Dodaj do ulubionych

Toya-Stanmar jako pracodawca?

IP: 83.1.122.* 12.07.08, 13:54
Witam.
Zamierzam podjąć pracę w tej firmie, co możecie mi o niej powiedzieć?
Może ktoś tam pracuje, pracował, ma znajomych...

Jak się pracuje, jak zarabia, jaki jest szef, kierownicy, czy firma
jest uczciwa.

Interesuje mnie wszystko, każda informacja jest cenna.
Z góry dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: jeja Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.112.* 12.07.08, 17:35
      Czy nie lepiej wpisać w wyszukiwarkę najlepszy lub najgorszy
      pracodawca i masz już gotową opinię o jaka pytasz.
      A nie zaśmiecać porządne forum!!!
      • Gość: jjjj Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.115.* 12.07.08, 22:26
        Tylko nie Toya Stanmar .
        • Gość: kdk Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.115.* 12.07.08, 22:28
          Toya Stamnar prezes jest tak w ze szok, szkoda mówic pracowałam tam kiedyś.
          Odradzam ta firmę
    • Gość: Ana Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 12.07.08, 20:24
      Pracuję w tej firmie i szczerze Ci odradzam.
      Samozwańczy Prezes to kawał .... Czepia się wszystkiego.
      Na wszystko są procedury, do kibla nie wyjdziesz bez zaplanowania
      tego i napisania raportu po.

      Nie wiem na jakim stanowiaku chcesz podjąć pracę, ale domyślam się
      że w dziale handlowym, albo magazynie, tam ciągle się ludzie
      zmieniają.

      Jeśli to dział handlowy to daj sobie siana.
      Kierowniczka jest okropna, stara panna po zawodówce. Zero pojęcia o
      kierowaniu zespołem, motywowaniu pracowników, nie pomaga, nie
      wspiera, drze mordę, nie jest lubiana, szanowana, nie jest
      autorytetem. Tam zbiera się największe zjeby.

      W księgowości, kadrach, jest chyba najlepiej i najspokojniej.
      Dział zaopatrzenia i kierownik działu to perełka w całym tym
      burdelu, dobrze zorganizowany i świenie funkcjonujący.
      W marketingu też jest OK, spokojny kierownik.

      Na magazyn nawet się nie wybieraj, kierownik ma ogromną mordę,
      ludzie uciekają z magazynu częściej niż z działu handlowego.

      Kierowcy też mają przesrane, jeżdzą po 13 godzin.


      Jeśli masz jakąś alternatywę to nie zatrudniaj się w Toya-Stanmar.

      • Gość: ja ja je Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.oke2-bras2.adsl.tele2.no 12.07.08, 22:37
        super. gdzie moje cv i list motywacyjny. ide tam lubie taka adrenaline
    • Gość: yapa Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 20:29
      złodziej!
    • Gość: gość Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.08, 13:43
      nie polecam. wszystko pod kontrolą prezesa, ma urojone pomysły sam
      chce kierowąć wszystkim, po co wogóle mu kierownicy.
      ogólnie nic ciekawego.
      • Gość: ja ja je Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.oke2-bras2.adsl.tele2.no 14.07.08, 21:26
        ale jazda
    • Gość: Byly Pracownik Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 212.160.110.* 15.07.08, 18:24
      Jeśli masz choć odrobinę rozumu i rozsadku, daj sobie spokój z
      tą ..pożal się Boże ...."firmą". Idź lepiej puszki zbierać. Nie będę
      tu klął ani nikogo wyzywał, ale to banda zło.....i wyzys....!!!!!!
      • Gość: Inny byly... Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 18.07.08, 17:01
        Wlasciel to kawal ch..a, wyzyskiwacz i oszust.
        Brak szacunku do ludzi, pracownikow traktuje jak smieci. Czerpie
        przyjemnosc ze znecania sie nad ludzmi. Potrafi doprowadzic
        pracownika do depresij, sam widzialem jak ludzie wychodza od niego z
        placzem...

        Nie jedna osoba zlozyla pozew do sadu, byly pozwy o mobbing, byly
        kontrole z Inspekcji Pracy, nic nie pomoglo.

        Facet ma kase i uklady, nic mu nie zrobia.
        Jedyna nadzieja taka ze wyciagnie nogi, mlody nie jest wiec moze...

        • Gość: . Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 18.07.08, 18:21
          Oboz pracy.
          • Gość: BBBB Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.08, 10:02
            Już nieprzesadzajcie wcale nie jest tak żle są gorsi.
    • Gość: bebe Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.tvkdiana.pl 19.07.08, 15:05

      Tak Wcale nie jest żle można wylądować w wariatkowie
    • Gość: PPPPPPPPPPP Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.08, 21:14
      Są ludzie i parapety(to o przedmówcach<niektórych>)
      Co wy ludzie chcecie Kasa jest na czas zawsze , czasem wpadnie
      premia , prezes jest właśćicielem to się rządzi wolno mu, i jak
      każdy ma jakiegoś bzika(ja mam kota na punkcie samochodów i co)
      jak komuś się nie chce pracować to czasem i porządna zj.... pomoże.
      jak wszystkie sprawy w sądzie wyglądają jak te które znam to się nie
      dziwię że właściciel wygrywa. Ludzie zastanówcie się czy chcecie
      pracować czy się na wylegiwać w robocie.
      A do adresata zapytania taka rada idz spróbuj jak ci się nie spodoba
      to się zwolnisz nikt cie za to nie aresztuje(umowe i tak pewnie
      otrzymasz próbną na 3 miechy.)
      tak prywatnie z moich pięciu ostatnich zatrudnień W toya-Stanmar mam
      najlepsze warunki pracy i najmniej kłopotów z terminąwą wypłatą


      Pozdro
      • Gość: polik Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.flash-net.pl 22.07.08, 09:15
        lobbysta sie znalazl,lizus
      • Gość: Paweł Kapica Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 23.07.08, 19:53
        Jedyne co sie zgadza to to ze wyplata jest zawsze w terminie, zawsze
        w ostatni dzien jaki dopuszcza kodeks pracy, co wiecej w ostatnich
        godzinach tego dnia.
        Oczywiscie w firmie jest kilka osob ktore zarabiaja kilka tys zl.
        Ale nie licz ze bedziesz mial szczescie i to bedziesz wlasnie Ty.
        Ci szczesliwcy nalizali sie dupy prezesowi przez lata.

        Pracowalem jako przedstawiciel w tej firmie i uwazam ze gorzej
        trafic nie moglem. Praca po kilkanascie godzin dziennie, oczywiscie
        nadgodziny nie sa platne, wymagania coraz wieksze, szef jest chory,
        zapatrzony w siebie.
        W firmie pracuje 2 braci prezesa, zapytaj ich jak ich traktuje ich
        wlasny brat.
        Popytaj klientow firmy Toya-Stanmar co sadza o tej firmie.

        Teraz pracuje u konkurencji i jest 100 razy lepiej.

        Pamietaj ze kiedys odejdziesz z tej firmy, a kazdy kto odchodzi jest
        oszustem, zlodziejem, niukiem, nieroba, z taka opinia odparwi Cie
        Klimkiewicz.

    • Gość: exToyastanmarowicz Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 80.51.27.* 23.07.08, 22:55
      Zgadzam się z ostatnim postem
      Kiedy już tam pójdziesz do tej "pożal sie Boże firemki" i jednak po jakims
      czasie bedziesz chciał odejść to zostaniesz potraktowany jak złodziej który
      okradł szanownego Pana prezesa Stanisława i się zwalnia,bo wyniósł pół firmy.
      Jak chcesz być wyzywany od debili,nierobów i złodzieji to jest to idealne
      miejsce dla Ciebie
      Jedyny plus pracy w tej firemce to że kasa zawsze była na czas
      Pozdrawiam i powodzenia życzę
    • Gość: molier1984 Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.08, 07:44
      kiedys aplikowałem tam na stanowisko i gdy potem do mnie zadzw
      odmówiłem więc wnioskujac z Waszych postów chyba zrobiłem całkiem
      dobrze.:)

      Z drugirj jednak strony nasuwa mi się taka konkluzja, że gro
      lokalnych pracodawców zachowuje się w ten sam sposób nieprawdaż?
      • Gość: ja Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 02.08.08, 20:11
        masz kolejna szanse bo pojawily sie oferty pracy w tej firmie
        • Gość: ono Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 11.08.08, 13:00
          Jesli firma jest dla Ciebie calym zyciem, cenisz ja bardziej niz
          wlasna rodzine, jesli jestes wiernym pracownikiem dzielnie znoszacym
          tyranie szefa, lubisz byc ponizany, jesli jestes na tyle glupi zeby
          dac soba pomiatac i niegdy nie upomniesz sie o swoje prawa.
          Jesli spelniasz te warunki to Toyastanmar jest miejscem dla Ciebie.

          Jesli masz choc troche godnosci, ambicji, szacunku do prawa i cenisz
          sobie wlasna godnosc to poszukaj innej pracy.
          • Gość: Konkurent Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 83.1.122.* 23.09.08, 20:11
            Podobno Stanmar jest na skraju bankructwa, stracili plynnosc
            finansowa, traca klientow, a od nowego roku traca najwazniejszego
            klienta - grupe PSB.
            Nie radze wiazac swojej przyszlosci z ta firma.
    • Gość: Marek Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 212.160.160.* 24.09.08, 14:54
      U niejakiego Klimkiewicza pracowalem kilka lat temu, byla to moja pierwsza praca
      i nie powiem duzo sie tam nauczylem - z perspektywy czasu stwierdzam jednak ze
      firma Toya Stanmar to istny dom wariatow, Klimkiewicz to przyklad wiejskiego
      dorobkiewicza ktory ile by pieniedzy nie mial to slomy z butow sie nie
      pozbedzie. W przypadku tego czlowieka nie mozna mowic o kulturze bo ciezko jest
      mowic o czyms czego nie ma.
      • Gość: unknown Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.08, 21:24
        Zdecydowanie za mała płaca dla wykwalifikowanych pracownik, różnica
        w wynagrodzeniu pomiędzy nowym pracownikiem ,a doświadczonym
        (pracującym oczywiście na tym samym stanowisku) jest śmieszna...
        Prezes myśli ,że tyranizując swoich podwładnych "zachęci" ich do
        lepszej pracy. Natomiast prawda jest taka, że stały personel
        wykrusza się z dnia na dzień i wg. mnie jeśli coś ma doprowadzić do
        bankructwa firmy (jak wsponiał "konkurent") to tylko i wyłącznie
        zbyt duża rotacja pracowników.
        To tylko moje zdanie i nie wszyscy muszą się z nim zgadzać,
        osobiście nie opowiadam się po żadnej stronie, stwierdzam tylko, że
        firmie potrzebne są niezbędne zmiany... nie w postaci zmiany
        personelu! ale w podejściu do stałych pracowników, trybiki i te
        sprawy :) pozdrawiam
        /EOT
      • Gość: kolega Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 23:08
        Siema Marek - ale moglibysmy wskazać jeszcze jedną taką "super
        firmę" co? ;)
    • Gość: VirusT Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.08, 08:57
      Też miałem zamiar złożyć do nich podanie ale po waszych komentarzach rezygnuje.
      Dobrze,że można dowiedzieć się różnych rzeczy o przyszłym pracodawcy zanim
      zacznie się u niego pracować.
    • Gość: verte Re: Toya-Stanmar jako pracodawca? IP: 212.160.110.* 04.12.08, 12:25
      To jeszcze nie widzieliście jak szanowny prezes klnie, kuca, wstaje
      klnie, kuca, wstaje... i tak chyba z 10 razy na magazynie
      (przynajmniej było wesoło, pozdro. dla wszystkich byłych
      pracowników) jeżeli chcecie dołączyć do grona białych murzynów to ta
      firma jest odpowiednia dla was, pod warunkiem że jesteś odporny
      psychicznie....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka