IP: 83.1.119.* 19.02.09, 21:02
gdzie w okolicach Tarnobrzega( do 30km) znajdują sie szroty (auto
złomy)
Obserwuj wątek
    • Gość: elemele Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 08:45
      2 w Jeziórku, jeden na Dzikowie, potem Osiek.

      Więcej w pobliżu nie kojarzę.
      • Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 09:17
        a ten na dzikowie gdzie sie dokładnie znajduje? bo te na jeziórku to
        jeden za betoniarnią a drugi koło stacji LPG?
        • Gość: bob Re: Szrot IP: 83.1.121.* 20.02.09, 09:37
          Ten na Dzikowie to sobie odpusc.
        • Gość: elemele Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 10:37
          nie pamiętam jaka to ulica, ale jak pojedziesz od centrum to skręcając na
          krzyżówce koło jyska w lewo tablice same poprowadzą.
          • Gość: strfano Re: Szrot IP: 83.1.121.* 20.02.09, 11:18
            jest maluszek badajże wystawiny na dachu tego szrota wiec trudno go tam nie
            zauwazyć :)
            • Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 15:31



              a wiecej nie ma czy tyko te
              • Gość: zazu Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 16:00
                ale masz problem,przeciez napisane miales,najlepiej jedz do rajchu tam jest ich
                cala masa
                • Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 18:06
                  problem mam bo tam byłem i nie ma tego czego potrzebuje.
                  • Gość: Cikawy Re: Szrot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.09, 18:51
                    Jest też na ul.Granicznej , łatwo trafić bo jest koło cmentarza Miechocińskiego
                    (starego cmentarza)
    • Gość: xxl Re: Szrot IP: 83.1.121.* 20.02.09, 19:01
      a co potrzebujesz dokładnie?
      • Gość: mar Re: Szrot IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.09, 19:09
        Każdy autokomis w Tbg to szrot, może tam zapytać?
        • anchuan Re: Szrot 20.02.09, 23:55
          na ulicy sobowskiej jest facet co ma części samochodowe zajrzyj tam
    • e-zybi Re: Szrot 02.06.20, 09:46
      To się chłop na informację wyczekał ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka