z_kawon 04.04.07, 11:55 Dołącza do Was kolejna fanka kryminałów (głównie brytyjskich i skandynawskich). Można? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 13:48 Och witam serdecznie w ten piękny kwietniowy dzień. No niestety tego nie da się ukryć, że jest to fajne forum i my też jesteśmy fajni::. Odpowiedz Link
chiara76 Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 17:19 bardzo fajne i my tu wszyscy jesteśmy fajni Witaj. Odpowiedz Link
rrooda Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 18:02 wszyscy.absolutnie wszyscy jesteśmy przefajni ) Odpowiedz Link
braineater Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 20:26 ja nie jestem fajny. ja utknąłem na 3 levelu CSI dimensions of murder i jestem zuy. dzień dobry. P Odpowiedz Link
kazisi Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 21:36 warto kupić? cena podejrzanie niska. aż strach... Odpowiedz Link
braineater Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 22:25 Warto. Cena niska bo to graficznie jest dizajn przedpotopowy, no i poza tym, kto wyda pierdyliard złotych, jak se nie mozna powyzynac milionów hord z kosmosu P Odpowiedz Link
kazisi Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 09:44 dzięki. jak ktoś lubi tekstówki, to mu zła grafika nie przeszkadza Odpowiedz Link
zettrzy Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 17:30 niestety, rozszyfrowalas nas zbyt szybko... musimy jakos powiklac fabule Odpowiedz Link
nzuri Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 18:13 Witaj! Ale nie wiem czy się dobrze zastanowiłaś. Ja odkąd tu bywam wydaję znacznie więcej na książki. Odpowiedz Link
z_kawon Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 18:49 No to znowu podliz: dzięki Waszym sugestiom własnie wróciłam z biblioteki British Council z The Ice House Minette Walters i Cover Her Face P. D. James. Pozdrawiam Odpowiedz Link
aand Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 19:06 z_kawon napisała: > No to znowu podliz: dzięki Waszym sugestiom własnie wróciłam z biblioteki > British Council z The Ice House Minette Walters i Cover Her Face P. D. James. > Pozdrawiam A ja dzięki waszym sugestiom wróciłem z bazaru z "Notatnikiem oficera MO" Ryszarda Kaczorowskiego. A, i nie podlizałem się i nie przywitałem bom szorstki jak funkcjonariusz z posterunku w Skierbieszowie... Odpowiedz Link
chiara76 Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 21:37 aand napisał: > z_kawon napisała: > > > No to znowu podliz: dzięki Waszym sugestiom własnie wróciłam z biblioteki > > > British Council z The Ice House Minette Walters i Cover Her Face P. D. Ja > mes. > > Pozdrawiam > > A ja dzięki waszym sugestiom wróciłem z bazaru z "Notatnikiem oficera MO" > Ryszarda Kaczorowskiego. > A, i nie podlizałem się i nie przywitałem bom szorstki jak funkcjonariusz z > posterunku w Skierbieszowie... a po sygnaturce tego nie widać ale może to taka zmyła... Odpowiedz Link
aand Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 23:11 chiara76 napisała: > a po sygnaturce tego nie widać ale może to taka zmyła... Oczywiście że zmyła. Sygnaturka w wersji noir -- Un cri dans la nuit Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 04.04.07, 20:53 A ja przez to forum wpadłam w sidła licytacji na allegro. I licytuję zawzięcie i wygrałam kolejną aukcję. Tak szczerze mówiąc to licytuję sama z sobą, bo tych książek poza mną to nikt nie chce. Ale jaka frajda jak doręczyciel zastuka do drzwi z paczuszką. Odpowiedz Link
opty2 Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 09:21 już nic nie mów , siostro, o żadnych licytacjach bo szkoda gadać ile to kasy wychodzi przez te zakupy, bo niby tanio jest, owszem i w związku z tym wszystko chce się miećććć co za nałóg ) Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 09:36 Właśnie licytuję Ann Perry. Niby wszystko tanie, ale dochodzą koszty przesyłki przewyższające często cenę książki. I to fakt, chce się mieć wszystko. Już myślałam, że tego brzydkiego uczucia pozbyłam się na dobre, a tu masz. Odpowiedz Link
zorija Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 10:35 Witam nową forumowiczkę! Ja też szczególnie lubię kryminały skandynawskie i brytyjskie A co do licytacji, to ja właśnie kupiłam "K jak kamieniołomy" za jedyne 5 zł. I jak tu nie kochać allegro? Odpowiedz Link
kamkap Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 14:09 O, a myślałam, że tylko ja tak mam. Mnie listonosz już zna bardzo dobrze, prezz te paczuszki Książki oczywiście na allegro kupione Właśnie dziś zakupiłam najnowszą Chmielewską. I czekam jeszcze na Magnetyzera Lewandowskiego. A to wszystko przez to forum !!! ))))) Odpowiedz Link
negev56 Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 16:50 Nałogi są fajne, ale bardzo kosztowne. W moim przypadku zakupoholiczka książkowa, nikotynistka, kofeinistka, nie wiem jak będzie uzależnienie od ptasiego mleczka. Merlin to mój największy przyjaciel a forum to już ho ho... Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 18:58 Jeszcze jakbyś zaczęła dużo pić, to byś Negev została słynnym detektywem Odpowiedz Link
negev56 Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 19:39 hmm...mi to nie stanowi, mogę zacząć), ale żaden znany mi detektyw nie chleje gorzały zagryzając ptasim mleczkiem, kto odważy sie to opisać? Moje poświęcenie, może okazać się daremne, a ja wyląduje w klubie AA z tekstem "haj, nazywam się Negev i jestem alkoholiczką"... Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 19:43 Byłabyś niezwykłym detektywem, bo oni wszyscy chleją, ale żaden jako zagrychy nie używa ptasiego mleczka. Wypożyczyłam właśnie Gilesa Blunta "Lodowata burza". Ty to w końcu kupiłaś? Odpowiedz Link
negev56 Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 20:04 Dzięki za wiarę pokładaną we mnie jako detektywa z flaszką wódki w jednej a czekoladkami w drugiej ręce. Pewnie, że przeczytałam, nawet dwie, Lodowatą burzę i Czterdzieści słów rozpaczy. Sądziłam, że to będzie lepsze, John Cardinal / oni wszyscy maja na imię John, no prawie wszyscy/ rozwiązuje zagadki morderstw, ale jakoś to tak ślamazarnie robi, bez jaj, że robi się to nudne. Oczywiście ma problemy z ukochaną żoną /schizofreniczka/, ma ochotę na sex ze swoją współpracowniczką, wszystko to bardzo typowe, ale podane tak nudnie, że więcej nie będę jego czytała. Nawet wątek o nim założyłam, ale po przeczytaniu, byłam tak znudzona, że nie chciało mi się o tym pisać. Może Tobie się spodoba? Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 05.04.07, 20:24 Ja z biblioteki wypożyczyłam. 4 dni wolnego przede mną, gotowaniem sobie specjalnie głowy nie będę zawracać, to mogę czas poświęcić na lekturę. Odpowiedz Link
siostra_pelagia Re: Ale fajne forum! 14.04.07, 10:48 Czy uzależnioną od ptasiego mleczka można nazwać ptasiomleczkoholiczka? Odpowiedz Link
nchyb witamy, witamy... :-) 06.04.07, 13:12 ja lubię różne kryminałki. Ale d kilku tygodni jestem bardzo zła, bo książek mnóstwo, ale czasu bardzo mało... wrrr.... Odpowiedz Link
afrikanka Re: witamy, witamy... :-) 06.04.07, 15:21 Ja sie lubuję i w Allegro i w kryminałach. Szczególnie w kryminałach historycznych. Sensacją w stylu Navarro czy Browna też nie pogardzę.Ostatnio nabyłam u jednego sprzedawcy Rycerzy królestwa, Rodzinę Borgiów, Codex, Ciemną materię, Szanghajską kochankę i Mikaela za jedyne 49zł wszystko. Stan ksiażek prawie idealny ))) I koszty przesyłki wcale nie duze. Jak kupuję tylko jedną ksiażkę u kogoś na Allegro, to męczę tego sprzedawcę żeby mi ją wysłał listem zwykłym za 2-3zł. Odpowiedz Link