27.06.10, 21:08
WITAM MAM PYTANIE GDZIE MOŻNA SPRZEDAĆ ODZIEŻ NA CZYŚCIWO POSIADAM DUŻE ILOSCI
ODZIEŻY JAK I POSCIELI I RĘCZNIKÓW
Obserwuj wątek
    • ecotexpoland Re: CZYŚCIWO 28.06.10, 12:18
      Witam.Proszę napisać ile miałby kosztować kg czyściwa i gdzie to
      jest w Polsce.Pozdrawiam
    • kanada72 Re: CZYŚCIWO 29.06.10, 21:30
      jestem zainteresowany dolny slask 601931305

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka