chiara76
28.04.09, 16:14
w najnowszej Fossum znalazłam informacje na temat Leonardo Padura, autora,
którego mają wydać w czerwcu i sierpniu. W VI będzie to "Gorączka w Hawanie",
a w VIII "Wichura w Hawanie". Zainteresowało mnie to, bowiem z tego kraju
kryminału dotąd nie czytała, a autor nie dość, że na Kubie urodzony, to wciąż
tam mieszka.
Czy ktoś może czytał ów cykl kryminalny ("Cztery pory roku")?
Zapowiada się ciekawie, chociażby ze względu na scenerię, ale jak jest
naprawdę, to się okaże po lekturze...