Gość: orły prawicy IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.02, 10:18 Dzielny elektoracie lewicy walczyłeś bohatersko do samego końca.Chylimy przed tobą czoło.Nie załamuj się,przecież za 4 lata można spróbować raz jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj