IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 15:00
witam
szukam logopedy z dobrą wolą, który mógłby przysłać mi na maila jakieć
ćwiczenia na poprawne wymawianie głoski "r"
zdaję sobie sprawe, że potrzebna jest wizyta u tego specjalisty, ale mój
obecny tryb życia:PP nie pozwala mi na to (niestety)
mam 17 lat, a mój mail to ka89sya@wp.pl
z góry dzięki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka