Dodaj do ulubionych

Więcej luzu

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 07.11.02, 10:18
Dzielny elektoracie lewicy
walczyłeś bohatersko do samego końca.Chylimy przed tobą czoło.Nie załamuj
się,przecież za 4 lata można spróbować raz jeszcze.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka