Dodaj do ulubionych

JAKIE MACIE OCENKI?

IP: *.kalisz.mm.pl 06.06.03, 09:40
Hello. Tak się zastanawiam, jakie właściwie macie ocenki i średnią na koniec
szkoły (chodzi mi w szczególności o 3klasy gimnazjum). Jak chcecie, to
podzielcie się z nami :)

A to moje ocenki:

1. MATMA 4
2. CHEMIA 4
3. HISTORIA 4
4. POLSKI 5
5. BIOLOGIA 5
6. GEOGRAFIA 5
7. JEZYK OBCY 5
8. FIZYKA 5
9. W-F 5
10. INFORMATYKA 6
11. WOS 6
12. TECHNIKA 6
13. SZTUKA 6
średnia: 5,07
Obserwuj wątek
    • Gość: Patyczak Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.tkdami.net 06.06.03, 20:27
      Bocian, może zauważyłeś, że na forum wypowiada się więcej osób niz jedna, więc
      gdy piszesz "powiem Ci" to napisz prosze, do kogo kierujesz swoje słowa...
      czyżby do mnie?
      Masz rację, faktycznie strasznie trudno dostać 6 z WFu.... yhy, jasne...

Co do kolegi z Bydgoszczy.... muszę Cie rozszarować. Jestem z Radomia :)

Pozdrawiam
    • Gość: Johnny Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.03, 07:11
      polak 5
      anglik 5/6
      historia 4
      wos 4
      biologia 4
      gegra 5
      matma 6
      fizyka 6
      chemia 6
      muzyka 6
      wf 6
      technika 5
      informatyka 5

srednia 5,15/5,23 (to zalezy od angola)
      Ja ide do Staszica. Szacuje swoje punkty na ok 166 (14+18+18+18+90+8). Nie wiem
      tylko ile doklanie bede mial z egzaminu, ale pewnie cos kolo 90. Myslicie, ze z
      tyloma punktami dostane sie do Staszica? Tzn. ja i tak chce isc do matexu, ale
      jak zwale ten test to pojde do mat-fizu.

Pozdrawiam.
    • Gość: dag Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.03, 08:33
      Moje ocenki przedstawiają się tak:
      polski-5
      matma-5
      angielski-6
      niemiecki-6
      geografia-5/6
      biologia-6
      chemia-5
      fizyka-5
      historia-6
      plastyka-5
      muzyka-6
      WOS-6
      informatyka-6
      technika-5
      WF-6
      religia-5

Średnia będzie koło 5,5. Ale 6 z geografii i historii są kompletnie
      niezasłużone. Zajęłam II miejsce w jakimś szkolnym konkursie geograficznym i I
      w historycznym. I za to mam dostać te 6 ;). U nas nauczyciele (choć nie
      wszyscy) stawiają 6 za byle co...
      • kwiat_paproci Re: JAKIE MACIE OCENKI? 07.06.03, 10:53
        u mnie prawie same piątki oprócz 4 z chemii i 4 szóstek z
        polskiego,sztuki,niemieckiego i techniki,czyli średnia 5,23

P.S.Czy u was PO wlicza się do średniej,bo u nas mają to omówić na radzie
        pedagogicznej?
    • Gość: Richelieu* Bzdura nie ocenki IP: 195.117.90.* 07.06.03, 11:33

Misiak, kiedy ja w ósmej klasie miałam szóstki z ruskiego i gegry było to za
      bycie laureatem na olimpiadach z tych przedmiotów. Z matmy, choć byłam całkiem
      niezła, nawet do mat-fizu poszłam, miałam "tylko" piątkę bo żadnych osiągnięć
      na tym terenie nie było.
      Jaki więc osiągnięcia z informatyki, wosu, techniki, sztuki masz skoro widnieją
      szóstki. Jakie inni mają osiągnięcia? Bo jeśli żadne tylko ot, po prostu
      przychodziliście wykuci na lekcje to miejsce w prestiżowej wyższej szkole za
      budki z piwem już macie. To nie są szóstki, żaden szanjący się nauczyciel z
      dobrej, z wysokim poziomem szkoły, nie postawi szóstki na wiadomości z
      podręcznika.
      A ta wyliczanka jest bez sensu, bo jak widzę, niemal wszyscu z Was piszą o
      średnich powyżej 5,0. Więc kto się odważy i napisze o swoich prawdziwych
      trójkach.
      • Gość: Misiak Re: Bzdura nie ocenki IP: *.kalisz.mm.pl 07.06.03, 13:49
        Człowieku. Przecież ja nie mówiłam nic o osiągnięciach! SPYTAŁAM się kto jakie
        ma oceny i sama napisałam PRAWDZIWE. Ze sztuki mam dlatego, ze przez caly rok
        bralam udzial we wszystkich przedstawieniach szkolnych i brałam udział w
        konkursach plastycznych reprezentujac szkole na caly kraj. Z infy dlatego, ze
        jestem redaktorem naczelnym szkolnej gazetki i pracuje w samorzadzie szkolnym.
        Z techniki dlatego, ze bralam udzial w konkursach miedzyszkolnych i z WOSu
        bylam na etapie powiatowym X konkursu wiedzy o samorzadzie. W sumie 6stki mi
        sie nalezaly.
        A z resztą, może mi po prostu zazdrościsz, że nie mam żadnej 3 a Ty zapewne
        mialas i to kilka?
        Pozdrawiam i zmień podejście do sprawy :)
        • Gość: Richelieu* Re: Bzdura nie ocenki IP: 195.117.90.* 07.06.03, 23:27

Trój w podstawówce nie miałam, nawet czwórek, a szóstek niewiele bo przy końcu
          podstawówki dopiero szóstki zostały wprowadzone. W liceum co innego, trójek
          było kilka. Ale było to najlepsze liceum w mieście więc ta trójka to było coś,
          zwłaszcza po wprowadzeniu jedynek.
          Twoje osiągnięcia jakieś tam niewiele, ale jednak świadczą o twojej inicjatywie
          i wiedzy. Szóstki za kompletne nic to takie, które nauczyciele stawiają za
          zwykłe przygotowanie się do lekcji i powiedzeniu jednego zdania od siebie. Pół
          roku uczyłam w szkole dzieci i licealistów i postawiłam szóstkę raz, bo uczeń
          mnie na prawdę zadziwił swoją wiedzą. Ale to moje nie stawianie szóstek
          spotkało się ze sprzeciwem ze strony uczniów i co gorsza ich rodziców. Że tyle
          się uczył a tu "tylko" piątka. O to mi chodzi, Misiak. Ty, jak widzę, coś tam
          robisz ponad tu i tam i jeszcze gdzie indziej. Można wstawić za to plus ze
          sprawowania, jak mi stawiano, można i szóstkę, ale przynajmniej jakiś powód
          jest.
          Tylko sama zauważ ilu w twoim wątku jest tych szóstkowych. Wszyscy zasłużyli?
          To ci wszyscy to Twoi konkurenci, jeden się stara, drugi bimba, a oceny te same
          i co gorsza jednako traktowane.

Ze studentami przynajmniej takiego kłopotu nie ma. na pięć potrafi profesor, na
          cztery ja, a student najwyżej na 3,5. To oczywiście żart, ale jakże często
          prawdziwy. Jeszcze trochę to docenisz trójkę, zwłaszcza gdy pójdziesz na takie
          studia, gdzie nie ma zmiłuj się.
      • Gość: zonc Re: Bzdura nie ocenki IP: *.awacom.pl 07.06.03, 23:39

> A ta wyliczanka jest bez sensu, bo jak widzę, niemal wszyscu z Was piszą o
        > średnich powyżej 5,0. Więc kto się odważy i napisze o swoich prawdziwych
        > trójkach.

JA mam 3 z chemii i fizy... a większości nie wierze... albo tu sami geniusze...
        tylko ja ;-( 4,4...
        • Gość: Richelieu* Re: Bzdura nie ocenki IP: 195.117.90.* 07.06.03, 23:41
          Gość portalu: zonc napisał(a):
          > JA mam 3 z chemii i fizy... a większości nie wierze... albo tu sami
          geniusze...
          >
          > tylko ja ;-( 4,4...

No.. zonc, brawo. Przynajmniej jeden.
          Ja na świadectwie z IV klasy LO średnią miałam coś koło Twojej, a była to
          bardzo wysoka średnia w moim liceum
    • Gość: Bocian Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.03, 14:50
      Taka dla wszystkich wiadomość. Możecie mi powiedziec jakim cudem tacy zdolni
      szóstkowi uczniowie mają taką słabą średnią z egzaminów??? Taki orły a tak żle
      napisały. Zadziwiające...naprawdę. I za cholerę nie uwierzę że wy naprawdę
      macie takie oceny( a z tym w-f w mojej ostatniej notce to mała pomyłka,
      wybaczcie)A ty misiak chyba rozumy pozjadałeś!!!!!
      • Gość: dag Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.03, 15:20
        Oceny to coś okropnie głupiego. Nigdy nie będzie całkowitej sprawiedliwości
        przy ich wystawianiu. Ale trzeba się z tym pogodzić. A i szóstkowy uczeń może
        mieć przecież zły dzień. A jeśli owe złe dni wypadły akurat 8 i 9 maja, to ma
        przechlapane. Wtedy każdy kręci nosem, że coś tu jest nie tak. Denerwuje mnie
        coś takiego. Ja źle napisałam egzaminy próbne. Z tych majowych jestem
        zadowolona, wynik będzie na pewno lepszy (choć jeszcze go nie znam), ale nikt
        nie jest bezbłędny (no prawie nikt-zawsze będzie ułamek jakichś wyjątków ;)).
        • Gość: dag Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.03, 15:29
          I jeszcze taka mała notka. Myślę, że moje szóstki (oprócz tych z geografii i
          historii) są raczej zasłużone. Biologia-etap wojewódzki konkursu przyrodniczego
          i finał wojewódzkiego konkursu biologicznego, angielski-laureatka wojewódzkiego
          konkursu, muzyka-występy w szkolnym chórze, W-F-osiągnęcia z zawodach
          (konkretnie: biegi przełajowe), niemiecki- IV miejsce w województwie w jakimś
          tam dziwnym konkursie, WOS-I miejsce w powiatowym konkursie o UE, informatyka-
          zadanie na 6, czyli jakiś program. Jednym słowem w przpadku prawie każdej z
          moich szóstek jest jakieś sensowne uzasadnienie. Nie dostałam ich za nic.
      • Gość: Misiak Zazdrosc czasami jest chora... IP: *.kalisz.mm.pl 07.06.03, 22:39
        Bociek, jakbys nie umiała czytac, to jestem dziewczyna, wiec wypraszam sobie,
        zebys dorabiała mi ogonek :]
        Jak mi nie wierzysz, to daj mi swoj adres e-mail, to wysle Ci odpis swojego
        świadectwa. Pod warunkiem, ze Ty wyslesz mi swoj. No, chyba ze pekasz i
        wstydzisz sie swoich ocen (zepewne slabych, skoro tak na mnie naskakujesz).
        Sorry, ale nie zmuszalam Cie, zebys wchodzila na moj temat. NIE CHWALE sie, po
        prostu chcialam sie dowiedziec jakie kto ma ocenki. Kto nie chce o nich mowic,
        ten o nich nie mowi- proste. A ze sie wstydzisz pokazac swoje to juz Twoj maly
        problem.
        A psychologicznie patrzac, to musisz byc bardzo wkurzona, kiedy patrzysz na
        dobre ocenki, no nie? Ciekawe, czyżbys komus zazdroscila?
        • Gość: Bocian To chyba ty jesteś chora dziewczynko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.03, 14:59
          Ty sobie ze mnie chyba jaja robisz! ja nie mówie kto tu sobie musi samoocenę
          podnosić pisząc w Internecie jakim to się dobrym jest. I strasznie mi żal że
          takie głupie i naiwne dziewuchy jak ty robią wszystkim porządnym dziewczynom
          taka złą reputacje... Ale kto powiedział że świat jest sprawiedliwy? I tak poza
          tym dziewczynko o małym rozumku gdybyś zobaczyła moje oceny toby Ci mina
          zrzedła. Ale wiesz ja się nie musze dowartosciowywać pisząc je na forum. I jak
          by Ci to powiedzieć żebys zrozumiała..hmm..NIE OCENY ŚWIADCZĄ O MĄDROŚCI
          CZŁOWIEKA! Mam nadzieje że zrozumiałaś.I naprawdę strasznie mi jest Ciebie
          żal..Ale nie martw się może z głupoty wyrosniesz.
          • Gość: Misiak Już niedługo bociany stad odlecą... IP: *.kalisz.mm.pl 08.06.03, 15:14
            Rany, że też takie istoty jak Ty jeszcze nie wymarły. Rzadkością jest spotkanie
            tak samolubnych istotek jak Ty. Mądrze powiedziane, ze nie oceny swiadcza o
            madrosci czlowieka. Tak wiec co mozesz o mnie powiedziec, skoro mnie nie znasz?
            Fakt, ze pisze o swoich stopniach. Ale nie dlatego, zeby sie dowartosciowac, a
            dlatego, zeby PORÓWNAĆ z innymi trzecioklasistami. A w ogole to naucz sie
            czytac. Ale widac zarozumialstwo zakrylo Ci oczka i nie widzisz, ze KTO CHCE,
            dzieli sie z nami ocenkami. Nikogo nie zmuszam. Nie chcesz, to wara stad. No,
            ale skoro jestes takim madrym i inteligntym czlowieczkiem i myslisz ze
            zdolujesz taka biedna i glupiutka dziewuchę to sie gleboko mylisz...
            A na marginesie- skoro mam sie leczyc, to jasne ze pojde do psychologa. Ale z
            Toba na przodzie.

Pozdrawiam Patyczak!
            • Gość: Patyczak Re: Już niedługo bociany stad odlecą... IP: *.tkdami.net 08.06.03, 17:21
              Ty, Bocian, to jesteś dośc dziwna osóbka... ale nie będę Cię obrażać, bo po
              pierwsze mam całkiem dobry humor, a po drugie każdy człowiek jest stworzony na
              wzór i podobieństwo Pana Boga...
              Zdaje sie, że napisałaś, że gdybyśmy zobaczyły Twoje świadectwo to bym na mina
              zrzedła... hehe... wątpię. Jak być może zauważyłaś to obie (ja i Misiak)
              jestesmy bardzo usatysfakcjonowane swoimi ocenkami końcoworocznymi... i daleko
              nam do zazdrości innym trzecioklasistom... na swoje oceny pracowałam przez cały
              rok, było kilka zarwanych nocy, nerwówy przezd klasówkami, pisania dodatkowych
              notatek i referatów. Oczywiście: było tak i ja nie bede zaprzeczała, że robiłam
              wiele, żeby wyciągnać się np. z historii na 5. Ale udało mi sie to i jestem z
              siebie dumna...
              Jeżeli chodzi natomiast o nasze rzekome dowartościowanie się, to muszę Cię
              niestety rozczarować... ja osobiście jestem strasznie dowartościowana...
              dowartościowuja mnie rodzice, koledzy, koleżanki, chłopak i moje własne odbicie
              w lustrze i nie muszą robić tego nieznane mi osoby z forum (ciekawa jestem
              kiedy zaczniesz wątek na kopyto: "zarozumialce na forum'?). Dlatego, daj sobie
              na wstrzymanie, bo Ci żyłka pęknie albo nie daj Boże komp sie popsuje...

Życze miłego dnia Wszystkim, zwłaszcza Tobie, Misiak :P
              • Gość: Bocian ZWYCIĘSTWO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.03, 21:43
                Aha i jeszcze zapomniałam dodać: macie fatalne poczucie humoru. juz wiem czemu
                się przyjażnicie. I masz rację:lepiej mnie olac jak się czuje że sie ze mną nie
                wygra. Po takiej przegranej człowiek długo dochodzi do siebie. Ale możecie mi
                podziękowac że was zaszczyciłam rozmową. Papa i żegnajcie frajerki. PEŁNE
                ZWYCIESTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: ikeba Re: ZWYCIĘSTWO IP: *.robikom.com.pl 08.06.03, 22:13
                  OJ mylisz sie. Ale po przeczytaniu twoich psotow mozna dojsc do ejdnego
                  wniosku. Debili i glupkow szukac nie trzeba, oni sami sie czlowiekowi przed
                  nosem pojawiaja. Dobrze ze chociaz ty juz znikasz(podobno, tak pisales wiec
                  3mam za slowo)
                  Plakac zapewnie nie ebdziemy za toba.
                  Dziwne bo wynik zawsze rozstrzyga sedzia(ale jak widac dziwnie pjmujesz pewne
                  sprawy), chociaz nie rozumiem tej aluzji ze zwyciestwem. Ale ciesz sie ciesz.
                  Tylko nie masz z czego.
                  Dobra koniec na temat odp ptaka z mojej storny. szkoda czasu i nerwow, gdyby z
                  twojej storny byla to wymiana zdan na poziomie tio oki, ale w tym wypadku
                  niestety nie...
      • Gość: Toluen DO JOHNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEGOOOOOOO i bociana IP: *.ynet.pl 16.06.03, 16:38
        Kurcze, bocian, ale ty jesteś beznadziejnym idiotą. Skad sie biora tacy ludzie
        jak ty? Czy ty sobie myślisz, że jak się nazwiesz bocianem, to nikt cie nie
        pozna i mozesz sobie wszystkich obrazac, ale z ciebie dureń. Moge sie zalozyc,
        ze jakbysmy sie spotkali na zywo, to bys nic takiego nie mowil. Wciaz nie moge
        wyjsc z podziwu nad tym jaki ty jestes zalosny, a juz myslalem, ze poznalem
        najwiekszego glupka na swiecie (Gilka, no nie, Johnny?), a tu nie! Niszczysz
        moj swiatopoglad, maly, zalosny, człowieczku.
    • Gość: iziak Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.lodz-dabrowa.sdi.tpnet.pl 07.06.03, 19:06
      a moje oceny to :

polski 5
      historia 5
      WOS 5
      gegra 5
      chemia 5
      technika 5 (chyba)
      WF 6
      fizyka 6
      angielski 6
      informatyka 6
      muzyka 6
      plastyka 6
      matma 6
      biologia 6

średnia 5,57

yeah! w życiu jeszcze nie miałam takiej średniej, jak teraz , pod koniec
      gima :PPP

aha i wypraszam sobie komentarze, ze szóstki z WFu mają tylko debile (ktoś tak
      tu napisał)

• Gość: ikeba Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.robikom.com.pl 07.06.03, 23:15
      a ja lepiej niz sie spodziewalam, chociaz szczerze mowiac szal na ocneki juz mi
      przeszedl, o wiekszosc sie nawet nie stralam, za zadna nie biegalam na koniec
      roku wiec
      rel-6
      pol-5
      his-6
      wos-6
      nie-5
      mat-6
      fiz-6
      che-6
      bio-5
      geo-5
      inf-6
      w-f-6(na 90%)
      tec-6(j.w.)
      szt-6
      z rela 5,7 a bez(u nas sie nie liczy rela)5,69
      pozdrowionka:*:*
      a co do tego pana co pisal ze jego brat ma 6,0 tio gratluje ale radzilabym sie
      zdecydwac ktora droga chce sie isc, bo jak sie chce za duzo tio czasem moze
      wyjsc za malo (chaotycznie, wiem:):))
    • Gość: Ktosia SKĄD TO OBURZENIE?! IP: *.kalisz.mm.pl 08.06.03, 11:31
      A w sumie to nie wiem, o co się tak rozchodzi? Przeciez Twoje oceny, sa chyba
      na miare przecietnego- dobrego ucznia. Jakby nie patrzac wg sredniej masz same
      5tki i jedna 6stke. A cale to oburzenie wokoł Twojego tematu jest dlatego:
      -że wszyscy sadza iz mlodzi ludzie z mojego pokolenia sa nieukami?
      -dlatego ze sie rzekomo "chwalisz" sie swoimi osiagnieciami?
      A jakbys napisala, ze masz 2,3 i 4 to osadzaliby Cie, ze sie nie uczysz, ze
      siedzisz na lawce i pijesz, ze wszystko sobie olewasz, ze masz niskie ambicje
      (lub w ogole ich nie masz), ze masz zle towarzystwo itd itp. Czy tak by nie
      bylo? Jakby nie patrzac, tak zle, tak niedobrze i kazdy bedzie cos do Ciebie
      mial...
      Pozdrawiam.
      (P.S mam dokladnie takie same oceny jak Ty :) A tak w ogole, to do zobaczenia
      jutro w szkole :) )
      • Gość: Doska Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.kalisz.mm.pl 08.06.03, 12:31
        Ja pisze, bo mi autorka tematu kazala ;-)

Polsi 5
        Matma 5
        Niemeicki 5
        Chemia 5
        Fizyka 5
        Biologia 6
        Historia 5
        Geografia 5
        Informatyka 6
        WOS 6
        W-f 5
        Technika 5
        Sztuka 6

średnia 5,307 (czy jakoś tak)

Mnie sie moje ocenki podobaja, z reszta i tak nawazniejsze jest to zebym sie
        dostala do wymarzonej klasy, nie zalezy mi na sredniej 5,8 bo to wg mnei jest
        chore... Ja mam najlepsze oceny z przedmiotoow, ktoore najbardziej mnie
        interesuja ;-) I tak powinno byc :-)
        • Gość: Misiak Re: takie oto ocenki IP: *.kalisz.mm.pl 08.06.03, 17:09
          Prawde? Szczerze mowiac to mi sie wydawalo, ze w 8 klasie nie bylo sztuki...
          (ale moze sie myle, chociaz moj brat mial plastyke i muzyke...)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
          A rozumiem, ze skoro zaczelam ten watek, to prawda jest tylko wtedy, kiedy ma
          sie 2, 3 i 4 na swiadectwie. Szkoda, ze nikt nie wierzy, ze mam takie oceny
          jakie mam.
          Pozdrawiam wszystkich, ktorzy powiedzieli cos na tym temacie :)
          • Gość: Richelieu* Re: takie oto ocenki IP: 195.117.90.* 08.06.03, 21:52

Ja Ci wierzę co do Twoich ocen. I to, że konkursy jakieś. Wiem już skąd. kiedy
            ja byłam w podstawówce nie było tylu konkursów. Mało, za konkursy recytatorskie
            nie dostawało się szóstek, ani za nic. Jedynym powodem postawienie szóstki było
            bycie laureatem olimpiady przedmiotowej. laureatem, a więc jednym z 30-40
            najlepszych w województwie. Teraz zaś szóstki rzeczywiście jak z rogu
            obfitości. Ale takie czasy, takie żądania rodziców może.

A co do tych ocen.. nie miałam takich w 8. klasie. Te są podstawione do Twoich
            własnoręcznie napisanych przedmiotów. A ja w podstawówce byłam pospolitym
            kujonem nie widzącym nic poza koniec własnego podręcznika. Liceum trochę to
            zweryfikowało, a studia poprawiło. W czasie mojego półrocza w gimnazjum zaś
            próbowałam nawrócić kujonów z tej zgubnej drogi.
                      • Gość: ikeba Re: do Richelieu IP: *.robikom.com.pl 08.06.03, 23:32
                        Tez uwazam ze powinno byc sprawiedliwie. Ale u na snigdy nie może byc wszystko
                        oki. Punkty do szkoly zamiast zrobic jednolite tio w kazdym wojewodztwie
                        inaczej. Trudno. Juz sie troche do tego balaganu przyzwyczailam. U nas z matmy
                        nawet w obrebie wojewodztwa byla hmmm mala niesprawiedliwosc. Otoz rok temu
                        bylo wiecej laureatow niz w tym roku a zadnego nizu demgraficznego nie bylo. I
                        dzieki temu nie zalapalam sie do tych szczesliwcow laureatow, chociaz i moja
                        wina w tym byla(nigdy nie moge zrobic czegos na spokojnie i robie bledy w
                        najprostszych rzeczach-moze sie przez to czegos naucze na przyszlosc:))).
                        • Gość: Richelieu* Re: do Richelieu IP: 195.117.90.* 09.06.03, 19:17
                          Różna liczba laureatów w różnych województwach jest jak najbardziej
                          sprawiedliwa. Liczbę tę powinno się ustalać na podstawie ilości gimnazjallistów
                          w każdym województwie. Bo wtedy byłoby nie fair gdyby dla dużego śląskiego i
                          małego ludnościowo podlaskiego było by tyle samo miejsc na podium.
                          Tak samo z różnymi olimpliadami. Te, które są popularne powinny mieć
                          odpowiednio więcej miejsc od niepopularnych.
                            • Gość: ikeba Re: do Richelieu IP: *.robikom.com.pl 09.06.03, 20:37
                              Gość portalu: chemik napisał(a):

> tylko dlaczego w najlludniejszym - mazowieckim jest ich mniej niz w
                              > małopolskim? I to duzo mnie.
                              > Zycie nigdy nie bylo sprawiedliwe...

Hmm w mazowieckim jest wiecej gimnzjalistow niz w malopolskim?. Pytam z
                              ciekawosci, bo sie nie orientuje.
                              A co do tych laureatow tio kazde wojewodztwo ustala odrebnie i chyba tio wcale
                              nie jest na podstawie ilosci gimnazjalistow. Tak jak jest rozna liczba
                              laureatow tak i rozny poziom tych olimpiad.
                              Tak zawsze bylo i pewnie ejszcze dlugo bedzie.
                              Widac. Tu jest Polska- i wszystko jasne.
                              • Gość: Richelieu* Re: do Richelieu IP: 195.117.90.* 10.06.03, 15:25
                                A może, bo prawdę mówiąc nie znam się, ilość laureatów nie jest ustalana.
                                Ustalany jest natomiast poziom jaki powinien reprezentować laureat.
                                Ogólnopolskie wytyczne są na pewno, zadani inne, ale i tak można na tej
                                podstawie ustalić który z uczestników olimppady się kwalifikuje. Mogło się tak
                                zdarzyć, że w małopolskim więcej gimnazjalistów osiągnęło ten pułap niż w
                                mazowieckiem.
                  • Gość: Richelieu* Re: do Richelieu IP: 195.117.90.* 08.06.03, 23:26
                    Gość portalu: chemik napisał(a):

> to znaczy ze olimpiady sie zmienily.
                    > Jest 16 województw, 6 przedmiotów i ok 6-8 laureatów z kazdego.
                    > Duzo trudniej o 6 za olimpiade.
                    >
                    > Wiem, ogłądałam muszkieterów :P

Z muszkieterów też można ;)
                    jak napsała Ci ikeba z ilością laureatów różnie bywa. Ja mieszkam w dawnym
                    katowickim, mało tego, laureatem byłam z geografii i ruskiego. To ilość
                    laureatów była duża, bo i dużo mieszkańców i przedmioty raczej popualrne (ruski
                    paręnaście lat temu był popularny ) Ile olimpiady tylu laureatów nie mają,
                    wiem. Ale i uczestników jest mniej, czasem nawet stu zaledwie z województwa.
                    A szóstki prawdę mowiąc były sypane u mnie w rok po wprowadzeniu, byłam wtedy w
                    szóstej klasie, a nauczyciele nie wiedzieli jak mają się do nich ustosunkować.
                    Ale zaraz potem opamiętali się i było już normalnie.

• Gość: Bocian Oby ktoś nas zbawił i powystrzelał " miski" (bleee IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.03, 21:38
          Obydwie jesteście załosne i śmieszne. A i super że jedna nie może sobie ze mna
          poradzić i we dwie musicie sie wyprawiać w tą żałosną krucjatę... no ale nie
          wszyscy musza być inteligentni.. trudno.Aha i jeśli dałyście sobie takie
          pseudonimy( Misiak i Patyczak) to faktycznie baaaardzo się dowartosciowujecie
          patrząc w lustro. A i gówniaro nie będziesz mi mówic gdzie mam wchodzić a gdzie
          nie.Jestem pewna że oceny dostałyście "liżąc dupy " nauczycielom, no ale każdy
          ma własną technikę na dobre oceny np. ja się UCZĘ.Ale wam nie polecam jeszcze
          sobie coś zrobicie( wasze mózgi na pewno nie przyjmą takiej partii materiału).
          I jak znam życie to po tym wpisie znów się będziecie rzucać we dwie bo macie
          obydwie po połowie. No ale inteligentni ludzie mego pokroju sobie z wami
          poradzą.
          • Gość: ikeba Re: Oby ktoś nas zbawił i powystrzelał ' miski' ( IP: *.robikom.com.pl 08.06.03, 22:05
            bocian po tych wpisach trudnow to uwierzyc, bo krytykujesz wszystko i
            wszystkich tlyko nie siebie. Spojrzyj realnie na swiat moze. Ze one odwazyly
            sie z toba podjac zmudna potyczke slowna tio nie musisz ich przedstawiac w
            niewiaodmo jakim swietle. Juz nie wspomne o tym, ze to ty sprowokowales/as ta
            cala sytuacje(niemily klimat) i wyrazasz swoje jakze wedlug ciebie wazne
            zdanie, nie znajac ich jak i reszty tu ludzi(przynajmniej w wiekszosci).
            A ze one nie stoja obojetnie, jako ze sprawa ich dotyczy, i ze tak
            powiem "podjely wyzwanie" tio ejszcze ty masz czelnosc i tego sie czepiac.
            Tylko pogratulowac skromnosci, wyczucia i podejscia do pewnych spraw.
          • Gość: Toluen Re: Oby ktoś nas zbawił i powystrzelał ' miski' ( IP: *.ynet.pl 16.06.03, 16:46
            Czytam twój hehehehehehehhehe kolejny post i coraz bardziej utwierdzasz mnie
            herheheheheheh w przekonaniu, ze z ciebie najwiekszy debil na
            swiecie!!!!!!!!!!! hhahahahahahahahah Te hehe są stąd, że wciąz nie mogę
            przestac smiac się z tego, jak ktos moze byc tak zalosny, jak mozna byc
            heehhehehehe takim niedorobionym?! Swietnie nadawalbys sie do cyrku, serio!
            Kurcze brak mi słow na ehheehehhehe twoje uposledzenie spoleczne i heeheheheh
            umyslowe. Chętnie by c cie kiedys spotkal, ale to by byla jazda!!!!!!!!!!!!!!!!
            hehehehehehheheheheheheh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehehehhe To
            nie jest mozliwe, zebys nalezal do tego samego gatunku co ja! Milego bycia
            idiotą!
    • Gość: chemik Re: JAKIE MACIE OCENKI? IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 08.06.03, 23:00
      Obiecałam komuś sie wypowiedzieć sie w tym wątku, wiec to robie.
      Wybacz ale nie wypowiem sie zupełnie po twojej mysli. Mam nadzieje ze mi
      wybaczycie bo juz troszke sie poznalysmy (mysle o Ikebie i Patyczaku).

Czy nie sądzicie ze taka kłótnia jest bezsensu?
      Moje zdanie przedstawiłam w wątku o średniej. Wiec tutaj tylko chlody osąd.

Bocian, zaczynasz sensownie, przedstawiasz opinie, podajesz aregumenty. Tylko
      po co taki jezyk? Dlaczego to nie mogleby byc dyskusja ? Z tego wiecej wynika o
      tobie a nie o dziewczynach (a moze i facetach, nie pamietam).
      Wychodzi ze jestes zarozumialym chamem. (mam przytaczac cytaty?)

Misiak, Patyczak itp. nie dajcie sie prowokować. Ta jatka wygląda ftalnie i
      jeszcze gorzej sie czyta.

Patyczak lubie cie, ale jak bym cie poznala z tego wątku to mogloby byc inaczej.

Misiak, jak wyzej, tyle ze poznalam cie z tego wątku. Sory za kryutyke w
      temacie o sredniej. Proponuje jeszcze raz zacząć. Skąd jestes ??:)

pozdr

chemik

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka