Gość: potrzebujący IP: 83.1.119.* 19.02.09, 21:02 gdzie w okolicach Tarnobrzega( do 30km) znajdują sie szroty (auto złomy) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: elemele Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 08:45 2 w Jeziórku, jeden na Dzikowie, potem Osiek. Więcej w pobliżu nie kojarzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 09:17 a ten na dzikowie gdzie sie dokładnie znajduje? bo te na jeziórku to jeden za betoniarnią a drugi koło stacji LPG? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Re: Szrot IP: 83.1.121.* 20.02.09, 09:37 Ten na Dzikowie to sobie odpusc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elemele Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 10:37 nie pamiętam jaka to ulica, ale jak pojedziesz od centrum to skręcając na krzyżówce koło jyska w lewo tablice same poprowadzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strfano Re: Szrot IP: 83.1.121.* 20.02.09, 11:18 jest maluszek badajże wystawiny na dachu tego szrota wiec trudno go tam nie zauwazyć :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 15:31 a wiecej nie ma czy tyko te Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zazu Re: Szrot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 16:00 ale masz problem,przeciez napisane miales,najlepiej jedz do rajchu tam jest ich cala masa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: potrzebujący Re: Szrot IP: 83.1.119.* 20.02.09, 18:06 problem mam bo tam byłem i nie ma tego czego potrzebuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cikawy Re: Szrot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.09, 18:51 Jest też na ul.Granicznej , łatwo trafić bo jest koło cmentarza Miechocińskiego (starego cmentarza) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mar Re: Szrot IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.09, 19:09 Każdy autokomis w Tbg to szrot, może tam zapytać? Odpowiedz Link Zgłoś
anchuan Re: Szrot 20.02.09, 23:55 na ulicy sobowskiej jest facet co ma części samochodowe zajrzyj tam Odpowiedz Link Zgłoś