Dodaj do ulubionych

Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lubasie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 14:58
www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=10&id=31301
Obserwuj wątek
    • Gość: Woody Alen Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.06, 19:14
      Jurand jest the best ma swoich ludzi do oprysków sadów ,płaci im etatami w
      ośrodku pomocy ,sam ma czyste rączki bo jest tylko zastępcą . Dziubinizm w
      czystej formie.
      • Gość: Ewcia Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 217.96.44.* 22.07.06, 12:23
        Lubas to stary komuch, który się przebarwił i zaczął chodzić do kościoła
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
    • Gość: staszek el. Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: 80.54.16.* 28.06.06, 14:45
      Mysle, ze walczy czesto w slusznych sprawach,ale stale napotyka na mur
      niezrozumienia!
      • scapolo Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub 28.06.06, 15:11
        To straszne, jak bardzo jesteś pewien, tego co piszesz! Aż tyle razy ...
        • Gość: czytelnik Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:47
          bo więcej nie ma nic do powiedzenia
          • Gość: tarnobrzeżanka Kolejne pytanie ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 11:02
            a to prawda ze to była największy krzykacz lecz gdy dostał posadę kierowniczą
            od Dziubińskego mając średnie wykształcenie ??
            • Gość: monia Re: Kolejne pytanie ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 11:45
              Dziubinski wie jak budować przychylność Rady . Podobnie było z Uzielem.
    • Gość: mirek Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 00:02
      Ludzie czy wy czytaliscie ten artykul z echa dnia. To jest w nim jeden watek o
      wypadku z przed kilku lat kobieta ktora jechala od strony lazka tez miala
      wypadek ale jej raczej drzewa nie przeszkadzaly. Wiec to brawura mlodych
      kierowcu prowadzi do wypadkow. Kolejna rzecz skoro przez tyle lat nie doszlo do
      zadnego wypadku to znaczy ze mozna sie bezpiecznie ztrzymac na przejezdzi i
      spojrzec w lewo i prawo i przejechac. Wiem bo kilkakrotnie zdaralo mi sie
      przejezdzac przez ten przejazd. Dlatego ten caly artykul w echo dnia to bzdura.
      A pan Lubas to porzadny czlowiek zle o nim pisza ci co nie wiedza co robi dla
      miasta tarnobrzeg
      • Gość: franio Podległa mu pracownico nie podlizuj sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 09:08
        zajmij sie praca jaka masz u lubasa i zajmij sie podopioecznymi a nie stercz na
        internecie i nie wypisuj bzdur, jaki jest Lubas wszyscy wiedzą !
        • Gość: xx Re: Podległa mu pracownico nie podlizuj sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 16:43
          co cie tak ukulo franio, prawda, widze ze jestes bezinteresownie zawziety, a to
          podle
        • Gość: remi Re: Podległa mu pracownico nie podlizuj sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 16:45
          co cie tak ukulo franio , widze ze jestes bezintrresownie zawziety, a to podle
          • Gość: franio nic mnie nie ukuło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 16:56
            tylko jak waś panu Lubasowi wolno na innych nadawać to na wielkiego pana Lubasa
            artykuł nie wolno skomentowac ??
            • Gość: remi Re: nic mnie nie ukuło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.06, 15:44
              franio, nie stresuj sie mozesz mowic co chcesz, przeciez inni wolnosc ci
              wywalczyli, tylko na litosc boska zawsze mow prawde, nawet gdyby byla przykra,
              to nas wszystkich ubogaca, ale jak mowisz nieprawde to miej swadomosc
              odpowiedzialnosci. nie zabraniaj nikomu krytyki, ale zastanow sie czy nie ma
              racji, klakierow i lizusow to u nas az chej, szanujmy ludzi ktorzy wbrew
              swojemu intrresowi maja odwage u[pominac sie o innych
              • Gość: franio Re: nic mnie nie ukuło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.06, 16:46
                no tak tylko waść posadę kier. otrzymałeś to ton krytyki na miasta zmienił
                front, ponadto sposób w jaki tą krytyke uprawiasz z trybuny radnego jest
                żenujący, czytanie artykułów na sesji itp ?? żenadka czyz nie ?? ponadto zwaz
                że sie wsliznołeś do Rady bo społeczeństwo powiedziało Ci nie ! ile głosów
                zebrałeś ?? dzięki vice prezydentowi (którego po piętach całowac za to) takie
                szopki odstawiasz pod przykrywka że dla innych ?
                pozdrawiam
                • Gość: ja1234 Re: nic mnie nie ukuło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.06, 21:04
                  nie zganiajcie winy na lubasa jechałem tam nie raz i wszystko dobrze widać...
                  nie wiadomo o czym myśleli jak wjeżdżali na tory!!!
      • Gość: dfsk Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 19:17
        i dobrze napisałeś bo ja jeżdże tamtendy co dzień i wszystko widać. pozdro.
    • Gość: holowczy Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 11:54
      STOP wariatom na drodze. Wariat drogowy jest w kazdym z was, nie pozwol by
      kierowal toba. Zatrzymaj sie przed kazdym przejazdem kolejowym. Bezpieczny
      przejazd zalezy takze od ciebie.
    • Gość: ciekawy Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.06, 22:59
      czytalem i co ?
      • Gość: Jurand Lubas Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.06, 22:43
        temat ten opisywaly tez "Nowiny", pt "Drzewa grozy".
        Sprawa zakonczyla sie dosc polubownie, podjudzone spoleczenstwo nie wystapilo
        przeciwko mnie, od czasu do czasu ktos mnie tylko pyta co tam narozrabialem, co
        mysla inni nie wiem, nie wiem tez jak mam przekonac czytelnikow ze nie jestem
        strona w tej sprawie, nie mam takich mozliwosci. Moj kontakt z ta sprawa
        polega na tym ze zona jest wlascicielem pola obsadzonego drzewami owocowymi,
        aby polepszyc widocznosc kilka drzew usunalem, caly rzad obok toru tez
        stopniowo wytne, a w to miejsce posadze drzewa niskie, do wysokosci zwroku.
        Zajeto sie mna, mysle ze dla nadania sesacji, nie myslac o mozliwych
        konsekwencjach.
        Ta sprawa nalezy zainteresowac odnosne instytucje: kolej i drogowcow, moze
        policje, na pewno Urzad Gminy. Tymczasem zajeto sie ogniwem najslabszym, nie
        bedaca strona w sprawie. Mysle ze ludziom tez nalezy przypomniec o przepisach
        drogowych
        .
        • Gość: Dla rozsądku Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.06, 07:33
          Ale wielce szanowny Panie Radny !
          Pan się żali że ktoś cos Panu itp... Ale nastąpiła kontreakcja. Mianowicie to
          Pan na sesjach RM wstaje i czyta wycinki z gazet że, ktos to a ktoś nie to
          itp.. Więc inni wzorem pana zainteresowali sie wątkeim niebezpieczeństwa jakie
          niesie Pana czy Pana żony sad. Proszę się uderzyć w pierś przeprosic tych
          którrzy byli i są narażeni na w/w niebezpieczeństwo a nie próbowac sie wybielić
          i wręcz zrobić w całej sprawie z siebie pokrzywdzonego, biednego itp...
          • Gość: jurand lubas Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 23:09
            Tej logiki myślenia, wogóle nie rozumie. Jak można czepiać się sadu, który
            nikomu nie zagraża, owszem nie pozwala na szybka, bezmyślna jazdę, mnie tez.
            Znaki drogowe w każdej sytuacji trzeba przestrzegać.
            Zamiast sadu moglby stac budynek, kiedys bizmesmem z Lazka chcial to kupic i
            wystawic zaklad, co wowczas?
            Odnosnie czytania na sesjach to wogole smieszna sprawa, kompletnie nie rozumie
            tych reakcji. Prasa powinna byc wrecz dumna ze ludzie chca do niej pisac a inni
            czytac. Ja osobiscie autorytetem prasy chcialem sie podepszec, ludzie sie
            denerwuja, psiocza na wladze, szukaja ratunku w prasie, ja czesto w roznych
            sprawach bezkutecznie staram sie interweniowac, z wielkimi oporami udaje mi sie
            zalatwic bzdurna sprawe, bo brak jest dobrej woli.
            Mowilem o tym na sesjach ze duze sprawy, inwestycje, mozna powiedziec realizuja
            sie same, przyjety projekt, dokumentacja, przetargi i wykonawca pod kontrola
            zadanie realizuje. Gorzej jest z przyslowiowa dziura w plocie, doskwiera,
            utrudnia zycie, a tak trudno cos zalatwic, mieszkancy sie denerwuja, stad
            notatki prasowe, ktore czesto tez sa lekcewazone.
            Ostatni przyklad: ulica Dekutowskiego przy bloku nr 14 w ktorym mieszkam, po
            duzych klopotach, utyskiwan mieszkancow i mojej interwencji spoldzielnia
            mieszkaniowa z bieda naprawila rozsypujace sie schody, wydanio pieniadze, a
            schody co dwa , trzy miesiace sie zapadaja, dziury zagrażają bezpieczenstwu,
            wiele razy juz je naprawiano, zawsze po interwencji, bez ktorej pewnie nikt by
            nie zareagował. Za wydana pieniodze pewnie juz by ruchome schody zamontował.
            Czy to nie kpina? przeciez to nasze pieniadze. Czestoyszy sie ze jestesmy
            biedni, stale i wszyscy narzekamy na brak pieniedzy, w takiej sytuacji tym
            bardziej nie opłaci nam sie dziadostwo, wiecej solidnosci, a moze zwykęego
            szacunku do drugiego, a będzie sielanka.
            • Gość: życzliwa Re: Czytaliście Echo dnia ?to przeczytajcie o Lub IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 23:40
              Panie Radny to że Pan musi czytać urywki z gazet bo nie potrafi Pan własnymi
              słowami daną sprawę omówić i uzasadnić to no cóż, nikt nie musi grzeszyć
              inteligencją..., ale że Pan strzela karygodne byki w swym tekście
              ortograficzne, gramatyczne itp... np : podepszeć itp !!!!, toż to wstyd, jako
              dorosły, mgr, kierownik ośrodka i RADNY MIASTA TARNOBRZEGA ???!!! mało tego we
              wcześniejszych komentarzach Pan wytykał innym że błędy popełniają !! Panie
              Radny nie ma Pan za grosz wyczucia i honoru ?? toż to wyborcy, młodzież i
              dzieci czytają !! jaki przykład jaka postawa !! proszę odpuścić juz odpisywanie
              użytkownikom gazety.pl bo się Pan pogrąża jeszcze bardziej.
              pozdrawiam i miłego wekendu życzę !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka