sloggi 02.03.04, 13:51 Obserwuję od jakiegoś czasu "szóstkę". Linia przejeżdza koło stacji metra, stanowi dogodne połączenie Pragi i Bielan - zapełnienie linii jest dobre - rozkład wprost przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zaciszanin Re: Linia 6 02.03.04, 15:17 Ja nie tylko obserwuję, ale i jeżdżę na tej linii (PKS Marymont - Gocławek) i odnoszę to samo wrażenie :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
thomasch Re: Linia 6 02.03.04, 19:14 Dziś miałem okazję widzieć tę linię, ok. 15.00 w rejonie Dw. Gdańskiego. Tłok w obie strony. Częstotliwość jest absolutnie nieadekwatna do potrzeb, do tego brak synchronizacji z "2", mimo dość długiego wspólnego odcinka trasy (pl. Grunwaldzki - rondo Starzyńskiego). Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Linia 6 02.03.04, 21:46 6 nadal ma zsynchronizowany rozkład z 21 - a przecież to w tej chwili dwie różnie wykorzystane linie. Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanin Re: Linia 6 03.03.04, 18:18 Częstotliwość 10 minutowa i synchronizacja z 2 zrobiły by z 6 jedną z czołowych linii tramwajowych... marzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
thomasch Re: Linia 6 03.03.04, 19:17 zaciszanin napisał: > Częstotliwość 10 minutowa i synchronizacja z 2 zrobiły by z 6 jedną z czołowych > > linii tramwajowych... marzenia? Lepiej 12 min. dla 2 i 6, czyli tramwaj naprzemiennie co 6 min. Odpowiedz Link Zgłoś