Dodaj do ulubionych

Orgia Fideszu w Brukseli

01.12.20, 22:39
"Policja przerwała orgię w centrum Brukseli. Wśród uczestników nielegalnego sex party... europoseł Fideszu. Polityk przeprasza."
Szef był w Warszawie, niestety.

wpolityce.pl/swiat/528944-policja-przerwala-orgie-wsrod-uczestnikow-europosel-fideszu
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Orgia Fideszu w Brukseli 01.12.20, 22:43
      "Polsko-węgierskie rozmowy ws. budżetu UE zakończyły się późno w nocy. Morawiecki do Orbana: Viktorze - dziękuję za wizytę."

wpolityce.pl/polityka/528871-morawiecki-do-orbana-viktorze-dziekuje-za-wizyte
      • wislocki12 Re: Orgia Fideszu w Brukseli 02.12.20, 20:45
        "Szajer został w piątek przyłapany przez policję w Brukseli na udziale w nielegalnym spotkaniu towarzyskim z udziałem ponad 20 osób, połączonym z uprawianiem seksu, które odbywało się mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.
        Szajer, jeden z założycieli Fideszu, wydał oświadczenie, w którym przyznał się do uczestnictwa w spotkaniu.
        „Przepraszam moją rodzinę, moich kolegów, moich wyborców. Proszę, aby ocenili mój błąd na tle 30 lat poświęcenia i ciężkiej pracy. Błąd jest ściśle osobisty, jestem jedynym, który ponosi za niego odpowiedzialność”

wpolityce.pl/swiat/529149-orban-zachowanie-szajera-nie-do-przyjecia-i-nie-do-obrony
    • wislocki12 Re: Orgia Fideszu w Brukseli 02.12.20, 21:57
      "Przypadek węgierskiego europosła, 59-letniego Jozsefa Szajera, to dowód wyjątkowego zeszmacenia się polityków, którzy co innego mówią, a co innego robią. Węgier przez lata był superważną figurą w partii premiera Orbana. To na jego komputerze spisano nową konstytucję dyskryminującą społeczności LGBT – pisze Andrzej Kaniewski, szef działu Opinie i Świat w Fakcie"

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/niektorzy-politycy-mowia-jedno-a-robia-drugie/q0064gf
    • wislocki12 Re: Orgia Fideszu w Brukseli 02.12.20, 23:40
      "Węgrzy od wtorku do rozpuku śmieją się z najnowszej afery z udziałem Fideszu. Okazało się, że József Szajer, eurodeputowany tej partii, wbrew zakazom epidemicznym w miniony piątek wziął udział w gejowskiej imprezie w Brukseli. Szajer przed kilkoma laty wpisał do węgierskiej konstytucji poprawkę, wedle której małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny, a na co dzień głosił wyższość wartości chrześcijańskich."

wyborcza.pl/7,75399,26567436,wegierski-dziennikarz-o-seks-skandalu-europosla-fideszu-dla.html#S.raport%20ze%20swiata-K.C-B.1-L.1.maly
    • wislocki12 Re: Orgia Fideszu w Brukseli 04.12.20, 00:39
      "David Manzheley udzielił w ciągu ostatnich dni całej masy wywiadów. W jednym z nich, dla Onetu, wyznał, że gośćmi na jego gejowskich orgiach w Brukseli są 2-3 razy do roku czterej politycy PiS. Portal podkreśla, że nie ma potwierdzenia słów Manzheleya, ale zwraca uwagę, że z dnia na dzień poznajemy kolejnych polityków, którzy byli na "imprezach" Belga."

natemat.pl/329031,organizator-gejowskiej-orgii-w-brukseli-przyjezdzaja-do-mnie-politycy-pis

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka