spawacz.aluminiowy 30.10.06, 07:22 Zanim ten program wejdzie w życie Ministerstwo Edukacji powinno przeprowadzić wewnętrzną lustrację, na okoliczność ujawnienia pracujących tam dinozaurów i neardentalczyków. ____ Blog okrętowy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
galba Zero tolerancji dla wszystkich przestępców 30.10.06, 07:30 Na Olejniczaka mówiącego, że przestępców należy głaskać po główkach opuśćmy zasonę milczenia. Niech za tą zasłoną pofigluje sobie, skoro jeszcze może, z kumplem SLDowców - Mazurem. Odpowiedz Link Zgłoś
leo48 Re: Zero tolerancji dla wszystkich przestępców 30.10.06, 08:33 Galba to umysł zniewolony i mocno ograniczony. Tego się już nie uleczy. Odpowiedz Link Zgłoś
kazek100 Re: Zero tolerancji dla wszystkich przestępców 30.10.06, 16:32 Galba to na dodatek zwykły kłamca. Gdzie Olejniczak mówił takie słowa? Ach ten prawicowy honor i prawdomówność. Odpowiedz Link Zgłoś
babette663 Re: Zero tolerancji dla wszystkich przestępców 30.10.06, 21:05 babette663 napisała: > Odpowiedz Link Zgłoś
onan_barbazynca Re: Zero tolerancji dla młodych przestępców 30.10.06, 08:30 "albo wprowadzenie podziału na klasy męskie i żeńskie." ROTFL, człowiek koń w swoim żywiole, generuje już kilkaset pomysłów na sekundę, a jego wydajność ciągle rośnie. Więcej haseł panie Romku, więcej, naród czeka utęskniony. Odpowiedz Link Zgłoś
bambolina1 Re: Zero tolerancji dla młodych przestępców 30.10.06, 08:50 Chcesz czy nie ale prawda jest taka, że taki podział przynosi dobre efekty. Sama uczyłam w gimnazjum, gdzie był podział na klasy 'damsko-męskie' i pracowało się bardzo dobrze, bo nie było panienek trzepoczących rzęsami do chłopaków gapiących się na wystające im ze spodi stringi. Odpowiedz Link Zgłoś
onan_barbazynca Re: Zero tolerancji dla młodych przestępców 30.10.06, 08:59 W dorosłym życiu okaże się czy takie wychowanie wśród samych chłopców jest takim genialnym pomysłem i dobrze im się układa w relacjach damsko-męskich. Odpowiedz Link Zgłoś
ginlo Ale lza GoWniaki 30.10.06, 11:17 Zeby nie bylo, ze sprzyjam Duzemu Romkowi to nieprawda. Wypowiedz Duzego Romka brzmiala (slyszalem w TVN) mniej wiecej tak. Ja rzucam pomyslu do rozwazenie. Nie jestem alfa i omega (omal nie spadlem z krzesla ze smiechu jak to uslyszalem), a potem padlo 4 czy 5 propozycji, wsrod, ktorych byl podzial klas wedlug plci, likwidacja gimanazjow i jeszcze pare innych, a na koniec Duzy Romek powiedzial ( tu tez sie niezle osmieszyl), ze on sam nie wie, ale zaprasza do dyskusji. A zamiast tego GoWniaki napisalay o likwidacji gimanzjow. GoWno warta ta Wybiorcza jako zrodlo informacji. Odpowiedz Link Zgłoś
ginlo Re: Ale lza GoWniaki 30.10.06, 11:23 no i oczywiscie o podziale na klasy meskiei zenskie. A prawda jest taka, ze problem gimnazjow jest. Wielu moich znajomych narzeka, ze wprowadzenie kolejnej szkoly w tym momencie rozwoju dziecka rodzi problemy. Okres dojrzewania rodzi tez takie problemy jak silna potrzeba identyfikacji z grupa. Skutek jest taki, ze dzieci dwa razy sa zmuszone o walke o pozycje a grupie, a ze laczy sie to momentme kontestacji autorytetow rodzicielskich i nauczycielskich, stad wieksza podtnosc na patologiczne zachowania. Problem bez watpienia jest, a Romek - tak jak umial - zaprosil do dyskusji. I zamiast go pochwalic, bo takie akcje rzadko mu sie zdarzaj to lepiej mu przywalic, a ze ucierpia dzieciaki, to GoWno ma zwyczajowo w dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
kazek100 Re: Ale lza GoWniaki 30.10.06, 16:41 Po raz kolejny przypominam - gimnazja wprowadziła prawica, protestowały przeciwko temu tylko środowiska lewicowe. Prawica nie miała praktycznie żadnego argumentu za wprowadzeniem gimnazjów, poza ideologią - żeby było tak, jak przed wojną. Nie przypominam sobie, aby choć najcichszym głosem zaproptestowało przeciwko temu lpr - mimo że każdy, kto ma trochę wiedzy pedagogicznej (a więc nie Roman Giertych), wie że to oznacza zgromadzenie w jednym miejscu młodzieży w najtrudniejszym okresie rozwoju... Wtedy byłem przeciwny gimnazjom. Ale ogromnym wysiłkiem organizacycjnym wprowadzono ja raptem kilka lat temu. Likwidacja ich dziś byłaby obłędem - ileż takich reoraganizacji może znieść szkoła, która w końcu ma pracować - na co dzień, rzetelnie, w spokoju? Więc nie dyskutuj za pomocą wulgaryzmów - raczej pomyśl, czy Giertych nie prezentuje zwykłej demagogii? To mówie ja - który zawsze był przeciwko gimnazjom. Odpowiedz Link Zgłoś
unsatisfied6 dyskusja nad kształtem oświaty działaczek LPR 30.10.06, 11:35 "- Chciałem poprosić wszystkie panie o pomoc w reformie edukacji. Potrzebuje ona ogromnego zaangażowania kobiet jako wychowujących matek i nauczycielek - mówił Giertych w sobotę do działaczek LPR. I apelował: - Szkoły podlegają samorządom, dlatego od wyników tych wyborów zależy ich los przez następnych kilka lat." więc żeby zabrać głos w tej dyskusji , porządny obywatel musi być działaczką LPR - jedyny ojciec godny wychowania wszystkich dzieci w Polsce razem z matkami LPR stworzy świetlaną przyszłość polskiej edukacji . do danuty - jasne , że nie da się zaprzeczyć braku słuszności tego co tworzy Giertych i istnieją niezaprzeczalne przesłanki by reformować szkolnictwo , ale jestem pewien że efekt dyskusji Giertycha i działaczek LPR nad naszą oświatą przekroczy jakiekolwiek oczekiwania w praktyce . wydaje mi się , że nieprzypadkowo na to stanowisko wybrano osobę bez żadnego doświadczenia w szkolnictwie . zastanawiam się co lepsze - zostawić tak jak jest i wiadomo wyszytkim , ze w beznadziejnym stanie , czy tworzyć nowe , nie wzorując się na żadnych rozwiązaniach europejskich i opinii ekspertów a na dyskusji z działaczkami LPR . jeszcze rok temu , jakby ktoś stwierdził , że polska szkoła jest fabryką patologii i taniej siły roboczej , zakrakaliby go na tym forum i w realu - teraz jakoś opinia publiczna nagle dojrzała do zmian , jakie szykuje LPR w oświacie . kształt tej eduakcji ( i innych spraw naszego życia ) zależy od tego , kogo argumetny się nagłośni w mediach i polityce - LPR tylko z nazwy reprezentuje przeciętną polską rodzinę . pod dobrym hasłem odkomunizowania stworzą zakatoliczenie tego kraju . zjawili się w sejmie mając wsparcie koscioła i w cieniu partii wybranej przez naród systematycznie i kroczek po kroczku będą realizowali to co kościół chciałby zrealizować wobec Polski . Odpowiedz Link Zgłoś
babette663 Re: dyskusja nad kształtem oświaty działaczek LPR 30.10.06, 21:17 unsatisfied6 napisał: > > kształt tej eduakcji ( i innych spraw naszego życia ) zależy od tego , kogo > argumetny się nagłośni w mediach i polityce - LPR tylko z nazwy reprezentuje > przeciętną polską rodzinę . pod dobrym hasłem odkomunizowania stworzą > zakatoliczenie tego kraju . zjawili się w sejmie mając wsparcie koscioła i > w cieniu partii wybranej przez naród systematycznie i kroczek po kroczku będą > realizowali to co kościół chciałby zrealizować wobec Polski . i jesli LPR zrealizuje sny KK, to juz teraz rodzina sie zadluza zeby ojca czy matke pochowac, a za kilka lat bedzie zmuszona oddac samochod lub sprzedac mieszkanie na pochowek rodziny bo im zawsze za malo. Jestem katoliczka ale uwazam, ze Kosciolowi wara od polityki, no ale dzis zawod ksiedza to nie powolanie tylko wlasnie zawod....... > > > Odpowiedz Link Zgłoś
elka1021 Zero tolerancji dla młodych przestępców 30.10.06, 22:24 Uczestniczki sobotniego II Kongresu Kobiet LPR entuzjastycznie witają wicepremiera Romana Giertycha tylko jak sie dobrze przyjrzec zdjeciu w GW nic dziwnego ze byl entuzjazm, w domu wariatow w Pruszkowie jest zawsze wesolo Odpowiedz Link Zgłoś
zored Re: Zero tolerancji dla młodych przestępców 04.11.06, 19:31 Pan Giertych chce zamknąć dzieciaki w złotych klatkach. Szkoły będą bezpieczne i zupełnie różne od rzeczywistości. Już mamy tłumy policjantów na ulicach. Teraz postawmy kolejnych w szkołach, a dzieciaki niech chodzą wszystkie w albach. Obetnijmy im również identycznie włosy i dajmy jednakowe plecaki. A potem niech sobie radzą jak się okaże, że w życiu nie jest tak bezpiecznie i uroczo. Gimnazja to straszny etap w edukacji. Ale nie zakazów i kar potrzeba, ale wsparcia. Z dzieciakami trzeba rozmawiać, inaczej będą się czuły osaczone, a to zrodzi agresje. Szkoła dobrze strzeżona zapobiegnie przemocy, ale nikt nie będzie w stanie upilnować ich po zajęciach. A podział na męskie i żeńskie gimnazja to bzdura. Może jeszcze zmienić program w zależności od płci uczniów? Dziewczeta gotowanie, chłopcy biznes. Zamiast zamykać dzieci w kaltkach zakazów, trzeba je nauczyć co dobre, a co złe. Odpowiedz Link Zgłoś
lineborder piękne słowa.. 04.11.06, 19:51 > ...trzeba je nauczyć co dobre, a co złe opowiedz o swoich doświadczeniach w tej dziedzinie Odpowiedz Link Zgłoś
danuta49 Chociaż w szkole niech będą bezpieczne!!! 04.11.06, 20:22 >Szkoła dobrze strzeżona zapobiegnie przemocy, ale nikt nie będzie w stanie upilnować ich po zajęciach.< Jak na razie nie są bezpieczne ani tu ani tu.A bezpieczeństwo na ulicach mogą zapewnić sprawna policja, a w drastycznych przypadkach - szubienica albo pluton egzekucyjny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
golcio Zero tolerancji dla młodych przestępców 09.11.06, 18:43 Ogólenie uważam że idea i pomysł programu "zero tolerancji" jest dobry. Są jednak wyjątki na przykład to że ma być wprowadzony zakaz noszenia telefonów komórkowych do szkoły, czy podział klas na żeńskie i męskie.Te 2 pomysły są po prostu idiotyczne. Zapomniałem też o mundurkach które też są głópim pomysłem. A więc proszę panie Ministrze Giertychu niech pan te trzy pomysły wytnie ze swojego programu zero tolerancji a będzie to program idealny, jakiego w polskiej oświacie jeszcze nie było. Odpowiedz Link Zgłoś