Dodaj do ulubionych

Decyzja mailem

07.05.21, 20:22
"Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak na wniosek przewodniczącego podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza odwołał z jej składu dwóch ekspertów: Marka Dąbrowskiego i kmdr. Wiesława Chrzanowskiego. Decyzję otrzymali mailem 5 maja br., umowę rozwiązano z końcem kwietnia br.
W lakonicznym piśmie nie ma uzasadnienia, jest tylko informacja o odwołaniu „z funkcji członka Podkomisji do ponownego zbadania wypadku lotniczego”. Podstawą wydanej decyzji jest „wniosek Przewodniczącego Podkomisji”.

wpolityce.pl/smolensk/549976-nasz-news-burza-w-komisji-kierowanej-przez-a-macierewicza
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Decyzja mailem 07.05.21, 21:12
      "Po informacji o odwołaniu dwóch ekspertów podkomisji z członkostwa w niej zrezygnował również kmdr. Kazimierz Grono. "Oznacza to, że de facto przestaje istnieć zespół lotniczo-nawigacyjny" - stwierdza wPolityce.pl. Portal publikuje oświadczenie, wydane przez trzech eks-członków komisji Macierewicza, w którym stwierdzili oni, że nie zgadzają się z treściami, znajdującymi w materiałach opublikowanych 30 lipca 2020 r., a ich nazwiska zostały w nich umieszczone bez ich wiedzy i zgody."

      www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/podkomisja-smolenska-kolejni-wspolpracownicy-opuszczaja-macierewicza/p4l31gy,79cfc278

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka