Gość: deska
IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl
26.07.05, 23:40
Tadeusz Sęk -zasłużony towarzysz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej i
Związku Młodzieży Socjalistycznej w KiZpS Siarkopol.Człowiek do specjalnych
poruczeń Komitetu Zakładowego Partii.Mimo ze Mastalerz brzydzi się
niereformowalnym betonem komunistycznym uznał,że to jest człowiek godny do
reprezentowania SdPL w Sejmie.Norbi opamiętaj się.Wszystko ma swoje
granice.To jest policzek dla lewicy ,jaka by ona nie była.On dla ciebie jest
może ważny ,bo wykonał dla ciebie brudną robotę ,polegającą na przeciąganiu
ludzi z partii "mateczki".Ale facetom od brudnej roboty,kupuje sie na
odczepne pół litra i wręcza się z tekstem "nigdy mnie nie widziałeś"