Dodaj do ulubionych

Aleja afer

18.06.20, 20:52
"Agnieszka Pomaska i Adam Szłapka otworzyli dziś przed Pałacem Prezydenckim „Aleję afer rządów PiS”. Czyżby politycy opozycji zapomnieli o kilkudziesięciu aferach rządów PO-PSL?
Minęło 5 lat rządów PiS. To jest dobry moment, żeby podsumować te rządy i dlatego otworzyliśmy dzisiaj aleję afer rządów PiS. Afera Banasia, afera PCK, afera braci Szumowskich i wiele, wiele innych. Pokazujemy kilkanaście afer, które możecie zobaczyć na wystawie na Krakowskim Przedmieściu — mówiła Agnieszka Pomaska.
To jest najlepsze podsumowanie rządów PiS i te afery łączy jedno - żadna z tych afer nie została wyjaśniona. Żadna z tych afer nie została rozliczona przez najwyższe organy państwowe, które są dzisiaj w rękach Prawa i Sprawiedliwości. Warto pamiętać, co się wydarzyło i co będzie do rozliczenia wtedy, kiedy rząd PiS będzie miał swój koniec — dodała."

wpolityce.pl/polityka/504162-szopka-ko-pod-palacem-prezydenckim-aleja-afer-pis
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Aleja afer 19.06.20, 06:07
   "NIK ujawnia: PiS wydał 419 milionów zł na nagrody, pomimo pandemii"
   A co z genem oszczędności? ;-)

   wpunkt.online/polska/nik-ujawnia-pis-wydal-419-milionow-zl-na-nagorody-pomimo-pandemii/?fbclid=IwAR1zlkBo4gZPct6i37TI9b3tf0Quo6rUkpot3Bj7jQiePT8WwgvwupWnMKY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka