Gość: Pytajnik
IP: 83.1.122.*
12.07.08, 13:54
Witam.
Zamierzam podjąć pracę w tej firmie, co możecie mi o niej powiedzieć?
Może ktoś tam pracuje, pracował, ma znajomych...
Jak się pracuje, jak zarabia, jaki jest szef, kierownicy, czy firma
jest uczciwa.
Interesuje mnie wszystko, każda informacja jest cenna.
Z góry dzieki.