02.03.04, 13:51
Obserwuję od jakiegoś czasu "szóstkę".
Linia przejeżdza koło stacji metra, stanowi dogodne połączenie Pragi
i Bielan - zapełnienie linii jest dobre - rozkład wprost przeciwnie.
Obserwuj wątek
    • zaciszanin Re: Linia 6 02.03.04, 15:17
      Ja nie tylko obserwuję, ale i jeżdżę na tej linii (PKS Marymont - Gocławek) i
      odnoszę to samo wrażenie :-/
      • thomasch Re: Linia 6 02.03.04, 19:14
        Dziś miałem okazję widzieć tę linię, ok. 15.00 w rejonie Dw. Gdańskiego. Tłok w
        obie strony. Częstotliwość jest absolutnie nieadekwatna do potrzeb, do tego
        brak synchronizacji z "2", mimo dość długiego wspólnego odcinka trasy (pl.
        Grunwaldzki - rondo Starzyńskiego).
        • sloggi Re: Linia 6 02.03.04, 21:46
          6 nadal ma zsynchronizowany rozkład z 21 - a przecież to w tej chwili dwie
          różnie wykorzystane linie.
          • zaciszanin Re: Linia 6 03.03.04, 18:18
            Częstotliwość 10 minutowa i synchronizacja z 2 zrobiły by z 6 jedną z czołowych
            linii tramwajowych... marzenia?
            • thomasch Re: Linia 6 03.03.04, 19:17
              zaciszanin napisał:

              > Częstotliwość 10 minutowa i synchronizacja z 2 zrobiły by z 6 jedną z
              czołowych
              >
              > linii tramwajowych... marzenia?

              Lepiej 12 min. dla 2 i 6, czyli tramwaj naprzemiennie co 6 min.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka