31.05.09, 18:12
Szukam osoby specjalizujacej sie w graffiti. Chodzi o namalowanie reklamy na
samochodzie.
Prosze o kontakt, wraz ze zdjeciem kilku prac na nefrii@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka