Dodaj do ulubionych

Nomimujemy Sęka

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 26.07.05, 23:40
Tadeusz Sęk -zasłużony towarzysz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i
Związku Młodzieży Socjalistycznej w KiZpS Siarkopol.Człowiek do specjalnych
poruczeń Komitetu Zakładowego Partii.Mimo ze Mastalerz brzydzi się
niereformowalnym betonem komunistycznym uznał,że to jest człowiek godny do
reprezentowania SdPL w Sejmie.Norbi opamiętaj się.Wszystko ma swoje
granice.To jest policzek dla lewicy ,jaka by ona nie była.On dla ciebie jest
może ważny ,bo wykonał dla ciebie brudną robotę ,polegającą na przeciąganiu
ludzi z partii "mateczki".Ale facetom od brudnej roboty,kupuje sie na
odczepne pół litra i wręcza się z tekstem "nigdy mnie nie widziałeś"
Obserwuj wątek
    • Gość: tulipan Re: Nomimujemy Sęka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 26.07.05, 23:52
      Był prezesem ogródków działkowych nad Wisłą.Ale mu tam kota popędzili!
    • Gość: nominowany Re: Nomimujemy Sęka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 23:59
      Deska,nie deska ale widać zorientowana w stosunkach panujacych u nas w
      SDPL.Rządzi tam Norbert za pomocą Tadka,który nas trochę bawi a trochę
      terroryzuje.Kandydat wygodny dla Norberta,partia zaistnieje,rywal
      niegrożny,zdobędzie jakieś 100 glosów,potem może odejść jako nieskuteczny.
      A wtedy my z wigorem na Dziubka,hurra !!!
      A Mastależ sam jest beton tylko z ZHR !!!
      • Gość: dużo wiedzący Re: Nomimujemy Sęka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 08:56
        To ze nalezal do Harcerstwa RP
        to nie jest beton tylko celowe i swiadome przekazywanie
        informacji na temat tej organizacji odpowiednim sluzbom...
        nawet za mlodu mozna bylo takie rzeczy robic...
    • Gość: sis Re: Nomimujemy Sęka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 18:15
      Jechał go sęk ,nie zajmujmy się tym niczym bo szkoda klawiatury na to zero z
      ZMS-u
      • Gość: deska Re: Nomimujemy Sęka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 27.07.05, 22:13
        SiS - pełna zgoda
        • Gość: gosc Re: Nomimujemy Sęka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.05, 07:45
          /Jezus !!! Maria !!! Józef !!!
    • Gość: sis Re: Nomimujemy Sęka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 10:59
      Jak ze 'SZwejka',postać Sęka Swiniopas będący kapralem
    • Gość: mieszkaniec tbg Re: Nomimujemy Sęka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.05, 19:19
      ten pan sie zmienił tak jak znany radny naszego miasta
      • Gość: tse-tse Re: Nomimujemy Sęka IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 29.07.05, 14:52
        Tadek albo Norbi ! odszczeknijcie się.Co to za przyjemność strzelac do pustej
        bramki.
        • Gość: gosc Re: Nomimujemy Sęka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 22:13
          albo poproście rzecznika Michalika o mądre słowo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka