31.12.20, 22:49
Dobry wieczór, życzę wszystkim gościom forum dużo zdrowia, radości, spełnienia planów i zamierzeń w nadchodzącym 2021 roku. Niech w waszych rodzinach panuje zgoda, miłość, wzajemne zrozumienie. Niech na waszych ścieżkach życia nie zabraknie życzliwych i uczciwych ludzi. Oby nadchodzący Nowy Rok przyniósł wam wiele miłych niespodzianek, a Stary Rok niech zabierze wszelkie smutki- to życzenia od znajomej z forum:-)
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Re: Życzenia 01.01.21, 00:27
    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem*: 2 Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono, 3 czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania, 4 czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsów, 5 czas rzucania kamieni i czas ich zbierania, czas pieszczot cielesnych i czas wstrzymywania się od nich, 6 czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania, 7 czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia, 8 czas miłowania i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju. 9 Cóż przyjdzie pracującemu z trudu, jaki sobie zadaje? 10 Przyjrzałem się pracy, jaką Bóg obarczył ludzi, by się nią trudzili. 11 Uczynił wszystko pięknie w swoim czasie, dał im nawet wyobrażenie o dziejach świata*, tak jednak, że nie pojmie człowiek dzieł, jakich Bóg dokonuje od początku aż do końca."
    To po co wszystko, babciu? ;-)

    wbiblii.pl/szukaj/Koh+3%2C1-11
   • x49x Re: Życzenia 01.01.21, 14:35
    Niech Cię ta niespodzianka, jak coronawirus, omija i uważaj na pola minowe:-) Najlepiej, by ich w Twoim życiu w ogóle nie było. Pozdrawiam ciepło:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka