Dodaj do ulubionych

Polski interes?

22.05.21, 01:08
"Marszałek Sejmu Elżbieta Witek napisała na Twitterze, że unijny Trybunał Sprawiedliwości „próbuje uderzyć w bezpieczeństwo energetyczne Polski”. Marszałek skomentowała orzeczenie nakazujące zamknięcie kopalni Turów i zadeklarowała, że „będziemy kierować się polskim interesem”.
Sąsiadom nie podbiera się wody!

www.tvp.info/53932771/kopalnia-turow-marszalek-sejmu-elzbieta-witek-tsue-probuje-uderzyc-w-bezpieczenstwo-energetyczne-polski
Obserwuj wątek
   • wislocki12 Re: Polski interes? 22.05.21, 20:04
    Nord Stream nie podbiera nam wody, lecz pozwala uniknąć zmuszania innych krajów do korzystania z terytorium Polski do przesyłania nie swojej ropy i gazu za stosowną, oczywiście, opłatę. :-(
      • exbenek Re: Polski interes? 23.05.21, 01:43
       Robalu , nam, a tobie w szczegółach, g..o do Nord Stream . Ani Rosjanie ani Niemcy nie łamią prawa . I jak widać ,możemy ich cmoknąć . Amerykanie odpuścili .Cały problem wziął się z tego, że Ukraina KRADŁA GAZ . Rosjanie nam proponowali udział s NS. Potem dorobiono ideologię . Sprawa z Turowem to też polityka . Złamaliśmy dane Czechom słowo ,że po 2026 roku ,bez konsultacji z nimi nie będziemy kopać brei . Jak my im "tak" ,to oni nam "ło" . Z sąsiadami się rozmawia i jak jest coś źle ,to się negocjuje . Za pisiorlandu nasza
       dyplo( matoło)macja przypomina sowiecką . Z Chruszczowem w roli głównej i butem w ręce . A z prostakami i chamstwem się nie rozmawia . A Jourova ,ta od praworządności w UE dopilnuje , że za wszystkie nasze przewinienia ,łamanie praw ,prędzej sami sobie w "du...ę zaglądniemy" niż dostaniemy kasę . A ostatni tydzień ,po tym jak kurdupel z kłamczuszkiem,ogłosili NOWY WAŁ, to same "kopy w żyć " . Sypie im się wszystko . Równiutko.
  • a.sdf.gh.kl Re: Polski interes? 23.05.21, 23:38
   Tak wygląda ten nasz interes:
   "PW-100 to doktorancka praca badawcza. Nie doczytałeś szczegółów - Samolot PW-100 po zrealizowaniu etapu 2 i 3 będzie miał na świecie tylko 2 konkurentów – samolot amerykański PREDATOR firmy General Atomics (w kilku wariantach rozwojowych) oraz izraelski HERMES 900 firmy Elbit. Czytaj - nie ma szans na produkcję. Obie ambasady, MON i lobbyści firm o to zadbają. A o Flarisie zapomnij. Za drogo dla prywatnego na przeróbką i byłby konkurencją dla zagranicy. A co gorsza to produkt polski, czyli z pewnością nie zainteresuje MON."
   i dalej
   "Bo 30 lat temu ówczesna władza postanowiła nasz naród sprowadzić do roli zasobów siły roboczej dla obcego kapitału. To cud, że mamy kilka dużych firm prywatnych z polskim kapitałem. Każda nasza marka, gdy zaczyna się za bardzo wybujać natychmiast jest wykupowana przez sąsiadów. Zelmer, Koło, Allegro. a przykłady można by mnożyć. "
   Tak se tylko podaję dla przykładu :-(
   • wislocki12 Re: Polski interes? 23.05.21, 23:47
    "PW-100 to doktorancka praca badawcza." Jestem zobowiązany za cenną informację! ;-) To po co nam F35? I dlaczego tak marnie oceniasz MON? ;-)
    PS A jak oceniasz inwestycje Obajtka w zakresie prasy? ;-)
    • a.sdf.gh.kl Re: Polski interes? 24.05.21, 21:10
     Prasa i media to potęga! Należy przejąć z rąk obcych co się da, opornym zabrać koncesje, jeszcze bardziej opornych zamknąć w lochu. Niemcy (IV Rzesza)i nie tylko panoszą się na naszym rynku, ale chętnie zamykaliby nasze zakłady w czym POmogą im ich zwolennicy w Polsce + PObis z Hołownią na czele :-(
     Do lochu z nimi! :-(
        • a.sdf.gh.kl Re: Polski interes? 26.05.21, 21:34
         No dobra wisłocki. Przedstawię ci rzeczywistość okiem Petera Marona:

         "Największym błędem NARODU POLSKIEGO było, jest (tak prawdopodobnie zostanie bez zmian) dopuszczenie do władzy SOLIDARNEJ polskojęzycznej mafii lichwiarzy pasożytów zdrajców volksdojczów okupantów kanciastookrągłego żłobu-koryta po zmianach w 1989 roku!! Solidarna mafia we współpracy ze światowymi zbrodniarzami lichwiarzami Wall Street, zniszczyła i rozkradła ekonomicznie finansowo moralnie Polskę i Polaków. Ślepowron Jaruzelski i bandyta Kiszczak oddali Polskę mafii szatanistów Rockefellera Rothschildów Sorosa Gatesa. Niestety nie było i nie mamy w Polsce patriotycznych elit, przywódców na miarę Łukaszenki i Putina, którzy bronią niepodległości, niezależności finansowej, przemysłowej, gospodarczej swojego państwa i życia obywateli.Nie ulegli presji, szantażowi,korupcji i nie podpisali z międzynarodowymi szatanistami zdradzieckiego paktu zniewolenia swoich krajów!!!"

         Znajdziesz powyższe tu: www.youtube.com/watch?v=fo_Pf0cvo6s

         I dalej: "Nie Jaruzelski i Kiszczak tylko solidaruchy po 89 rozpier.. tą gospodarke."
         No i już wszystko wiesz, wszystko jasne :-(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka