyczenia/bozenarodzenie/bn41.htm
            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:30
              Fajnie...cieszymy się Twoim szczęściem
            • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:39
              Gdzieś czytałem ("Nasz Dziennik'?), że "Wielu z nas dało sobie wmówić, że w Boże Narodzenie najważniejsza jest choinka i prezenty pod nią, suto zastawiony stół i rodzinne biesiady." :-(
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 00:29
      www.youtube.com/watch?v=i3qXpH8XVCo
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 05:00
        Skoro księdzu zaczyna mówić ludzkim głosem to i ja nie będę gorszy i swoje trzy grosze dorzucę...
        www.youtube.com/watch?v=RBcR0t9mAkE
        • x1x Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 08:37
          Jesteś wyrachowany w swojej złośliwości. Nie idź tą drogą! Pozdrawiam
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 09:10
            Pani to trudno dogodzić, jest tutaj gorszy ode mnie i jakoś nie czepia się Pani, a do mnie ciągle "pije"...nieprawdę :-(

            Kawa ma być gorąca
            ...jak piekło,
            czarna jak diabeł,
            czysta jak dziewica,
            słodka jak miłość.

            SMACZNEGO ;-)
        • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 23:30
          " trzy grosze dorzucę..." Ale chytrus. Liczyłem na więcej. No tak! U bogatego zawsze jest po obiedzie :-(
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 19.12.19, 04:48
            Mówią, że lepiej z bogatym stracić, niż z biednym znaleźć...coś w tym jest, dasz palec, a...;-)
            • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 19.12.19, 23:22
              Miałem rację! Chytrus!
              • e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 04:47
                Jak zwykle, ma księdzu rację, że jej nie ma, ale niektórzy tak już mają ;-)
      • x1x Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 07:54
        Witam, dziękuję za śliczne dekoracje świąteczne, pozdrawiam:-)
        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 08:38
          Jest Pani pewna, że to dla niej? ;-)
          • x1x Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 08:46
            Wybacz, ale nie mam ochoty na boksowanie!
            • e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 08:56
              A na co ma Pani ochotę? ;-)
              • zolza670 Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 16:45
                Na co ma ochotę nasza droga x1x? ...przecież to łatwo zgadnąć 😉
    • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 23:49
      Po pierwsze, św. Mikołaj nie jest już święty, a po drugie, dzień św. Mikołaja był 6 grudnia... ;-)
      PS Warto pamiętać o Gwiazdce... ;-)

      pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_z_Miry
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 19.12.19, 23:59
      www.youtube.com/watch?v=EMxJ49A_0hI
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 05:08
        Ino...wrocław? Cudze chwalicie, swego nie...;-) www.youtube.com/watch?v=5qG1jjz4CI4
      • x1x Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 06:31
        Jejku, słyszałam o tym jarmarku, ale nie wiedziałam, że tak to bajecznie wygląda, dziękuję ślicznie, pozdrawiam ciepło:-)
        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 14:16
          Szok! Słyszeć i nie wiedzieć? To jak kochać się po ciemku ;-)
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 22.12.19, 23:17
      Takie mają być pod choinką :-(
      www.youtube.com/watch?v=FYFVXq38dAc
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 04:30
        Dopiero pod choinkę...? memy.pl/show/big/uploads/Post/300518/15770716597236.jpg
        • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 18:01
          No i jeszcze takie... majtkowate :-(
          www.youtube.com/watch?v=10oBEx_cOeE
    • e-zybi Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 15:45
      Ciekawe co ofiary księży na to? img4.dmty.pl//uploads/201912/1576324131_o9i9tl_600.jpg
    • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 18:24
      Bajkowo!
      1- www.youtube.com/watch?v=ucWmucr4guQ
      2- www.youtube.com/watch?v=xbV98ueLejU
      3- www.youtube.com/watch?v=PrLoWt2tfqg
      • x1x Re: Idą Święta:-) 24.12.19, 18:39
        Dziękuję za bajkowe granie życząc radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Łamię się z Tobą opłatkiem i życzę dużo zdrowia, pogody ducha, MIŁOŚCI, dziękuję za cały, kończący się rok. Pozdrawiam ciepło w ten wyjątkowy wieczór wigilijny:-)
        • wislocki12 Re: Idą Święta:-) 24.12.19, 22:06
          Może i wyjątkowy, ale takich wieczorów było 2019... ;-)
        • e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 02:01
          Hmmm...nie ma MIŁOŚCI bez ości 😉
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 07:17
          Hmmm...a ta MIŁOŚĆ to tylko z Tobą moja droga? 😉
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 11:25
            Mówią, że karma wraca...tutaj jakoś tak opornie ;-)
            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 15:14
              Bo się księdzu nie zakochał niestety a nasza droga x1x owszem...ale z miłością tak to już jest...szczęściarze ci, których "grzmotnęło" jednocześnie...mniejsze męczarnie przechodzą 😉
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 15:54
        Bajkowo, czy nie? Nie wiem jak u księdzu, ale ja świętuję na maksa, przyozdobiłem również rower... memy.pl/show/big/uploads/Post/300735/15772854360372.jpg
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 16:10
          Przecież księdzu nie ma nawet rowera 😉
          • e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 18:11
            Ale pomarzyć może...;-)
          • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 11:50
            Ma hulajnogę, hi, hi...
            • zolza670 Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 17:18
              Przyznał się do posiadania fury 😉
              • smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 17:44
                A "hulajnoga" to też fura, hi, hi..."
    • genia50 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 10:18
      Tyle wolnego czasu (spędzam jak chcę i z kim chcę), bez przymusowych punktów programu , przy dobrym bufecie i w pięknym otoczeniu to...odlot - czego wszystkim życzę!
      • e-zybi Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 11:31
        Umieć sobie dobrze zorganizować czas to sztuka, a do tego jeszcze mieć odlot to poezja ;-)
    • zolza670 Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 06:41
      Święta już sobie poszły... czekam więc na info co teraz idzie bo...nie wiem 😉
      • x1x Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 08:38
        Co nam Nowy Rok przyniesie? Poczekajmy razem na niego dzieląc się życzliwym słowem, pozdrawiam:-)
        • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 18:42
          Lepiej niech przyniesie, a nie wyniesie bo zostaniemy z gołą d..ą :-(
          • x1x Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 19:06
            Niech przyniesie przymrozek, bo ja dziś zaliczyłam u rodziców upadek:-) Kurtka i spodnie w błocie.
      • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 18:42
        Idzie Sylwester i karnawał no i... zima 😉
      • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 18:52
        Masz ciepłe gatki? :-(
        • zolza670 Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 19:10
          Stringi z golfem 😉
          • a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 20:11
            Ważne by meszek/kożuszek był schowany i było mu cieplutko. Gdyby jednak było mu zimno, to pogłaskam, przytulę się do ciebie 😉
    • x1x Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 08:45
      www.youtube.com/watch?v=JnHPN1WsjBo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka