x1x 02.12.19, 07:45 www.youtube.com/watch?v=dGoDevu18SM Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 07:54 Dziękuję za info...gdyby nie Ty to bym nie wiedziała 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 10:41 Nie wiem jak Wy, ale ja Mikołaj/kę mam pewną...bo jestem grzes/czny ;-) videos.dailymail.co.uk/video/1418450360/2014/12/1418450360_3931643919001_Sequence-01-5.mp4 Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 12:39 Nas Mikołaj nie odwiedzi a jedynie ta parę łysych koni, hi, hi... Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 15:56 ...bo o grzecznych "dziewczynkach" zawsze pamięta ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:06 Bo ja proszę Pana grzeczna jestem niesłychanie...calutki rok...dlatego Mikołaj mnie zawsze rozpieszcza 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:53 A kto księdzu zabrania zołzy rozpieszczania?...calutki rok 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 18:52 Czyni to jakoś nieudolnie, jakby po kruchym lodzie stąpał...jednym razem jak kot po gorącym piecu, innym sianem się wykręca :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 05:00 Zawsze na łatwiznę księdzu leci, lubi przebieranki, co? Odnoszę wrażenie, że w stroju *uja księdzu do twarzy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:44 Pokazałeś kolejny raz swoją "klasę" jak hi hihracz :-( Pomalutku z was wyjdzie jakie z was ziółka :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 06:41 Och, zaspokoję księdzu ciekawość...przyniesie mi całego siebie...bez DUREXA 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:46 Rozumiem. Wolisz samą naturę, naturalny poślizg, czucie... :-( bo przez Durexa to tak jakbyś lizała lizaka przez papierek :-( Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:35 Do mnie też przyjdzie świetny Mikołaj :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:45 Zawsze przychodzi do tych, którzy w niego wierzą:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:49 A ja swojego Mikołaja mogę pomacać...co czynię z lubością 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:58 Do mnie przyjdzie świetny, a nie święty. Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 06:36 I taki Mikołaj jest najfajniejszy Pani Geniu...święty to żadna atrakcja 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:10 Jesteś chyba ostatnią, która w to wierzy! ;-) PS Podobno w Boga trzeba wierzyć... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 21:23 Polityka sio z tego wątku, ponieważ papatki sobie nie życzy, hi, hi...Ciekawy jestem czy żelazny Banaś poda się do dymisji? Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 13:16 Myślę, że rozciąganie świąt na początek grudnia nie przystoi wierzącym. Chyba raczej handlowcom... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 14:12 U mnie już idą święta:-) Już na nie czekam z niecierpliwością:-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 14:19 PS Zapraszam do wspólnego oczekiwania ze mną na święta:-) Dzielmy się dobrym slowem! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 15:54 Jest Pani bardziej podniecona oczekiwaniem na święta niż ja czekając na Mikołaja/kę. Święta to termin jeszcze odległy, więc ja jestem w lepszej sytuacji...wiem, że 6 grudnia do mnie przyjdzie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 17:04 Wcale mnie to nie dziwi...tyle wolnego będziesz miała 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:27 Pewnie nawet choinkę postawiłaś i grasz kolędy jak markecie! A gdzie świąteczne skupienia? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:37 Nie mam jeszcze choinki i nie słucham jeszcze kolęd, uzupełniam e- dziennik. Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:55 www.youtube.com/watch?v=-3aHpiuizrsdobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:59 www.youtube.com/watch?v=vyRrJIL3THs Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 07:49 Dziękuję za wirytualny spacerek po Krakowie , dawno nie byłam w tym mieście, lubię ten zespół, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 23:00 Wpisuj same "pydy" znaczy się... jedynki! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 05:02 Jak zwykle, "mondrościami" księdzu błyszczy, jeszcze tylko piórka w doopie i paw ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:11 Dostałeś kiedyś batem? Wiesz, jak to boli? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 07:28 Księdzu zawsze będzie boleć, bo ostatnich gryzą psy...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 07:57 W sobotę myśliwski pies sąsiada pooglądał mnie z każdej strony, podrapał łapeckami, poniuchal pyskiem, ale nie zaszczekał na mnie. Z otwartą paszczą próbował złapac za kurtkę, osłaniałam się reklamówką. Niemniej najadłam się strachu co niemiara. Nie było tabliczki ostrzegającej przed groźnym psem. Jeszcze był drugi burek, który mu tylko kibicował. Biegały luźno po podwórku. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:04 Gdyby to był księdzu to pewnie by capnął za łydkę ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:10 Hmmm...podobno psy wyczuwają strach...i dobrych ludzi...a Ty moja droga jak widać nie budzisz ich sympatii...o czymś to świadczy niestety ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 08:29 Już kiedyś pytałem, w co Pani gra?? Nie znając zasad nie mogę brać udziału :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 15:41 Hmmm...o 8:10 to pisałam ja...zołza ...ciągle bierzesz mnie za kogoś innego 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 15:45 Hmmm...Ty moja droga oczywiście wiesz jak to boli...widzę że lubisz takie pikantne rozrywki...cicha woda z Ciebie 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:38 16:38 ...aaaaaa to ja "cuś" napiszę 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:41 ...16:41 Pani też w to gra? Fajna zabawa...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:53 ...16:53 i tak można w nieskończoność ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 16:59 ...16:59 o co? Ja dalej nie wiem w co gramy? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:09 ...17:09...a ja nawet nie wiem czy gram zgodnie z regułami 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:14 17:14 ...ten wpis jest po to aby zwiększyć szanse wygrane...bo może to chodzi o ilość? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:26 ...17:26 o tym nie pomyślałem, może i tak ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:27 ...17:27 nie będę gorszy, dodatkowy wpis dołożę ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:34 ...17:34...a może to jednak chodzi o jakość a nie o ilość? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:36 17:36...a dorzucę jeszcze jeden na wypadek gdyby jednak szło o ilość 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:38 17:37...myśli Pan że o kasę toczy się gra? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:39 17:39 ...upppssss...chyba jednak nie wygram 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:43 ...17:43 proszę się nie poddawać, głupia gra, ale może Dżesika zdradzi, o co chodzi? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:49 17:49 ...głupia...ale może chodzi o kasę 😊 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:51 ...17:51nie dam się skusić, to jakiś podstęp :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 17:56 17:56 ...myśli Pan że Dżesika przed świętami pierze kasę? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:11 ...18:11 myślę, że to jakaś brudna gra :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:48 Nie o co tylko w co? W gołego! Kto przegra ten się rozbiera :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 18:57 Rozbawiłeś mnie:-) Ja się na forum nie rozbieram, grajcie beze mnie:-) Papatki:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:06 Noooo...już się kiedyś prawie rozebrałaś moja droga cycatko 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:05 No to niech księdzu z nami gra...zobaczymy co księdzu pod sutanną ma 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 19:52 I słusznie! Tylko ja i zołza! Świadków do rozbieranek nie potrzebujemy :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 20:38 Szanuję Twoje wybory i zostawiam Wam ten wątek na amory. Złożę na priv świąteczne życzenia, załączam pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 22:30 Będę zdejmował bardzo wolno z zołzy bieliznę zębami! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 14:12 Co artretyzm dopada, łapki niesprawne? Byle księdzu paluchów nie pchał tam gdzie nie potrzeba ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 16:33 Języczek pchnę tam gdzie trza! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 16:49 Hi, hi... Trza - jaki uczony...Języczek pchnę tam gdzie trza! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 18:56 Trza jakimsik sposobem zołzę uszczęśliwić za dopuszczenie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 19:24 Najlepiej jak wsadzisz w ta drugi otwór , hi, hi... Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 09:20 Zaskoczył mnie księdzu...i to bardzo...nie podejrzewałam nawet że księdzu taki troskliwy jest 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 12:35 scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/78857640_2405103436396039_8912070612512407552_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=Zzn8vV9FIesAQkmdi2Xa6jCa68coFmspC6S8IiDzuvmtsO8PM0qGYWa-Q&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=82e18b358cc44347217217073737273a&oe=5E87DE7B Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 14:25 Mnie księdzu nie zaskoczył bo dalej nie ma sposobu jak zadowolić;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:15 Niech kombinuje...może co wykombinuje...a ja bardzo wymagająca jestem 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:57 Hmm... najpierw musisz popracować. Kupię extra dla ciebie takie oto allegro.pl/oferta/elektrostymulator-stymulator-miesni-posladkow-ems-8608048293?reco_id=9c5ea69b-186a-11ea-aaf7-b02628cf2f00&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951 Uwielbiam jędrne :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 04:49 Kombinuj...kombinuj! Choć mam pewne wątpliwości, księdzu chce oglądać , czy zadowolić i uszczęśliwić? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 06:57 Lepiej niech księdzu sobie "ujędrni" to i owo bo ja też lubię "jędrne" ...bardzo "jędrne" 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 22:07 Spoko! Będzie nabrzmiała jak dyszel u fury! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 05:01 Byle tylko "finał" nie okazał się zgubny... memy.pl/show/big/uploads/Post/298674/15757776626625.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 13:52 Dyszel od fury? Od tej fury którą księdzu jeździ? Wiedziałam że księdzu tam nic nie ma i niech mi księdzu zamienników nie oferuje 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 22:31 Na priv niczego nie przyjmuję! Priv jest tylko dla mnie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 12:45 Noooo...okrutnik z tego księdzu...tak nóż w serce zakochanej kobiecie...... 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 05.12.19, 14:02 I co z tego, że kobiety kochają bardziej, znajdzie się taki...księdzu i położy wszystko na łopatki :-( Myślę, że x1x powinna odwiedzić dobrego okulistę, skoro wstydzi się wizyty u psychologa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 14:53 Skoro nie przyjmujesz, to nie wyślę, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 15:30 Po co ten cały hałas, nie? To nie...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 04:52 Odnoszę wrażenie, że zadawanie bólu, życzenie zła sprawia księdzu przyjemność...mnie nie. Życzę więc księdzu by 6 grudnia, bez "dopalaczy" przeżył piękny wieczór z Mikołajką, stanął księdzu na wysokości zadania...dla mężczyzny to wiele znaczy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 07:41 Pydy? Nie znałam tego slowa. Oceny szybko się wpisuje, jestem bardzo zapracowana w tym roku, mam zajęcia indywidualne z 5 osobami, uczę się nowych rzeczy, mózg mi się nie zlasuje, pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 08:47 Z pewnością bo "nic dwa razy się nie zdarza" 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 11:30 A co Ci biedne dzieci winne? Złośliwy kobold... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:07 To dzieci Neostrady i smartfona :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 23:16 Jest coraz trudniej być nauczycielem, cieszę się, że moje dzieci nie wybrały tego zawodu. Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 00:23 A po deformie jest jeszcze gorzej! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 04.12.19, 00:21 Wolę wszystkie niż jedno... Księża tez! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 19:50 itvwisla.tv/wyscig-do-swietego-mikolaja-w-tarnobrzegu/ Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:32 Ciekawe, co ma wspólnego św. Mikołaj z oddawaniem krwi. Pan Kalinka zapewne myśli, że w okresie świątecznym ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż oddawanie krwi... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 22:28 Przecież studiowała w ZSRR i obchodziła prawosławne Święta Bożego Narodzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 02.12.19, 20:53 Po oddaniu krwi trzeba odpoczywać i uzupełniać płyny, a tu okres przedświąteczny i trzeba jeszcze chodzić do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 03.12.19, 10:12 Chodzenie do pracy wcale nie przeszkadza w uzupełnianiu "płynów", wręcz przeciwnie...pozytywnie mobilizuje, może być tylko problem z odpoczynkiem, ale teraz wieczory są długie, więc i ten problem można rozwiązać ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 14:33 Idą święta, dla amatorów mocnych wrażeń... img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201912/1575355016_3dmkcc_600.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
igruba Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 21:29 i taką choinkę sobie wymarzyłam..zarąbiste święta. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 06.12.19, 22:34 www.youtube.com/watch?v=YO1xr7j1lOY Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 17:10 Myślę, że raczej wypada współczuć, "żywić" się ciągle tylko marzeniami? Przykre! 😏 Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 07.12.19, 22:00 Za co? Czy ta choinka i jej rozświetlenie to jego dzieło? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 05:04 NIE! Ale wszystko dla Dżesiki...jest ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 08.12.19, 13:53 Ale ta nasza droga x1x zachłanna jest...wszystko sobie przywłaszczy ☹ Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 19:51 Bajkowo! www.youtube.com/watch?v=FTyVydTNRqI Możecie pomarzyć o śniegu :-( Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:04 Po co mi śnieg, żebym brnęła i dostała zakwasów? Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:09 Tak już z tobą źle? SKS znaczy się? Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 20:11 Tak się księdzu tęskni za śniegiem? Ale... memy.pl/show/big/uploads/Post/298859/15759186022865.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 21:17 Wystarczy! Wasza (grupy wzajemnej adoracji) yntelygencja jest sztuczna! :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 09.12.19, 22:05 Fajnie, że to rozumiesz, czasami jestem zmęczona i piszę skrótowo:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 06:44 Racja...yntelygent yntelygenta zawsze zrozumi 🙂 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:10 Gdzie nam ludziom światłym cofać się w te zamieszłe czasy..."Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem, wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem; gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała, gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała, a wszystko przepasane, jakby wstęgą, miedzą zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą." ...ten duszę poety zrozumie kto wrażliwy, w zmysł uczucia i piękna bogaty ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:16 Bo ileż to treści w takim "nooo" się mieści 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:34 O! Tak, takie lakoniczne słowo, co "poetka" chciała powiedzieć? I wszyscy się głowią...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 08:41 Zwyczajne "nooo"...pewnie nawet z domu rodzinnego wyniesione... a książkę by napisał 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 22:13 To ta gra, trzeba ułożyć w jednym rzędzie takie same obrazki, podobna zasada, jak w kółko i krzyżyk, fajna gra dla maluchów, polecam:-) www.empik.com/winning-moves-gra-planszowa-match-psi-patrol-winning-moves,p1231459489,zabawki-p?gclid=EAIaIQobChMImILO5_6r5gIVlqiaCh1m1AF1EAQYASABEgL4LfD_BwE&gclsrc=aw.ds Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 10.12.19, 22:19 Rozumiem... to gra wstępna, preludium do większych przyjemności :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 03:36 Nic tylko grać, "orgazm" gwarantowany 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 18:53 Taki powinien być! Kobieta ma mieć odlot 3D, ma ją zatkać, brakować tchu, przejść do innego świata i wymiaru. W innym przypadku będzie źle... dla chłopa, bo dostanie kopa :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 16:04 A księdzu "umi" taki orgazm wywołać? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 16:53 Dla ciebie wszystko pod warunkiem, że nie jesteś babciuuuunia :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 11.12.19, 19:48 A Wy ubraliście już choinki...? img6.dmty.pl//uploads/201912/1576002880_mxJsO3.mp4 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 12.12.19, 05:19 "Szef amerykańskiej firmy zajmującej się nieruchomościami zorganizował imprezę świąteczną dla swoich pracowników. Pod koniec wystąpienia, na którym omawiał całoroczne wyniki, jakie uzyskała korporacja, zrobił im niesamowitą niespodziankę. Podarował pracownikom premię wynoszącą aż 10 milionów dolarów." www.o2.pl/artykul/szef-wreczyl-im-premie-byli-w-szoku-gdy-otworzyli-koperty-6455567071238273a Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem./ Ludwig von Mises Taki plakat winien wisieć w każdej firmie! Zarządzający zasobami ludzkimi powinni o tym pamiętać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:00 wiadomosci.wp.pl/pogoda-boze-narodzenie-i-sylwester-czy-pod-koniec-roku-spadnie-snieg-6456289609517185a Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:14 "mmm 9 godzin temu Ludzie zapomnieli o co w tych świętach chodzi. Infantylne wypatrywanie śniegu to zwykła dziecinada. W pogoni za kiczem. A ja się pytam, gdzie Jezus w tym wszystkim?" Właśnie, gdzie Jezus? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 20:37 Ręce mogą wiele... memy.pl/show/big/uploads/Post/299600/15764386168683.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:08 Poza tym, kupiłam dziś opłatek. www.ewa.bicom.pl/zyczenia/bozenarodzenie/bn41.htm Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:30 Fajnie...cieszymy się Twoim szczęściem Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 15.12.19, 21:39 Gdzieś czytałem ("Nasz Dziennik'?), że "Wielu z nas dało sobie wmówić, że w Boże Narodzenie najważniejsza jest choinka i prezenty pod nią, suto zastawiony stół i rodzinne biesiady." :-( Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 00:29 www.youtube.com/watch?v=i3qXpH8XVCo Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 05:00 Skoro księdzu zaczyna mówić ludzkim głosem to i ja nie będę gorszy i swoje trzy grosze dorzucę... www.youtube.com/watch?v=RBcR0t9mAkE Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 08:37 Jesteś wyrachowany w swojej złośliwości. Nie idź tą drogą! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 09:10 Pani to trudno dogodzić, jest tutaj gorszy ode mnie i jakoś nie czepia się Pani, a do mnie ciągle "pije"...nieprawdę :-( Kawa ma być gorąca ...jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak dziewica, słodka jak miłość. SMACZNEGO ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 23:30 " trzy grosze dorzucę..." Ale chytrus. Liczyłem na więcej. No tak! U bogatego zawsze jest po obiedzie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 19.12.19, 04:48 Mówią, że lepiej z bogatym stracić, niż z biednym znaleźć...coś w tym jest, dasz palec, a...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 04:47 Jak zwykle, ma księdzu rację, że jej nie ma, ale niektórzy tak już mają ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 07:54 Witam, dziękuję za śliczne dekoracje świąteczne, pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 16:45 Na co ma ochotę nasza droga x1x? ...przecież to łatwo zgadnąć 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 18.12.19, 23:49 Po pierwsze, św. Mikołaj nie jest już święty, a po drugie, dzień św. Mikołaja był 6 grudnia... ;-) PS Warto pamiętać o Gwiazdce... ;-) pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_z_Miry Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 19.12.19, 23:59 www.youtube.com/watch?v=EMxJ49A_0hI Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 05:08 Ino...wrocław? Cudze chwalicie, swego nie...;-) www.youtube.com/watch?v=5qG1jjz4CI4 Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 06:31 Jejku, słyszałam o tym jarmarku, ale nie wiedziałam, że tak to bajecznie wygląda, dziękuję ślicznie, pozdrawiam ciepło:-) Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 20.12.19, 14:16 Szok! Słyszeć i nie wiedzieć? To jak kochać się po ciemku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 22.12.19, 23:17 Takie mają być pod choinką :-( www.youtube.com/watch?v=FYFVXq38dAc Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 04:30 Dopiero pod choinkę...? memy.pl/show/big/uploads/Post/300518/15770716597236.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 18:01 No i jeszcze takie... majtkowate :-( www.youtube.com/watch?v=10oBEx_cOeE Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 15:45 Ciekawe co ofiary księży na to? img4.dmty.pl//uploads/201912/1576324131_o9i9tl_600.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 23.12.19, 18:24 Bajkowo! 1- www.youtube.com/watch?v=ucWmucr4guQ 2- www.youtube.com/watch?v=xbV98ueLejU 3- www.youtube.com/watch?v=PrLoWt2tfqg Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 24.12.19, 18:39 Dziękuję za bajkowe granie życząc radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Łamię się z Tobą opłatkiem i życzę dużo zdrowia, pogody ducha, MIŁOŚCI, dziękuję za cały, kończący się rok. Pozdrawiam ciepło w ten wyjątkowy wieczór wigilijny:-) Odpowiedz Link Zgłoś
wislocki12 Re: Idą Święta:-) 24.12.19, 22:06 Może i wyjątkowy, ale takich wieczorów było 2019... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 07:17 Hmmm...a ta MIŁOŚĆ to tylko z Tobą moja droga? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 11:25 Mówią, że karma wraca...tutaj jakoś tak opornie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 15:14 Bo się księdzu nie zakochał niestety a nasza droga x1x owszem...ale z miłością tak to już jest...szczęściarze ci, których "grzmotnęło" jednocześnie...mniejsze męczarnie przechodzą 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 15:54 Bajkowo, czy nie? Nie wiem jak u księdzu, ale ja świętuję na maksa, przyozdobiłem również rower... memy.pl/show/big/uploads/Post/300735/15772854360372.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 16:10 Przecież księdzu nie ma nawet rowera 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
smieszekleszek Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 17:44 A "hulajnoga" to też fura, hi, hi..." Odpowiedz Link Zgłoś
genia50 Re: Idą Święta:-) 25.12.19, 10:18 Tyle wolnego czasu (spędzam jak chcę i z kim chcę), bez przymusowych punktów programu , przy dobrym bufecie i w pięknym otoczeniu to...odlot - czego wszystkim życzę! Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Idą Święta:-) 26.12.19, 11:31 Umieć sobie dobrze zorganizować czas to sztuka, a do tego jeszcze mieć odlot to poezja ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 06:41 Święta już sobie poszły... czekam więc na info co teraz idzie bo...nie wiem 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 08:38 Co nam Nowy Rok przyniesie? Poczekajmy razem na niego dzieląc się życzliwym słowem, pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 18:42 Lepiej niech przyniesie, a nie wyniesie bo zostaniemy z gołą d..ą :-( Odpowiedz Link Zgłoś
x1x Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 19:06 Niech przyniesie przymrozek, bo ja dziś zaliczyłam u rodziców upadek:-) Kurtka i spodnie w błocie. Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 18:42 Idzie Sylwester i karnawał no i... zima 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
a.sdf.gh.kl Re: Idą Święta:-) 27.12.19, 20:11 Ważne by meszek/kożuszek był schowany i było mu cieplutko. Gdyby jednak było mu zimno, to pogłaskam, przytulę się do ciebie 😉 Odpowiedz Link Zgłoś