Dodaj do ulubionych

Głupota czy celowe działanie prezydenta ?

IP: *.radom.pilickanet.pl 29.09.03, 10:13
Jak nazwać wybudowanie nowego gmachu ZSZ[Kozyrówy] na terenie nie należącym
do miasta ?
Obserwuj wątek
    • Gość: gardan Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: 149.156.58.* 29.09.03, 10:44
      Nie wiesz ?? To proste. Będzie cicha afera, że teren nie jest własnością
      miasta, potem miasto kupi teren a potem Dziubiński bedzie się chwalił, że za
      jego kadencji zbudowano nowy budynek zarządu ZSZ. Oczywiście zdobędzie też
      głosy samych członków zarządu. Ale ciekawe co będzie jeśli Kozyrów, nie zgodzi
      się na sprzedaż terenu i zabierze miastu budynek??
      Pozdrowionka
      • Gość: jarząbek Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: *.radom.pilickanet.pl 29.09.03, 11:20
        Miałem na myśli otwierany z pompą Zespół Szkół Zawodowych' który powstał na
        terenach firmy przygotowującej place pod hipermarkety.
        • Gość: gardan Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: 149.156.58.* 29.09.03, 19:32
          Sorry. Myslałem, że to jakaś firma. Tak czy inaczej scenariusz będzie ten sam.
          Ktoś komuś podpłaci i po krzyku. A imć Dziubiński zgarnie kase za łapówke.
          Pozdrowionka
      • Gość: GuyRitchie to jest nie jest głupota to jest ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 12:09
        <gardan>... ludziu!! co ty wypisujesz!! jestes ewidentym przykladem zawisci,
        pieprzenia andronow, pomowien, rzucania blotem i oczerniania na tym forum... bo
        jesli to mial byc zart ten twoj wpis... ale to nie byl zart... <gardan> nie
        masz pojecia o niczym, nie wiesz co to ZSZ, co to Kozerówa ale wiesz ze jest
        afera... pieprzysz o jakims zarzadzie... <gardan> o jakim zarzadzie? <gardan>
        jaka afera ... Rzadko na tym forum pisze powaznie... forum sluzy mi raczej do
        zabawy słownej ... gowno mnie obchodzi kto w tym miescie rzadzi czy komuchy czy
        czarni czy zieloni czy zółci bo TBG zasluzyl sobie na los zadupia o czym
        mnostwo razy na innych watkach pisalem... ale glopoty zawisci i po prostu
        PIERDOLENIA nie znosze... Ludzie ... przez kilka dni w 50 tysiecznym miescie na
        tym forum powstalo ledwie KILKANASCIE wpisów i wiekszosc wpisow jest typu
        <gardan>. Ludzie... Czy miasto TBG to szalet?? Tak TBG to szalet... a ludzie to
        mentalne babcie szaletowe...
        • Gość: gardan Do Gay'a IP: 149.156.58.* 30.09.03, 13:03
          Gay'u!! Ciebie nie powinni wpuszczać na żadne forum bo takie glupoty
          wypisujesz, że aż żal mi się Ciebie robi. KAŻDY powazny człowiek z tego co
          widze na tym forum nie traktuje Ciebie poważnie ale odpisuję na Twój list bo
          Twoje posty doprowadzają mnie i innych chyba też do złości. Przesuń swoje
          wywody na inne forum albo zniknij po prostu bo tylko Gazecie miejsce na
          serwerze zapelniasz swoimi bezsensownymi postami.
          Nie ma co nawet Ciebie pozdrawiać
          Gardan
          • Gość: .:: morfeusz ::. Re: Do Gay'a IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 30.09.03, 13:12
            A ja trzymam z Gardanem, przynajmniej konkretami rzuca, a nie pieprzy trzy
            przez trzy ,tak jak ty. Żalisz się, marudzisz , rzucasz błotem ... Znajdź sobie
            jakieś inne forum i tam prezentuj swoją "złote myśli". Dla mnie akurat to ty
            jesteś czubkiem pochłoniętym w swoim szarym świecie. PZDR
          • Gość: GayRitchie do gardana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 15:18
            jasne gardan masz pelna racje ... a teraz wlacz myslenie: po pierwsze jak
            moszesz pisac o jakiejs aferze z ZSZ jak nie wiesz co to jest; ja mozesz mowic
            o Kozerówie jak nie masz pojecia co to znaczy (a to jest zwyczajowa od lat
            nazwa szkoly zawodowej); jak mozesz pisac o jakiejs lapowce jak jeszcze nikt
            nikomu nie proponowal... ale grunt ze masz dobre samopoczucie, ze rzucasz
            oskarzeniami bo jestes anonimowy... tak gardan moje posty sa bezsensowne tylko
            ze ja o tym wiem... bo sa zabawa... a ty gardan masz misje do spelnienia...tak
            gardan zloszcze Cie bo pokazuje jak beznadziejnym sciekiem sa te watki afer...
            heheehe jakie zadupie takie afery ... nikt mnie nie musi traktowac poważnie...
            a co do wyrzucania mnie z forum Gazety.... hmmmm... droga otwarta.... wystarczy
            kupic kilkadziesiat procent akcji AGORY i bedziesz robil co bedziesz chcial...
            a teraz trwaj w dobrym samopoczuciu ze jestes POWAZNYM czlowiekiem...
            • Gość: gardan Re: do gardana IP: 149.156.58.* 30.09.03, 19:57
              Gość portalu: GayRitchie napisał(a):

              > jasne gardan masz pelna racje ... a teraz wlacz myslenie:
              1. Myślenie mam cały czas włączone.

              po pierwsze jak
              > moszesz pisac o jakiejs aferze z ZSZ jak nie wiesz co to jest;
              2. Bardzo dobrze wiem co to jest.

              ja mozesz mowic
              > o Kozerówie jak nie masz pojecia co to znaczy (a to jest zwyczajowa od lat
              > nazwa szkoly zawodowej);
              3. Mieszkam w TBG od pokoleń i nikt mi nie będzie mówić co to jest Kozerówa

              jak mozesz pisac o jakiejs lapowce jak jeszcze nikt
              > nikomu nie proponowal...
              4. A skąd masz takie wiadomości????????


              ale grunt ze masz dobre samopoczucie, ze rzucasz
              > oskarzeniami bo jestes anonimowy...
              5. Ty też jesteś anonimowy.

              tak gardan moje posty sa bezsensowne tylko
              > ze ja o tym wiem... bo sa zabawa...
              6. To idż do przedszkola

              a ty gardan masz misje do spelnienia...
              7. Nie mam żadnej misji do spełnienia.

              tak
              > gardan zloszcze Cie
              8. Nie tylko mnie złościsz

              bo pokazuje jak beznadziejnym sciekiem sa te watki afer...
              > heheehe jakie zadupie takie afery ... nikt mnie nie musi traktowac
              poważnie...
              9. I nikt Cię już nie potraktuje poważnie.

              > a co do wyrzucania mnie z forum Gazety.... hmmmm... droga otwarta....
              wystarczy
              >
              > kupic kilkadziesiat procent akcji AGORY i bedziesz robil co bedziesz
              chcial...
              > a teraz trwaj w dobrym samopoczuciu ze jestes POWAZNYM czlowiekiem...
              10. W przeciwieństwie do Ciebie jestem poważnym człowiekiem

              Gardan
      • Gość: GuyRitchie zgłupiałem kompletnie... wdałem sie w polemikę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.03, 09:06
        okioki <gardan> wiec najpierw zacytuje Twoje posty i zobaczymy na ile wiesz o
        czym mówisz...
        po pierwsze:
        <gardan> pisze: "Będzie cicha afera, że teren nie jest własnością
        miasta, potem miasto kupi teren a potem Dziubiński bedzie się chwalił, że za
        jego kadencji zbudowano nowy budynek zarządu ZSZ. Oczywiście zdobędzie też
        głosy samych członków zarządu. Ale ciekawe co będzie jeśli Kozyrów, nie zgodzi
        się na sprzedaż terenu i zabierze miastu budynek??"
        drogi gardan kilka konkretnych pytan:
        1. o jakim nowym budynku zarzadu ZSZ piszesz?
        2. jakich członków zarządu jakiego ZSZ zdobył/zdobędzie D.?
        3. Kto to jest Kozyrów i jakim terenem dysponuje? Czy na tym terenie stoi jakis
        budynek miejski?

        po drugie:
        <gardan> pisze: "Sorry. Myslałem, że to jakaś firma. Tak czy inaczej scenariusz
        będzie ten sam. Ktoś komuś podpłaci i po krzyku. A imć Dziubiński zgarnie kase
        za łapówke."
        kilka kolejnych pytan:
        1. Myslales ze to jak firma?
        2. o jakim scenariuszu piszesz?
        3. czy D. otrzymal propozycje lapowki i ja przyjal? wiesz cos o tym?

        po trzecie:
        <gardan> pisze: "Gay'u!! Ciebie nie powinni wpuszczać na żadne forum bo takie
        glupoty wypisujesz, że aż żal mi się Ciebie robi. KAŻDY powazny człowiek z tego
        co widze na tym forum nie traktuje Ciebie poważnie ale odpisuję na Twój list bo
        Twoje posty doprowadzają mnie i innych chyba też do złości. Przesuń swoje
        wywody na inne forum albo zniknij po prostu bo tylko Gazecie miejsce na
        serwerze zapelniasz swoimi bezsensownymi postami.Nie ma co nawet Ciebie
        pozdrawiać."
        Kolejne pytania gardan:
        1. kto mi powinien zabronic wchodzic na dowolne forumy? Czy jest to propozycja
        cenzury chroniącej nie tylko dobre obyczaje a takze twoje dobre samopoczucie?
        2. Prosze podaj mi powod Twojego zalu nade mna? Mozesz mi wierzyc lub nie ale
        odnioslem kilka sukcesow w zyciu i dlatego mam zdeka luzu ktorego ci
        brakuje.Skąd ten żal?
        3. Powinienem wg Ciebie przeniesc sie na inne forum... Ktore mi proponujesz? I
        jakie masz prawo skaldac mi takie propozycje?
        4. Dlaczego mnie nie pozdrowisz? Czyzby zawisc tak zalala Ci oczy? A moze po
        prostu brak Ci zdeka wychowania?

        <gardan> te dwa Twoje wczesniejsze posty sa po prostu pomowieniami. Taak...
        POMOWIENIAMI. Jesli tego nie rozumiesz to dzieki Bogu sprawa Twoja i Twoich
        najblizszych. W moich postach raczej pomowien nie znajdziesz, nie znajdziesz
        tez bezpodstawnych oskarzen. Taka jest roznica. Ludzi robiacych takie rzeczy
        jak Ty kiedys nazywano OSZCZERCAMI. Wieesz internet pozwala Ci zaistniec czyli
        masz gdzie wylac swoja żołć i zawisc. Oki Twoje prawo. Dla mnie to forum
        pozwala kpic z takich niewyzytych "nieustraszonych łowców prowincjonalnych
        afer". Powodzenia gardan. Milego dnia. Nie zmarnuj go! Ja juz zacząlem go
        bosko... zgłupiałem kompletnie!!
        • Gość: gardan Re: zgłupiałem kompletnie... wdałem sie w polemik IP: 149.156.58.* 01.10.03, 11:31
          Proszę. Nie wdawaj się w polemiki. Piszesz, że dzień zacząłeś bosko i
          zgłupiałeś kompletnie...
          Tak trzymaj!!
          Pozdrowionka
          • Gość: GuyRitchie ...zadałem 10 pytań...dzieki za odpowiedź... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.03, 12:14
            <gardan> dzieki za to ze uznales, iz moje pytania nie zasluguja na odpowiedz.
            Cieszy mnie to bardzo. Wiem, że szkoda Ci czasu na pisanie do mnie. Pozdrawiam.
            Milego kolejnego łapówkarsko-aferalnego dnia. Acha...wracam juz do
            siebie...<gardan> czy zauwazyles ze jesien mimozami sie zaczela, złotawa,
            krucha i miła... Pozdrawiam na powaznie.
    • Gość: kowal Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: 207.30.224.* 29.09.03, 17:25
      ja tam bym postawił supermarket,a nie jakieś lasy puszcze łąki gdzie krowy
      mogłyby się bez przeszkód pasać.
    • Gość: miesiek Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.03, 13:29
      Wiecie co Ludziska? Chyba rzeczywiscie Tbg zasluguje na miano grajdola...
      Forum to tez wizytowka miasta. Gratulacje:-(
      A historie sa powazne. I chyba nie chodzi tu o bezsensowne posty.
      Swoja droga historia z nowa szkola na bagnach na terenach niemiastowych powinna
      byc przyslowiowym gwozdziem do trumny tych co ciagle rzadza miastem.
      Byc moze beda chcieli zaciagac kolejny kredyt....who knows?

      A moze wciagna ich te bagna?.....
      Prosze Was nie wypisujcie bezsensownych postow, bo chyba nie o to tu chodzi,
      czy wiecznie wszyscy musza sie obrzucac blotem? To jest juz nudne. Dyskutujcie
      sobie w ten sposob na prywatnych forach. Sorry, nie pouczam tylko prosze!
      A jezeli chodzi o temat tytulowy? Glupie, celowe dzialnie prezydenta i reszty -
      nic nowego.
      Zdrowia!
      • Gość: gardan Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: 149.156.58.* 30.09.03, 13:34
        GRATULACJE!!!! Nareszcie jakieś uczciwe głosy. Mam nadzieje że te bagna w końcu
        wciągną Tarnobrzeską elitę i może ktoś w końcu pociągnie to masto do przodu.
        Pozdrowionka!!
        • Gość: zmartwiony Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: *.emirates.net.ae 30.09.03, 15:01
          Tylko kto pociągnie?? Jak na razie- wszyscy którzy są przy władzy a tym
          bardziej ci którzy do niej się pchają to zwykli pseudo-biznesmeni lub psuedo-
          politycy.
          • Gość: gardan Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: 149.156.58.* 30.09.03, 19:59
            To smutne. Nie wiem.
            Niestety nie nadaję się do polityki i nie znam nikogo odpowiedniego.
            • Gość: jarząbek Re: Głupota czy celowe działanie prezydenta ? IP: *.radom.pilickanet.pl 01.10.03, 11:56
              Widzę światełko w tunelu ' ponieważ do rady miasta weszło kilka osób' którym
              Dziubinski nie zamknie gęby dietami' stanowiskiem w PGK czy Domu Opieki Społ.
              • Gość: Kaśka Do jarząbka IP: 66.114.203.* 01.10.03, 14:22
                Nudny już jesteś. Ośmieszasz się tylko
                • Gość: jarząbek R Do Kaśki IP: *.radom.pilickanet.pl 01.10.03, 23:06
                  Dziękuję za opinię. Jednak się wzruszyłaś. Czyżby zadział mechanizm obronny?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka