Dodaj do ulubionych

Smutno mi...

19.09.20, 18:59
koronawirus.abczdrowie.pl/
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Smutno mi... 19.09.20, 19:31
      O co Ci właściwie chodzi? Przecież premier wyraźnie powiedział, że koronawirusa już nie ma! Naprawdę myślisz, że gdyby się mylił to nadal byłby premierem? ;-)
    • genia50 Re: Smutno mi... 21.09.20, 20:26
      Koronawirus jest tak nieprzewidywalny , różnie ludzie go przechodzą, niektórzy bardzo lekko, inni śmiertelnie lub z mocno uszkodzonymi organami , że daje możliwość mówienia o nim różnym w różny sposób.Ja w każdym razie nie chciałabym go , ani żeby moi bliscy zachorowali, nawet lekko, bo nigdy nie wiadomo jakie są skutki w przyszłości.
    • genia50 Re: Smutno mi... 22.09.20, 19:31
      Zasmucę Cię jeszcze bardziej jak powiem, że kiedyś pisałam o ks.pedofilu z Tarnobrzega , nie wierzyłaś, ale teraz piszą o nim w kilku gazetach i tv.Został aresztowany dopiero po 14 latach od tego występku , bo został od razu przeniesiony do innej parafii, a kobiety żaliły się , że ma złe warunki bo na biednej parafii i nie wierzyły w jego winę.Ksiądz wikary, który to sfilmował i podał , opuścił parafię jeszcze wcześniej , ponosząc karę za ujawnienie a biskupem był wtedy A.Dzięga.
          • x49x Re: Smutno mi... 22.09.20, 19:56
            Nie mam na to czasu, Wislocki. dziś np. przebrałam u rodziców wóz ziemniaków. Moje życie toczy się nie tylko w internecie, po południu robiłam dżemy a teraz uzupełniam e- dziennik. Pozdrawiam
            • wislocki12 Re: Smutno mi... 22.09.20, 22:40
              "Prokuratura przedstawiła zarzut byłemu proboszczowi parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu. Zarzuca mu molestowanie małoletniego!"

echodnia.eu/podkarpackie/prokuratura-przedstawila-zarzut-bylemu-proboszczowi-parafii-milosierdzia-bozego-w-tarnobrzegu-zarzuca-mu-molestowanie/ar/c1-15187494
        • genia50 Re: Smutno mi... 22.09.20, 19:56
          Była jakiś czas temu na forum taka rozmowa , że w nawet w Tbg przenieśli księdza za pedofilię do innej parafii, i sprawa przycichła (na 14 lat), więc sugerowano mi , że tak mówię bo walczę z Kościołem i pewnie zmyślam .Dopiero kilka dni temu sprawa wypłynęła i została przypomniana. Nie chodzi o to , czy znasz go osobiście, ale o to, że pedofile w sutannach istnieją i nie ma co zaprzeczać , nie przyjmowanie tego do wiadomości nie oznacza , że tego procederu nie ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka