mela24
02.10.07, 17:57
Cześć dziewczyny, nie wiem czy taki wątek jest dozwolony, ryzykuję :-)
Mam do zamiany lub odsprzedania pewne ciuszki.
Na pewno jest to żakiet prezentowany na stronce:
www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23020080,Warszawa_Moda_i_uroda___Ubrania,4-156.html
Kupiłam też ostatnio nowe buty w rozmiarze 37, niestety okazały się za małe.
Tanio odsprzedam. Jest to rozm.36/37. Takie balerinki na małym obcasiku,
bardzo wygodne.
www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23020084,Warszawa_Moda_i_uroda___Buty,4-216.html