Dodaj do ulubionych

Maciejewski też?

19.10.20, 21:23
Z Andrzejem Maciejewskim, politologiem z Instytutu Sobieskiego, rozmawia Mariusz Kamieniecki
- Rośnie liczba zakażonych, połowa Polski w czerwonej strefie, zaostrzony reżim sanitarny, rząd podejmuje działania, tylko czy wystarczające?
- Mam wrażenie, że mamy nową polską specjalność… Jak wiemy, w Polsce wszyscy znają się na polityce, sporcie, a teraz do tego katalogu dochodzi specjalność medyczna i COVID-19, na którym wszyscy się znają."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/227859,w-obliczu-pandemii-potrzeba-solidarnosci.html
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Maciejewski też? 19.10.20, 23:59
      "Natomiast – jak już wspomniałem – największym grzechem zaniechania rządzących było to, że nie stworzono grona ekspertów wskazanych przez wszystkie siły polityczne. Tymczasem rządzący sami wzięli na siebie cały ciężar, uznając, że sami dadzą radę. Widać jednak, że się przeliczyli, i to jest główny grzech, to jest zarazem mój główny zarzut do sprawujących władzę."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/227859,w-obliczu-pandemii-potrzeba-solidarnosci.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka