kelo 17.10.06, 20:00 Mnie do życia zawsze przywraca ta poleczka loituma.zeus.inten.com.pl/Loituma.swf Kiedyś urochomiłem winampa i leciała całą bitą dniówę. Powtarzanie tekstu to dopiero łamacz dla języka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 20:12 Mnie np. to: www.svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Kor/hestekor.swf Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 20:23 I jeszcze to: www.ebaumsworld.com/flash/growl.html Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:18 Doskonałe. dawno si.ę tak nie pośmiałem Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:36 To też jest świetne (jak widać Polak Włoch dwa bratanki): www.infonegocio.com/xeron/bruno/italy.html inne tegoż autora tez bywają zabawne Odpowiedz Link Zgłoś
mamkube fajne:) 18.10.06, 09:58 Moim dzieciom to na pewno poprawił sie dzięki temu humor, cały czas każa sobie puszczać;) A ja lubie wieczorem bez zgiełku moich dzieci posiedzieć przed kompem lub sie poprostu położyc:) i cisza błoga.....ech.....i wiele innych bardziej może praktycznych reczy. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: fajne:) 18.10.06, 14:49 mamkube - oczym piszesz, że fajne? Co do kompa, to u mnie odwrotnie. Wieczór, kiedy mogę, bez przeszkód, spędzić przed kompem w domu, to wyjątkowy wieczór - syn okupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: fajne:) 18.10.06, 15:21 Najwyższy czas na drugi komputer. Najlepiej notebooka (bardzo wygodna sprawa). Odpowiedz Link Zgłoś
mamkube Re: fajne:) 18.10.06, 23:26 moim dzieciom to sie podabało:) www.svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Kor/hestekor.swf Kuba ciagle klika na te zwierzątka;) Odpowiedz Link Zgłoś
paulara Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:37 dobra wypłata, zakupy... teraz drobne rzeczy: -fakt ,że nie muszę jutro rano wstawać i śpiące dziecko, które nie truje mi nad uchem; a tak naprawdę najlepiej poprawia mi humor leżakowanie na powietrzu z książką oraz wizyta w teatrze rozrywki, mam wtedy doładowanie pozytywnej energi na dość długo, tylko nawet nie pamiętam kiedy ostatnio byłam i chyba dlatego jestem smętna i ponura; tych linków niestety nie otworzę bo mam popsute głośniki; Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:45 > tych linków niestety nie otworzę bo mam popsute głośniki; A nie masz słuchawek do walkmana (czy czegoś w tym stylu)? Odpowiedz Link Zgłoś
paulara Re: le_szek 17.10.06, 21:58 hmmm nie wiem musiałabym się ruszyć z mojego wygodnego fotela i dobry humor by prysł jak bańka mydlana;celebruje wolne chwile; Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:44 Różnie, czasami tafelek czekolady, czasami muzyka, ale najlepszy jest uśmiech drugiego człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 17.10.06, 21:53 Pozakomputerowo zaś - spacer nad Pogorią, kawa + ciacho z żoną (polecam cafe toffino w auchanie lub chopina w Katowicach), przejażdżka samochodem (nie musi być daleka, wystarczy pokręcić się po okolicy - coś na kształt amerykańskiego cruisingu). Mała sesja w Diablo II. Książki(np. o przygodach Mikołajka). Muzyka (ostatnio np. 'The Wall' Floydów leciało mi prawie na okrągło w samochodzie, dopóki miałem odtwarzacz, dobrze działa też 'Zehn Kleine Jägermeister' Die Toten Hosen). Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.10.06, 13:08 Mnie ostatnio premie w pracy, dzięki którym mogłam zapłacić kurs na prawo jazdy i dokupić jazdy, potem 12 października egzamin - zdany z wynikiem pozytywnym. Teraz czekam na plastik i własną bryczkę. Czyli do końca roku będę miała dobry humor. Ale mogę tu też dorzucić jakąś dobrą czekoladkę, ciacho i kawkę. I to , że w sobotę i niedzielę mogę się porządnie wyspać. O tak chyba to najbardziej bo niecierpię wstawać do pracy o 6 rano. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.10.06, 15:23 Czyli byłaś niedawno jeszcze jednym z nieszczęśników przyprawiających mnie o dreszcze, kiedy uczyli się parkować za lub przed moim samochodem na ulicy... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? 18.10.06, 17:37 hmmmmm,z humorów to ja już wyrosłam, lecz miewam stany......usposobienie, nastrój a odnosząc sie do treści wyżej napisanych postow, z lubością włączam koniki i śmieje się na komendę instalując kotka: www.spokorobi.prv.pl/ uwaga: chwilę się instaluje i trzeba mieć głosniki Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.10.06, 22:46 le_szek napisał: > Czyli byłaś niedawno jeszcze jednym z nieszczęśników przyprawiających mnie o > dreszcze, kiedy uczyli się parkować za lub przed moim samochodem na ulicy... ;- > ) A na jakiej ulicy mieszkasz? Może czasem podjadę i poparkuje he, he. Daj znać jeśli bedziesz potrzebował troszkę adrenaliny. Ale swoją drogą z moim instruktorem nie straszne było parkowanie, więc nie musiałeś sie obawiać. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.10.06, 22:53 Na Tysiąclecia - kilka razy dziennie widzę parkujące elki. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 19.10.06, 08:32 Przy głównej ćwiczyłam parkowanie równoległe. Tam jak 116 skręca z Piłsudskiego. Napewno wiesz. Szeroka ulica, a w godzinach wieczornych niewielki ruch. Prostopadłe głównie na parkingu REALa i na żółtych (teraz sa białe) blokach, a skośne u mnie po ZUSem. Moje prawko już się drukuje! Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 20.10.06, 21:13 Mnie teraz poprawia humor World Music z radia sky.fm/ Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 08:43 A ja dziś po raz pierwszy przyjechałam do pracy moim samochodem - SAMA. To moja pierwsza bryka więc cieszę się BAAAAARDZO. Nawet nie potrafię tego opisać. Radość ze mnie tryska na maxa. Jazda swoim samochodem to doskonały sposób na poprawianie humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 08:45 Oraz doskonały sposób na wzbogacenie słownictwa ;-) Przejedź się np. do Katowic... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 13:24 2 tygodnie temu jechałam TIREM (niestety jako pasażer) z pracy po towar w okolice Żor. Taka przejażdżka z mojej strony. Bosko się jechało. Nie wjeżdżaliśmy do centrum ale o godzinie 8.00 przed Katowicami były kory na wysokości IKEI. W sibiradio (nie wiem jak to się pisze) można było posłuchać co nie co. Postaram sie być cierpliwym kierowcą. Jako kierowca jestem nowa, niewyrobiona prawie jak dziewica (tylko po kursie) może nie nabiorę od Was doświadczonych kierowców złych nawyków. Bardzo bym tego chciała. Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 15:45 Nic się nie martw. Proponuję się puścic na głęboką wodę. Ja, dwa tygodnie po uzyskaniu prawa jazdy pojechałem via Europa w Pireneje. Albo przeżyjesz, albo zostaniesz dobrym kierowcoą. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 16:03 > Albo przeżyjesz, albo zostaniesz dobrym kierowcoą. Rozumiem, że tylko zombie są dobrymi kierowcami? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 18:25 Jak na razie z dalekich podróży to planuję wypad na Słowacje na gorące źródła. Jak się uda to jeszcze w tym roku. O reszcie pomyślę później. Wypadałoby się zapoznać najpierw z naszą dżunglą na ulicach. Dlaczego ludzie nie włączacie kierunkowskazów, nie jestem przecież wróżką albo jasnowidzem??? **** Najcierpliwszy facet to mój INSTRUKTOR :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 18:45 Bo w Polsce kierunkowskaz służy do pochwalenia się udanym manewrem ;-) Poza tym, żarówki się niszczą i akumulator zużywa... Odpowiedz Link Zgłoś
dami7 Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 12:07 Gwarantuję Ci, że za 10 lat zmienisz zdanie... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 13:40 Jak forum będzie jeszcze istniało to dam znać. Odpowiedz Link Zgłoś
watanabe.miharu Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 21:16 - czasem pogaduszki na gg albo forum ze znajomymi z internetu - koncert Myslovitz (wyśmienity humor gwarantowany na co najmniej tydzień po i tydzień przed;)) - spacer z pieskiem po lesie - wyjazd w góry - dobry film z dvd i tym podobne drobnostki:P Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Re: Co Wam poprawia humor? 10.11.06, 21:21 Świadomość tego, że jest weekend. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 22.02.07, 11:20 Na dzień dzisiejszy nic :((( Mam jakąś głęboką deprechę. Za oknem ponuro i najchętniej przespałabym ten tydzień i następny i następny. Proszę o jakiś rozbrajający kawał. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 22.02.07, 13:11 Popatrz w lustro i powiedz znudzonym głosem: Bo ja to się już qwa urodziłam optymistką. A dolinki nie są przyjemne, brak słońca skutecznie rozwala chęć do czegokolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 22.02.07, 15:58 Eh, działa na trochę. Jutro idę do teatru na "MAYDEY". Ponoć super śmieszna sztuka. Weekand zacznie się z humorkiem. Tydzien temu byłam na "Prywatnej Klinice". Polecam, też śmieszna. Trzeba sobie jakoś radzić jak słoneczka brak. Ale nawet bzykać mi się nie chce "bzzzzzz" , jak widzę tą opłakaną aurę za oknem. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 22.02.07, 20:16 Ja poprawię sobie humor 4 marca spotkaniem z Farben Lehre. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 28.02.07, 15:36 stare ale jare no i nasze chłopaki :))) www.tworzymyhistorie.pl/kabarety/513_dno_freestyler.php Odpowiedz Link Zgłoś
paulina_paulina Niewiarygodne aukcje allegro :) 28.02.07, 16:03 www.allegro.pl/item168614703_super_buty_wejsciowe_do_kotlowni_.html Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Niewiarygodne aukcje allegro :) 28.02.07, 16:59 no nieee, i trzech wariatów chcących kupić te śmierdziuchy znalazło sie :))) 3 wariatow, jak 3 wariatow, ale oni są z pokaznym dorobiem punktowym, cos jest na rzeczy z tymi "wejściowkami" nie chce mi sie sprawdzać , co potencjalni kupujacy do tej pory kupowali, ale śledzić będę aukcję, zaraz daje do Obserwuję :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Niewiarygodne aukcje allegro :) 02.03.07, 20:17 klapki wyjściowe do kotłowni, mimo że cieszyły sie dużym powodzeniem, nie poszły pod młotek z sukcesem, bo: cena minimalna nie została usyskana :))))))) aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=168614703 Odpowiedz Link Zgłoś
paulina_paulina Re: Niewiarygodne aukcje allegro :) 27.03.07, 08:06 www.allegro.pl/show_item.php?item=179788596 Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Niewiarygodne aukcje allegro :) 27.03.07, 16:35 jajcarz, pomylił strony miał sie wypozyczyć na Sympatii albo Randki24, w pore go usunęli www.allegro.pl/show_item.php?item=179788596 Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 28.02.07, 16:26 Piękne :-D Choć dla mnie oni zawsze chyba będą się kojarzyć z pierwszym ich skeczem, jaki widziałem - o Svenssonach. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 05.03.07, 17:10 reivena napisała: Dzięki za tą stronkę. no to jeszcze dla Ciebie :)))) www.tworzymyhistorie.pl/kabarety/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 05.03.07, 21:49 He, he pośmiałam się... U mnie wogóle na pierwszym miejscu jest Kabaret Moralnego Niepokoju, Potem - teraz Hrabi, DNO, Neo-nówka, Ani Mru Mru. Resztę również oglądam. Ale najbardziej nie trawię, wprost nieznoszę Halamy, Jachimka, Formacji Chatelet, Łowcy.B - Jedna wielka pomyłaka, wcale nie są śmieszni. Beznadzieja do kwadratu. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 05.03.07, 21:52 Dito (poza Neo-nówką, bo ich nie kojarzę). No i jeszcze Halama czasem mnie bawi ('Ja wiedziałem, że tak będzie'). Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 13:56 le_szek napisał: > Dito (poza Neo-nówką, bo ich nie kojarzę). No i jeszcze Halama czasem mnie bawi > ('Ja wiedziałem, że tak będzie'). Halama Cie bawi?????? le_szek proszę Cię!!! O matko!!!!! Ale on nie jest śmieszny, nie rozumię jego skeczy o kurach, jak chodzi w tym żółtym sweterku, a włosy ma tłuste jakby go krowa polizała. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 15:23 Pan Józek mnie nie bawi, w nawiasie miałaś, co mi się podobało. Jeszcze kilka razy go słyszałem w jakichś skeczach innych niż Józek i naprawdę był zabawny. Aczkolwiek nie pamiętam co to było. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 15:33 Halama jest obleśny, nie apetyczny, brzuszysko mu sterczy, krotkie grube nogi, włosy juz opisano i ta kura w ręku..... Przyniosła corka skądś tez takiego gumowego ptaka i wyeksponowała go sobie w pokoju, ileż to bylo moich przekonywań, by go usunąć - jawiedziałemżetakbędzie - a, manieryczny głosowo monolog tez sie opatrzył Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 16:36 Ps. A co Twoja córka robiła w swoim pokoju z gumowym ptakiem? ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 16:41 wiesz, był czas Halamy i jego kury, a mlodzież, wszystko co na topie, to łapie i musi być trędi i dzezi :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 16:45 z czasem wszystko sie opatrzy i znudzi, ciągle musimy mieć nowe, by nas zaintrygowało.. tak było z nastepnym niedoubranym Ireneuszem Krosny, ciekawił mnie , jego mimika, ruchy i swoisty rodzaj teatru jaki nam dawał, a teraz.... teraz to widzę tylko konwulsyjnie wykrzywioną nienaturalną twarz w czarnych rajstopach :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 18:21 Widzisz, a mnie Krosny nigdy nie bawił... Ale ja w ogóle nie lubię mimów i klaunów. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- DNO 07.03.07, 18:21 Tego się domyślałem, piłem do tego, że mnie gumowy ptak się trochę inaczej skojarzył ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: kura gumowa 07.03.07, 19:11 Leszek, czytam Ciebie i po raz nie wiadomo który zaśmiewam sie do łez :))))) ...."piłem do tego"....... ej, no co Ty, pić z czegoś, z kimś, coś , ale "do tego" hahahahahaha a jak smakuje to "do tego" ???????? a ptak gumowy to z czym ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: kura gumowa 08.03.07, 14:11 a propo kury, ale nie gumowej: Co myśli kura ucikająca przed kogutem? "Zrobię jeszcze trzy okrążenia dookoła kurnika, żeby nie pomyślał, że jestem łatwa" Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: kura gumowa 08.03.07, 17:38 A co myśli kura uciekając przed starym kogutem? 'Może za szybko biegnę?' Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 31.03.07, 11:43 Chyba sobie dziś poprawię humor i pojadę do Bielska na koncert Farbenów, odwiedzić farbenową rodzinkę. O czwartej mam być w Katowicach a stamtąd to już blisko. Jakoś tak nic mi się na razie nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? 31.03.07, 11:53 aż zajrzę do ich dyskografii :) co to takiego Cie porywa i frapuje !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 31.03.07, 11:58 www.farbenlehre.plocman.pl/ Pomijam fakt, że muzyka jest niezwykle enegetyczna, ale chłopaki z kapeli nie mają w sobie nic z gwiazdorstwa, cieszą się z każdej naszej obecności. Rodzina Forum Farben Lehre to wielka rodzina. Potrafimy jechać na koncert na drugi koniec Polski byle się spotkać ze sobą. Koncert to zawsze gratka, ale dla nas równie duże znaczenie ma afterparty. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 01.04.07, 17:37 I jak tam Baja, spodobało się?. W tej serii koncertów grają jeszcze Zabili Mi Żółwia i Koniec Świata. Koniec Świata ma prosty adres: koniecswiata.art.pl/. Gdyby zagrali w Didżi z pewnością ten koncert długo by pamiętali ludziska. R&R nie umarł, R&R żyje. A koncert w BB był rewelacyjny. Boli, że w Dąbrowie nie ma klubu, gdzie by chłopaki mogli zagrać. A zagrali by na bank. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? 01.04.07, 21:19 Olo :) odsłuchałam,do tańczenia, na dobry humor w sam raz.. słuchając polecanego i ulubionego przez Ciebie zespołu, momentalnie przypomniałam sobie o takim od serca, jakim dla mnie jest Rzepczyno są z Wielkopolski, graja folk wymieszany z reggae, rock i ska, mówia,że to folk z nizin kocham ich, a w chwilach cienkich dla siebie, słucham ich rzepczyno.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvNDU0Lmh0bWw= Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 01.04.07, 21:24 jak już piszemy o oddaniu sie pewnym nurtom muzycznym, to powiem o córce ktora fanem jest SDM i tak jak Ty jeżdzi ,za nimi, do nich.. pamietam, kiedy jeszcze nie była pełnoletnią, a wybrała sie na 2-dniowe spotkanie z nimi w Bieszczadach.. Załuje,że nie wykonują obecnie na koncertach Majki ( to jej imię) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 10:57 Kocham SDM, ale ten starszy, dzisiejszy Myszkowski mnie nie przekonuje. Może to brak czasu, żeby się wsłuchać co ma do przekazania. SDM i Stachura, choć może odwrotnie; Stachura i SDM to cała moja młodość. Dzięki Stedowi nauczyłem się pisać, był moim najlepszym nauczycielem w komunikacji pisanej z moją dzisiejszą małżonką podczas wakacyjnych autostopowych włóczęg po naszym pięknym kraju. Jego dzinsowe tomy, towarzyszyły mi każdego lata na dworcach, w pociągach, knajpach dworcowych i połoninach i ostanim piętrze mojego mieszkania na X piętrze, kiedym jeszcze sam mieszkał i nikt nie przyszedł na urodziny. Zniszczone okładki jeszcze wydają się pachnieć tamtym czasem zaprzeszłym. Kiedy otworzyłem tego posta z głosników śpiewał mi właśnie Satanowski i będzie mi jeszcze śpiewał długo. Niech żyje ziemia, niech żyje niebo...Na koncercie SDM byłem tylko raz i nie pójdę więcej, chcę zapamiętać ten jedyny koncert, choć kto wie? A Bieszczady? Byłem pięć, czy sześć lat temu, szukałem śladów, nie odnalazłem. Spotkałem jednego starego bieszczadnika, powspominaliśmy Pulipit i niedaleką Beczkę z piwem, pole namiotowe u Stacha, bazę u Tabazy. Pogadaliśmy o Tosi, o Słomie ech...kończę bo mi się tak popod powiekami ckliwie zrobiło. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 11:50 miło się Ciebie czyta :) tak, żądzą nami tzw. momenty, przychodzi chwila,dłuzsza lub krotsza, do tego jakas szczególna sytuacja, krajobraz,a wrażenia jakie nas wtedy opanowują, zostaja na stałe w duszy i pamięci, niejednokrotnie tez i podbarwiane, przejaskrawione po czasie, no bo jak ich nie pielęgnować, choćby poprzez mimowolne ubarwianie a zatem wszystko co za nami to piekne :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 11:51 z tego nurtu to i Wolna Grupa Bukowina , chwyta tez, lecz tego co ją lubi Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 11:54 kelo napisał:. Dzięki Stedowi nauczyłem się pisać, był moim najlepszym nauczycielem w komunikacji pisanej z moją dzisiejszą małżonką podczas wakacyjnych autostopowych włóczęg po naszym tego nie wiem, co to Sted !!! wszak róznimy się czasem dorastania, a może i miejscem, wytłumacz starszej koleżance :)) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 11:58 > tego nie wiem, co to Sted !!! Stachura Edward Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 12:13 e_szek napisał: > > tego nie wiem, co to Sted !!! > > Stachura Edward Tak, to pseudonim Stachury. Polecam do przeczytania czytelnia.onet.pl/0,1371810,1,,0,0,0,o_pisarzu_ktory_zostal_bogiem,artykuly.html Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 02.04.07, 12:35 moja mlodośc i otwarcie na świat i inne horyzonty przypadła na schyłek lat 60-tych i pózniejsze lata, a to był okres żelaznej kurtyny, szarzyzny, przysiadalności szczególnej, bunty i te wyraznie artykułowane były mocno skrywane przed społecznością, lub ich wcale nie bylo... a więc gładko i równo mi się w mlodzienczym zyciu wszystko układało, bo nie miałam chyba pojecia o innych wartościach i celach, stąd w czasie, kiedy chlonęło sie najbardziej zakazane tematy, nie było tematu,bo nie wolno go bylo mieć, a Stachura to wykreował się i wyrósl na bohatera troche póżniej,kiedy mnie juz frapowało może co innego przyznaje, obojetnie do tego podchodze, ale zapewniam, zglębię i jego (oczywiście Stachurę ) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 02.04.07, 14:40 Każda generacja ma swoich idoli, antyidoli albo nie ma ich wcale. Ja miałem to szczęście, że miałem. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 02.04.07, 15:54 kelo napisał: Każda generacja ma swoich idoli, antyidoli albo nie ma ich wcale. Ja miałem to szczęście, że miałem. IDOL a pisząc o tymże , rozumiem,że masz na myśli literaturę, jaką stworzył ów Stachura IDOL, fascynacja, można ją rozpatrywać na różnej niwie powiem Ci,że pamięc zmienia bardzo proporcje ,kiedy zastanowię się co mnie najbardziej pochłaniało i fascynowało kiedyś, dziś wydaje się bardzo miałkie, ale wtedy to był problem być albo nie być :) lecz przyznaję tworczośc Stachury jest ponadczasowa Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 02.04.07, 18:33 Masz najzupełniej rację. Czas wypłukuje nieco nasze patrzenie na, dojrzewamy, zmieniamy fascynacje. Ale wędrowanie nigdy się nie skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 03.04.07, 11:56 Aleś mnie forumowa koleżanko ponownie przecudną poezją, śpiewaną zwaną, zaraziłaś. Sił przybyło jakby. Wczoraj po raz pierwszy raz od długiego czasu wybrałem się na spacer z aparatem. Długi spacer. A dziś od rana w domu pusto i znów stare czarne płyty kręcą wianki na talerzu gramofonu. Fajnie mi się sprząta. Lokomotiv GT, Omega, stary Issrael etc. etc. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 03.04.07, 12:19 Omega - Dziewczyna o perłowych wlosach !!!!! niesmiertelny kawałek, mozna go słuchać na okrągło :) a ja sobie dziś Leszka Długosza, jeszcze bardziej lirycznie i nastrojowo u mnie w domu, niz u Ciebie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 03.04.07, 12:29 A przewinęła mi się wczoraj pierwsza płyta długosza czarna, piekna, winylowa. Ale nie ten był nastrój. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 03.04.07, 12:43 baja47 napisała: > Omega - Dziewczyna o perłowych wlosach !!!!! > niesmiertelny kawałek, mozna go słuchać na okrągło :) Jak spytałam się mojej koleżanki węgierki czy zna ten zespół, bo poszukuje tej piosenki to odpowiedziała: NIE. A ja wtedy jej tak szukałam :( Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam - Stachura 04.04.07, 08:59 Ale już znalazłaś? Bo jak nie, mogę odesłać. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 12:01 > Kocham SDM, ale ten starszy, Ja też - ostatnią strawną płytą była dla mnie 'Dolina w długich cieniach'. Potem już mi w ogóle nie dźwięczało... Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 02.04.07, 12:05 a mnie dżwięczy, nie jestem zbyt wymagająca, a ucho tez niezbyt wprawne w wychwytywaniu niuansów :) skoro mnie bierze Rzepczyno, to subtelności nie wychwytuję, ni zauważam :) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 13:17 Właśnie Prezesi ogłosili, że piątek mamy WOLNE: YES! YES! YES! Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 13:41 reivena napisała: Właśnie Prezesi ogłosili, że piątek mamy WOLNE: YES! YES! YES! to jedna z najlepszych i najbardziej pożądanych wiadomości w tym wątku to teraz dopiero Ci w serduchu gra :) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 13:55 Od razu odżyłam :) Krzysiu na 7.00 do pracy, a ja będę spała do 9.00. Cały dzień dla mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 14:22 No, chyba że sąsiad od wiertary też będzie miał wolne ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 14:25 Jakby tak było - mogłaby spać spokojnie (ja pracuję, niestety). Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 03.04.07, 14:28 le_szek napisał: > No, chyba że sąsiad od wiertary też będzie miał wolne ;-) On jedzie od poniedziałku codziennie. Ja nie jestem gorsza bo mam BOSHA z SDSem młoto-wiertarkę. Zrobiłam sobie prezent. W razie czego tez zapuszcze :) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 08:56 Od jakiegoś czasu chodzi za mną "Relax.Take it easy". Przeprosiłam się wczoraj z eMulem. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 09:17 Tak. Zciągam cały album. Strasznie rusza mnie ten utwór. Słucham go na okrągło, nawet w pracy. Choć teraz leci HEY, to kolejny jest ON. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 10:59 Teraz "The Gathering" - rozpływam się :))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 12:42 Muszę Wam to napisać bo mi szczęka opadła. Mój współpracownik, który obok siedzi w pokoju przyniósł mi właśnie na talerzyku przekrojone na pół truskawki, na górę położył łyżeczkę śmietany i posypał cukrem. Pycha... I jak tu pracować. Chętnie podzieliłabym się z Wami. :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 13:25 eee, to mi nie pachnie współpracownikiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 13:41 Hi, hi. pan Zdzisiu jest nieszkodliwy pod tym względem, o którym myślisz :) Dogadza mi w inny sposób np. jakieś dobre ciacho, wafelek, a to znowu owoc. Pomalował mi mój pokój, przed budynkiem mamy ładne bratki i róże. To jest Specjalista d/s inwestycji - jak nie mamy robót to inwestuje w moje samopoczucie :D . Aha, i zapomniałam dodać, (na poważnie) że ma zdolności bioterapeutyczne i robi masaże. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 15:20 o w mordę :) i to ma byc współpracownik!!!!!! jeszcze te masaże!!! rozumiem,że jak funduje przyjemności ,to ten też (masaż) :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 15:43 Na masaże takie rozbierane, całego ciała jeszcze sie nie skusiłam.;) Aczkolwek mój tata do niego chodził bo bardzo bolał go bark i pomogło. Czasem tylko jak jestem taka rozbita to "porządkuje mi pole magnetyczne". Kładzie ręce na głowie, masuje kręgosłup, barki. Taki zabieg działa jak drzemka. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 20:15 reivena napisała: > Na masaże takie rozbierane, całego ciała jeszcze sie nie skusiłam.;) Aczkolwek mój tata do niego chodził bo bardzo bolał go bark i pomogło. Czasem tylko jak jestem taka rozbita to "porządkuje mi pole magnetyczne". Kładzie ręce na głowie, masuje kręgosłup, barki. Taki zabieg działa jak drzemka. ---------------------------------------- No, no, robi się coraz ciekawiej. Poczekam na kolejny odcinek. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 04.04.07, 20:25 Ten wątek idzie w niebezpiecznym kierunku :P Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam- niebezpieczny wątek :) 04.04.07, 20:32 reivena:))))) śmieję sie w głos ponownie czytając o walorach Twego współpracownika :))))))) jak opatrznie na nie patrzymy, takie dwa satyry sie za niego "nieodpowiednio wzięły" a to dlatego,że nie ma zajączkow, kwiatkow, bociankow i innych "...dupereli"..... jeszcze w okolicach godz.15-tej bronił sie przed tym nowy, tj.Zygor :)) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam- niebezpieczny wątek : 04.04.07, 21:05 Protestuje, słowo "duperele" jest nagminnie używane :) Ja go mam cały tydzień, dodam jeszcze, że raz na dzień usłysze taki komplement, ze z butów wyskakuje. Nie wiem czym sobie tym zasłużyłam. Raz mi było nawet głupio, jak zrobiłam awanturę, że ostatni wylał śmietanke do kawe i zostawił puste opakowanie zamiast do kosza. A on dla mnie taki miły. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam- niebezpieczny wątek : 04.04.07, 21:08 no nieee, mnie tam jednak pachnie....... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam- niebezpieczny wątek : 04.04.07, 21:26 To układ najzupełniej koleżeński,relacja powiedziałabym jeszcze pan-pani, zresztą ja już mam swojego Anioła Stróża :) innym nie jestem zainteresowana. Amen. Nawiazując do wątku to milej się pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: muzyka najbliższa nam- niebezpieczny wątek : 04.04.07, 21:30 NO przecież, inaczej być nie może :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: muzyka najbliższa nam 13.04.07, 12:22 Właśnie słucham Miki - faktycznie, bardzo przyjemna, relaksująca muzyczka - trochę brzmi jak Bee Gees pomieszane z Fool's Garden :-) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: muzyka najbliższa nam 13.04.07, 12:34 :) ja tylko wyrzuciłam jeden: Lolipop, reszta jest w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 12.04.07, 11:35 W takim razie wyskakując z wątku o dentystach przechodzę do właściwego: thrillingwonder.blogspot.com/2007/04/new-lords-of-logistics.html Trochę zdjęć z Polski też się trafiło. Ale mistrzowski jest traktor na trzech kołach :-) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 12.04.07, 12:00 A ja chciałabym takiego jednego, albo całą gromadkę www.thecmons.com/index-en.html?.=. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- chciałabym 12.04.07, 12:26 a ile masz w zanadrzu mam, cioć i babć ???? Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor?- chciałabym 12.04.07, 12:49 Hm, niech no policzę. Ode mnie babcia, ciocia, ciocia, siostra ewentualnie jeszcze kuzynka. Druga strona najbliżej tylko mama. Malauteńko... ;( Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- chciałabym 12.04.07, 13:07 to lepiej zostać przy absurdalnej sumie z dodawania: 1 + 1 = 3 szkoda Twego zdrowia,zycia na gromadkę, zwazywszy ,że większośc obowiazkow zwiazanych z odchowaniem, wychowaniem spoczywa na matce........ Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor?- autolustracja 12.04.07, 17:42 lavira.pl/lustracja Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor?- autolustracja 12.04.07, 18:12 TW le_szek Was pozdrawia :-D Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? 12.04.07, 11:52 słodycze, tj.wyroby cukiernicze tortownia.pl/galeria.php?nr=37#gal Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 13.04.07, 10:35 www.wlatcy.net/news.php Uwielbiam :D Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 13.04.07, 14:50 Szczęściara... Ja jeszcze 5 godzin :-( Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.04.07, 11:37 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=334&w=58868491 zegor napisał: > Zubrówka jest dobra, > a spróbuj pomieszać ją ze Spritem ;-) > A dla mnie nie ma nic lepszego > jak zwykły Gin Lubuski > pomieszany właśnie ze Spritem ;-) > Nie z Tonickiem,nie z Colą > ale właśnie ze Spritem Popróbuję i opiszę wrażenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.04.07, 11:46 A mnie cieszy fakt, że za pół godziny wsiądę, po trzech dniach spędzonych na rowerze (mimo pampersa i tak dupsko boli)do auta, zapuszczę sobie jakiś soundsystem i przejadę się, ot tak dla relaksu parę kilometrów przed póściem do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Olo i inni lubiacy reggae 19.04.07, 00:02 w Będzinie:www.zaglebie.info/news_kultura.php?n=4045 Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Olo i inni lubiacy reggae 19.04.07, 01:45 Wiem, wiem już się umówiłem z Suchym na trójkolorowe chlaństwo piwska i niestety kupa. Na noc do pracy. Ale może wpadnę, bo jestem niezmiernie ciekaw co z nogą Żaby z Konopiansów. No i Dubska przewspaniałe. Dam się skusić mimo wszystko... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 21.04.07, 22:34 No i spróbowałąm i weeee zostaje przy apple juice. Kuurceze ale mi teraz dobrze, troszkę tylko skaczę mi literyy na klawiaturze, makto lekko sią załatwiłam. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
niedobry_duszek Re: Co Wam poprawia humor? 21.04.07, 22:43 Jesteś tradycjonalistką..... Próbuj,do północy daleko ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 21.04.07, 22:45 kak tiebia zawód, co ty nowy u nas na DG??? Odpowiedz Link Zgłoś
niedobry_duszek Re: Co Wam poprawia humor? 21.04.07, 22:48 Jeśli Ci poprawiam humor ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Profesjonalny bit 22.04.07, 14:46 Wreszciem trafił na letniom muzyke, przywiozłem se sądeckom śliwowice i zapodałem www.maxior.pl/?p=index&id=40421&0 Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Profesjonalny bit 22.04.07, 17:06 to ja Ci serdecznie współczuwalam,kiedy podałes swoj napięty plan weekendowy, a Ty w takie bzdziny się bawisz?????? Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Profesjonalny bit 22.04.07, 17:21 Takiego profesjonalnego pastiszu dawno nie widziałem. Nie znasz się kobito. Plan wzioł w łeb. I dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Profesjonalny bit 22.04.07, 21:51 no skoro chop pedził,że sie kobita nie zno, to może i mo racyje ( on, czy ona? ) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Profesjonalny bit 24.04.07, 08:16 No, po majowym weekandzie, mam zadzwonić i umówić się na autobus. Będzie jazda, ale super :) Wybrałam sobie trasę, a o godzinie jeszcze pomyślę. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: pani kierowca 24.04.07, 09:33 ej, doprawdy, będziesz uczyła sie prowadzić autobusy ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: pani kierowca 24.04.07, 09:43 Nie wiem czy mi da, ale i tak będę miała radochę że przejadę się w kabinie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Profesjonalny bit 24.04.07, 14:10 Jeśli chodzi o pastisz disco-polo, dla mnie najlepszy jest Kukiz/Piersi "Zośka". Ponoć na niektórych weselach to nawet śpiewają ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Dowcip na dzień dobry. 19.04.07, 12:40 George W. Bush i Tony Blair maja lunch w Białym Domu. Jeden z ważnych gości podchodzi do nich i pyta o czym rozmawiają. - Robimy plan Trzeciej Wojny Światowej - O, to ciekawe, a jakie są plany? - pyta gość - Zamierzamy zabić 14 milionów Muzułmanów i jednego dentystę. Gość wygląda na zdezorientowanego: - Jednego dentystę? Czemu chcecie zabić dentystę? Blair klepie Busha po plecach mówiąc: - A nie mówiłem? Nikt nie będzie pytał o Muzułmanów Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? na NIE !!!! 19.04.07, 14:27 napie...ala mi ciągle GP, a dzis szczególnie, wywaliła mnie i całą historię, a pod paskiem nie mam nic, dosłownie nic :((((((((( trzeba kombinować z pozostałą informacją jaka została ewentualnie w glowie wwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? na NIE !!!! 19.04.07, 16:39 Mnie się też coś dziej, bo co jakię czas musze się logować, jakieś błędy na stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 10:14 Wczoraj moja koleżanka wzięła sobie godzinkę jazdy u mojego instruktora. Potem jak zadzwoniła to opowiadała z takim przejęciem, że wprowadziła mnie w taki super nastrój, który trzyma mnie do tej pory. Kurs prawa jazdy to był porządny kop w dupę i zastrzyk energi, gdzie nie myślało się o innych problemach. Myślę od dawna o "C" i nie wiem czy się nie skuszę. Jechałam TIRem , niestety jako pasażer, ale i tak bylo bosko, mam zaproszenie na autobus też będzie fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 10:27 A nie interesuje Cię "T". Miasta dostały akcje, będą nowe tory, nowy tabor, będzie jak dawniej od Merkurego do Centrum 80km/h Odpowiedz Link Zgłoś
baja47 Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 10:30 reivena, ale Ci dogadza nasz Olo w propozycjach, a jeszcze gdyby tak bez nożyc chodził, to bysmy sobie pochulali, że hej!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 10:33 Demonizujesz te nozyce. Wszystkie wycięte wątki są dla mnie nadal widoczne i jest tego tak znikoma ilość, że nawet statystyki nie poprawi. A i tak hulacie kobitki, jak zające. Na innych forach koszowi są bardziej skrupulatni. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 10:32 E tam, nie miałabym sumienia kasować tych co wjeżdżają na tory. Duże samochody to jest wyzwanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 11:45 Ja jak widzę tych głąbów, co to muszą się przed tramwajem wcisnąć, żałuję, że nie jestem motorniczym ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 11:50 Motorniczy to ma lajtowa pracę, jeździ jednym torem, delikatnie go buja, a jak chce mieć rozrywkę to się rozpędza i hamuje, co by pasażerowie Ci stojący trochę sie rozruszali. Z rurki na rurkę, z rurki na rurkę.... Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 12:22 Jechałem kiedyś z Chorzowa do Katowic tramwajem, w którym kiepsko działały hamulce (tak w każdym razie mówił potem motorniczy, chwilę wcześniej jechałem nim z Katowic i nic się nie działo, ale może coś faktycznie nawaliło). Tylko, że motorniczy zamiast powiedzieć o tym od razu, uprzedzić ludzi, żeby się trzymali, wykonał kilkakrotnie manewr polegający na bardzo gwałtownym hamowaniu (tak, że parę osób spadło z siedzeń, a ci, co stali owijali się wokół rurek czy foteli), a kiedy wściekli ludzie zaczęli na niego krzyczeć - obraził się i powiedział, że on dalej nie jedzie i kazał wszystkim wysiąść (na szczęście było to tuż przed miejscem, gdzie z boku dochodzi druga linia, którą zaraz jechał inny tramwaj do Katowic i mogliśmy sie szybko przesiąść). Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 11:37 Od merkurego do centrum 80 km/h? Przeca zanim się rozpędzi, już będzie musiał hamować. Lepiej, żeby w drugą stronę tak jechały. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 11:44 A to do Huty nie będzie torów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 20.04.07, 11:49 Zanim je wyremontują, będziemy poduszkowcami latać :-( Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 25.04.07, 18:58 Ależ Dąbrowa ślicznie wygląda wiosną :))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: POLECAM !!!!!! 02.05.07, 14:24 www.joemonster.org/filmy/3961/historia-iv-kaczpospolitej Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 04.05.07, 14:00 Alternatywna (wizualnie) wersja ulubionej polki Ola: de.fishki.net/picsw/022007/02/flash/polka.swf Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 05.05.07, 09:42 ha, ha, ha , ha a Olo to widział i słyszał?? Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 05.05.07, 15:41 Otworzył pora, eeeee głupie, ale se słuchał w tle. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 11.05.07, 13:53 Zabawne i śmieszne wpisy na forum :)))) (Niestety niedługo będą na wymarciu, a może by je tak wziąć pod ochronę? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 12.05.07, 02:33 reivena napisała: > Zabawne i śmieszne wpisy na forum :)))) > (Niestety niedługo będą na wymarciu, a może by je tak wziąć pod ochronę? ; Są pod ochroną, w archiwum. A to mój sztandarowy dowcip z serii długie: Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby... Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 12.05.07, 19:10 tak to jest w supermarketach :)) ja idę tam zawsze z listą potrzebnych mi rzeczy, produktow, wczesniej liczę pieniadze w portfelu, ...starczy na to co na kartce, a potem płacę....kartą płatniczą :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 14:18 Wygrzebałam coś takiego. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=334&w=51267039 Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re:w oparach absurdu 05.05.07, 09:42 www.allegrofun.pl/item-3i105916840.html Odpowiedz Link Zgłoś
bmwd Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 14:48 Od razu chce się żyć jak bliscy miło odezwą się do człowieka , pochwalą np. za obiad - tak mało a cieszy Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 15:46 Mnie już nie chwalą za dobry obiad. Na pytanie czy smakowało, odpowiadają "jak zwykle". Jedynie za pizzę chwalą. Przedwczoraj pochwalili. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 16:52 A u mnie jest tak "Smakowało Ci" odp: "NIE". Jakoś mu nie wierzę :) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 16:56 Nie smakowało? To do baru, kurna jego twoja mać. To ja się staram a wy....co Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:03 u mnie kiedyś bylo tak (jeszcze jako początkujaca byłam) smakowalo ci? odpowiem, kiedy zjem.. a po zjedzeniu pytał tak: dużo tego ugotowałaś, czy bedzie na drugi dzień? a ja skruszona, że tylko na jeden, wtedy gębusia malża smiejąca sie mówiła tak: TO DOBRZE :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:06 Ja bym go rzucił. U mnie to nie do przyjęcia. Małżonka jest od dziecka szczęśliwa, że to ja przejąłem kuchenne obowiązki. I dobrze nam z tym. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:11 niooo, rzuciłam, baa, lepiej wyrzuciłam, bo pierogi podawac musiałam mu na duzym półmisku (za drogi w utrzymaniu był) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:12 A ja się zastanawiałm wczoraj czy lepiej mieć dziewczynkę , czy chłopczyka. I chłopczyk jakiś taki bardziej ekonomiczny w obejściu. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:15 Dziewczynkę czy chłopaka za męża??? Coś nie kumam. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:20 No jak dwie lezbijki to jedna musi być żoną... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:25 Wiesz to teraz jest modne, Mówisz: Byłem agentem i jestem gejem :) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:28 Mówi się trendy. To jest trendy. Nie jesteś trendy mówiąc: modne. Tak, poseł Palikot postanowił być trendy. Chyba mu się nie udało. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:29 Ten temat już kiedyś poruszaliśmy i nawet ktoś mnie poprawiał, że nie trendy tylko dżezi. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:32 chyba nawet ja poprawiałem. Ale Baja ma rację przede wszytkim trzeba być kulllll Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 18:22 Przychodzi gruba baba do lekarza a lekarz się pyta - łyka pani tetabletki na odchudznie co je pani przepisałem/ - no pewnie, że łykam - a ile dziennie pani łyka? - co ile, co ile.Łykam, aż się nie najem. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 21:38 Słuchajcie! Jadę jutro autobusem :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 21:41 > Słuchajcie! Jadę jutro autobusem :)))) Też mi coś, tysiące ludzi w naszej aglomeracji codziennie jeździ autobusami ;-p Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 21:48 Ale to było tak dawno, że już zapomniałam, jadę sprawdzić może jakieś nowinki techniczne wprowadzili :))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 21:55 mieszkała u mnie zmotoryzowana dziewczyna (auto) , kiedys zmuszona była jechać autobusem pytała mnie o instrukcje przejazdu..... tak, bardzo szybko sie zapomina, kiedy sie mialo gorzej :))) Rei- dasz radę:))przeżyjesz tę traumę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 21:56 No powiem Wam w końcu... bo ja pojade w kabinie :) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:14 baja88 napisała: > aaaaaaaaaaaa, pilot? Tak, kupiłam sobie kask i mapę, będzie prawa, prosta, ciąć , lewa... :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:05 Nie naprawdę? W życiu bym się nie domyślił ;-p Przecież pamiętam, jak o tym marzeniu niedawno pisałaś... Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:16 Pamiętałeś??? Naprawdę??? :DDDDD Nie trudno przejechać pare linijek w dół, ale coś mi mówi, że jedanak pamiętałeś :))) Eh, fajnie tu jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:23 nawet pokazywał nam zdjęcia takich czterokolowych robotów :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:24 > Pamiętałeś??? Naprawdę??? :DDDDD > > Nie trudno przejechać pare linijek w dół, ale coś mi mówi, że jedanak > pamiętałeś :))) To, że było to w tym wątku, skojarzyłem dopiero potem - pamiętałem. A poza tym, u mnie trzeba przewinąć w górę ;-p Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:26 a jak sie robi na forum automatyczne "od najnowszego" ? Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:32 > a jak sie robi na forum automatyczne "od najnowszego" ? Moje forum - Ustawienia Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:39 oby nie z farbowanych spodni :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 18.05.07, 22:58 Dotknę sobie jutro pedała i drążka :P Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 21.05.07, 13:32 Drażka sobie nie dotknęłam , bo był automat. Ale mówię Wam, super wrażenia. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 21.05.07, 14:15 Miałam nadzieje na nowinki techniczne i były, oni mają w kabinach gprs, kokpit raczej taki zabawkowy :)każdy kurs jest rejestrowany, a jak się spóźnisz to musisz pisać raporty i się tłumaczyć, nawet z półtorej minuty. Komfort jazdy ok, w kabinie cicho i przytulnie. czasem miałam tylko wrażenie, ze zahaczy krawężnik, ale wchodził jak w masło, żadnego draśnięcia. Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 23.05.07, 14:17 I kto cięzko pracował za 45 minut idzie do domku tralalala :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 23.05.07, 15:46 > I kto cięzko pracował za 45 minut idzie do domku tralalala :) Doigrasz się kiedyś i w ucho dostaniesz ;-p Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 23.05.07, 16:06 To dzisiaj i Olo do mnie dołączył :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 16.05.07, 17:19 poczytaj rad jak zrobić :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=43139&w=61709981 Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 10:34 Znowu coś z allegro - pierwsze zdjęcie od góry :-) aaaby-sprzedac.blogspot.com/2007_03_01_archive.html Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 11:00 I jeszcze jedno: photos1.blogger.com/blogger/4030/938/400/Allegro.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 11:01 Fajnie dzień się zapowiada :DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 11:04 Polecam cały ten blog - niektóre fotki naprawdę zwalają z nóg :-D Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 11:31 Mam parę rzeczy do sprzedania na allegro, jakoś nie mogę się zebrać. Ale jak widzę co ludzie wystawiają to mnie śmiech ogarnia :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 12:02 chciałam kiedys je Wam pokazać, nie miałam jednak odwagi, nooo, pisany jeszcze myslę, ujdzie,lecz pokazany, może będzie odczytany jako pornografia ??????? lub jej szerzenie, a może edukacja hahahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 12:04 Nie ma się czym krępować, widziesz że ostatnio posty krążą wokół "tych spraw". Lepiej otwarcie niż "ą, ę , bułkę przez bibułkę, a ch... gołą ręką" Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 12:10 Eh , mój samochód ma ładny tyłeczek :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 13:45 Iiii, to miałaby być pornografia? Spoko, nie masz się czego obawiać. Jak znajdę czas na grzebanie na dysku, puszczę jeszcze parę fotek tego typu. Odpowiedz Link Zgłoś
kelo Re: Co Wam poprawia humor? 24.05.07, 18:42 Rozwalił mnie ten dowcip dzisiaj: Siedzą dwaj Białorusini w mieszkaniu, popijają wódeczkę. - A gdzie twoja żona ? - pyta gość - W Mińsku.- odpowiada zapytany i nalewa następną szklankę - Taaaak - mówi przyjaciel - Mińsk to bardzo dobra lodówka Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 30.05.07, 20:29 www.snopes.com/photos/risque/kettle.asp trzeba sie dokładnie wpatrzyc w tło jak i odbicia w poszczególnych meblach :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 30.05.07, 20:35 To chyba ten sam facet robił sesje :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor?-często na niego patrzę 01.06.07, 15:41 video.google.pl/videoplay?docid=8359398891158471901 Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 02.06.07, 11:29 Jak to co - podwyżka pensji :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 03.06.07, 16:35 A dziękuję. Na szczęście mam szefów, którzy chcą się dzielić :))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 03.06.07, 21:16 Dzwięk skanera, czuję się jak na fotelu u ..... Można się psychicznie przygotować :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Zwrot z urzędu skarbowego 04.06.07, 17:29 Składałem 30 kwietnia, dziś dostałem przelew :-D I rym cym cym I hopsasa Idziemy przez życie w podskokach... Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Zmiana jednej litery 04.06.07, 17:30 dokładniej 'G' na 'L' Mała rzecz, a ile radości :-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Zmiana jednej litery 04.06.07, 19:52 tylko pozazdrościć Ci dzisiejszego wigoru :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 12:31 Można się domyślić z moich obecnych zajęć. Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 12:45 To właśnie miałem na myśli - dziś KRS (który wczoraj mnie doprowadził do pasji, ale o tym innym razem i w innym wątku). Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 12:52 Jakby to ująć. Jeśli w załatwianie owych spraw wkładasz tyle serca co w gabinecie to śmiem twierdzić, że będziesz miał wszystkie dokumenty dopieszczone na cacy. Grunt to porządek w papierach. A ta jedna literka "L" :) to takie przypieczętowanie całego procesu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 12:53 Ach, dzięki, moja próżność została bardzo mile połechtana :-) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 12:59 Od czasu do czasu nie zaszkodzie się połechtać :P Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Zmiana jednej litery 05.06.07, 22:18 :)))) Właśnie JAN mi przyniósł do kompa żubróweczkę z sokiem jabłkowym, co za miłe zakończenie dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 05.06.07, 22:23 moja corka zakonczyła dzis letnia sesję, ze średnią...ach, i tak nikt nie uwierzy.. jutro wraca i znow będe czatowac na wolną klawiature Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 05.06.07, 22:32 To skorzystaj z propozycji Leszka, albo nie bądź sknera tylko odłóż ze swej wcześniejszej emeryturki na laptopa, co byś się prosić nie musiała i kawy się z nami rano napiła. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 05.06.07, 22:37 daje rade, a i w mieszkaniu czyciej Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 05.06.07, 23:04 images21.fotosik.pl/351/0f51bed5f27ce578.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 06.06.07, 18:24 Klima już napełniona, jedzie się aż miło :))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 06.06.07, 20:24 Leszek, taką miałeś okazję usunąć??????????? wiadomosci.onet.pl/33708,4,komentarz.html Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 08.06.07, 19:51 Zimny sok pomidorowy - uwielbiam, pychaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Władca zwierząt ;-) 13.06.07, 13:36 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34397,4218718.html Na zdjęciu widać, jaki z niego bystrzak ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 11:52 Znalazłem porządkując dysk: img165.imageshack.us/my.php?image=gmorningib2.gif Czasem rano tak się czuję ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 12:21 nie jedz w taki razie sniadania :)) a jak juz to , zmień menu, radze jednak wyznawać zasade wg watku o najwiekszej ilości postow :) będzie wtedy git :) Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 12:23 Ja (z rzadkimi wyjątkami) zawsze zaczynam od kawy, a śniadanie jem wtedy, kiedy głód zwycięży z lenistwem ;-D Poza tym zwróć uwagę, że koleś ma filiżankę obok talerza, no, chyba że z herbatą. Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 12:33 Poza tym zwróć uwagę, że koleś ma filiżankę obok talerza, no, chyba że z herbatą. może być np ze .......zgr....m widziałam taką sytuację:((((( Odpowiedz Link Zgłoś
le_szek Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 12:36 > może być np ze .......zgr....m Że co, pszepani? Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 12:42 Drogi Kolego blisko Twych zawod.zainteresowań, lecz nie powiem do końca, bo on budzi we mnie odruch wymiotny (zapamiętany widok) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 13:42 > może być np ze .......zgr....m Dłubię w pamięci, ale nie znam takiego słowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 13:46 nie dłub, lecz uzyj lancetu swej inteligencji , sprytu i domysłu.. no, chyba,że ja taka zagmatwana jestem :) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 13:47 aaa, w narzędniku użyłam tego okreslenia :))) Odpowiedz Link Zgłoś
baja88 Re: Co Wam poprawia humor? 28.06.07, 13:54 odpowiedż kierowałam do autora obrazka :))))) skojarzyłam sobie Twoje dłubanie z jego zawodowym :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 01.07.07, 00:57 "Okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot. Chirurg bez serca, ma czerwony nos. On może skalpelem zmienić los. Ref: Daleko od noszy, od noszy najdalej Najlepiej nie choruj, omijaj szpitale Daleko od noszy, od noszy najdalej. Nie choruj, omijaj szpitale. Gdy w kraju, nad Wisłą, chorować ci przyszło, w szpitalu na wszystko znajdą lek. Opieka lekarza, jak grabarza sen, w zaświaty, zaprowadzi cię. Ref: Daleko od noszy, od noszy najdalej Najlepiej nie choruj, omijaj szpitale Daleko od noszy, od noszy najdalej. Nie choruj, omijaj szpitale" Jakie uniwersalne przesłanie, szczególnie refren :))) Odpowiedz Link Zgłoś
reivena Re: Co Wam poprawia humor? 09.07.07, 08:55 "TESTOSTERON" - mam go w końcu :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kelo A to że zaraz wyjeżdżam na urlop 14.07.07, 20:33 I nie będzie mnie trzy tygodnie. Życzę wszystkim miłych pogaduszek. Forum zostaje pod Waszą kontrolą Odpowiedz Link Zgłoś