Dodaj do ulubionych

Może powymieniamy się ciuchami, których nie nosimy

02.10.07, 17:57
Cześć dziewczyny, nie wiem czy taki wątek jest dozwolony, ryzykuję :-)
Mam do zamiany lub odsprzedania pewne ciuszki.
Na pewno jest to żakiet prezentowany na stronce:
www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23020080,Warszawa_Moda_i_uroda___Ubrania,4-156.html
Kupiłam też ostatnio nowe buty w rozmiarze 37, niestety okazały się za małe.
Tanio odsprzedam. Jest to rozm.36/37. Takie balerinki na małym obcasiku,
bardzo wygodne.
www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23020084,Warszawa_Moda_i_uroda___Buty,4-216.html
Obserwuj wątek
    • madzia_k Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 02.10.07, 18:00
      a mozesz napisac jaka masz np dlugosc stopy?? bo ja nosze 37 alesie boje ze moga
      byc za male
      • mela24 Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 02.10.07, 18:13
        Długość wkładki wewnątrz bucika to 24 cm. Stopy musiały by być troszkę mniejsze.
        (bo ja mam ok 24 cm i trochę za małe).
    • mela24 Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 02.10.07, 18:18
      Dorzucę kolejne fotki...
      www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23020377,Warszawa_Moda_i_uroda___Ubrania,4-156.html
      W sprawie ceny zawsze można się dogadać. Mogę się też zamienić :-)
    • setia Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 05.10.07, 21:46
      dołączam do wątku z takimi bucikami:
      www.empikfoto.pl/albumy26/77952/476494/13562796_img_2250.jpg
      • setia Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 05.10.07, 21:47
        buty marki FAX, rozmiar 39.
        • marioladabr ile za te butki? 08.10.07, 14:26
          mój rozmiar i bardzo mi sie podobają - jaka cena i skąd jesteś?
          • madziasz Re: ile za te butki? 08.10.07, 23:10
            to ja się dołączę szafa.odiland.com/category.php?cat=1 przyda mi się coś nowego
            ew sprzedam za niewielką cenę albo najchętniej wymienię na coś dla mojej 3
            miesięcznej córy:D
            • mela24 Re: ile za te butki? 09.10.07, 08:43
              madziasz, a jaki rozmiar nosisz? np spodnie w jakich są rozmiarach?
              I te kozaczki ze złotymi dodatkami, jaki rozmiar?
              • madziasz Re: ile za te butki? 09.10.07, 14:02
                buty to rozmiar 37/38 a ubranka różne:D spodnie w większości mają w pasie 39x2;)
          • setia Re:marioladabr :) 09.10.07, 21:04
            poczta gazetowa mi chwilowo nie działa więc pisze tutaj:
            za butki chciałabym 39 zł, jestem z Lublina, za ewentualną przesyłkę doliczę
            6,50 zł.
    • mela24 Brązowe balerinki na obcasiku - sprzedane. 11.10.07, 07:17
      Nieaktualne. Pozdrawiam.
      • madziasz Re: Brązowe balerinki na obcasiku - sprzedane. 11.10.07, 12:17
        mela a co z pytankiem do mnie?:D
        • mela24 Re: Brązowe balerinki na obcasiku - sprzedane. 12.10.07, 13:36
          jestem troszkę mniejsza i obawiam się, że są za duże.
          Dziękuję. Przepraszam za kłopot.
          • madziasz Re: Brązowe balerinki na obcasiku - sprzedane. 12.10.07, 15:47
            jak to mniejsza?:D ubranka mam różnej wielkości;)
    • annikinstarkiller Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 17.10.07, 20:47
      annikin-starkiller.blogspot.com/
      Tutaj znajdziecie moje ubrania, które sprzedaję z różnych powodów, co jakiś czas aktualizacje;)Zapraszam!
      • mela24 Tanio odsprzedam... 22.10.07, 21:47
        Fotki kolejnych ubrań, których nie noszę ...
        images34.fotosik.pl/13/406b8340bce748eamed.jpg
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf3d5fd6bb5f16a5.html
        Modny sweterek ONLY, rozmiar 38/40, cena 8 zł.

        Żakiet Cherookee, rozmiar 40. Cena 14 zł, ubrany dwa razy.

        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcc70b7f6fb28f6b.html
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6277224773a8db8a.html
        • mela24 C.D. 22.10.07, 21:55
          Żakiet NEXT, rozmiar 36, materiał: wełna, z podszewką. Cena 12 zł.

          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/351c3fdc8dbf81ee.html
          Spódnica w rozmiarze 38, bardzo cieplutka na zimę, z podszewką. Kolor: ciemny
          szary. Super. Cena 8 zł. Po ciąży troszkę na mnie mała.

          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d946a0cf4eb52586.html
          www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2bc3b33a9cf029f0.html



          • madziasz Re: C.D. 23.10.07, 19:09
            mela ja proszę o wymiarki sweterka only i tego zakietu cherokee;) a moze
            interesuje Cie wymianka?:D
      • neoga1 Do annikinstarkiller!!! 29.10.07, 06:40
        Zainteresowały mnie czerwone szpilki, które prezentujesz na swoim
        blogu. Chętnie bym je od Ciebie kupiła lub wymieniła, zajżyj na
        stronę inspiracje.pl.tl/ (czasem się nie otwiera, jakby co
        spróbuj parę razy). Może tam znajdziesz coś ciekawego dla siebie:)
        Gdzie mieszkasz? Ja jestem z Warszawy
    • fruuuga może posiadacie buciki w rozmiarze 39, 40? 28.10.07, 00:11
      w zasadzie tak jak w temacie. interesuja mnie różne rodzaje bucików.
      wkładka musi być tak od 25 do 26cm. i żeby ich stan był w miare
      dobry. jeśli coś macie na zbyciu to chętnie zobacze. :>
      • olesia301 Re: może posiadacie buciki w rozmiarze 39, 40? 05.11.07, 15:52
        Ja mam jedne butki, ale nie wiem, czy to Twój styl :-)
        Fotki - jak chcesz prześlę na konto. To czarne czółenka na dość
        wysokim słupku. Nie jest to skóra, raz chyba tylko - na chrzciny je
        miałam ubrane, bo okazały się za wysokie. Leżą sobie w szafie,
        nawet pudełko oryginalne. Symbolicznie za 10zł sprzedam, bo miejsce
        w szafie zajmują :-) a szkoda wyrzucić.
        Może poszukam więcej "perełe", gdyż co jak co, ale buty to ja
        kupuję namiętnie.
        • fruuuga Re: może posiadacie buciki w rozmiarze 39, 40? 13.11.07, 09:50
          czy moglabys podeslac zdjecia np na mail? pisalam do ciebie ale
          chyba zadna informacja do ciebie nie dotarla. :>

          podnosze swoja prosbe. :>


          olesia301 napisała:

          > Ja mam jedne butki, ale nie wiem, czy to Twój styl :-)
          > Fotki - jak chcesz prześlę na konto. To czarne czółenka na dość
          > wysokim słupku. Nie jest to skóra, raz chyba tylko - na chrzciny
          je
          > miałam ubrane, bo okazały się za wysokie. Leżą sobie w szafie,
          > nawet pudełko oryginalne. Symbolicznie za 10zł sprzedam, bo
          miejsce
          > w szafie zajmują :-) a szkoda wyrzucić.
          > Może poszukam więcej "perełe", gdyż co jak co, ale buty to ja
          > kupuję namiętnie.
          • olesia301 Re: może posiadacie buciki w rozmiarze 39, 40? 18.11.07, 23:19
            przepraszam, musiałam wyjechać
            wyślę fotki jutro jak będę w domku ;-)
    • fruuuga Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 18.11.07, 22:17
      podbijam. :>
      • olesia301 tu są te butki... 21.11.07, 16:56
        może komuś się spodobają :-)

        fotoforum.gazeta.pl/3,0,966282,2,1.html
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,966283,2,2.html
        • olesia301 Jeszcze jedne 22.11.07, 15:41
          Mam jeszcze jedne.
          Wszystkie butki mają rozmiar 39, stan b. dobry.


          fotoforum.gazeta.pl/3,0,967838,2,1.html
    • 1grosik2 Re: Może powymieniamy się ciuchami, których nie n 12.10.08, 15:28
      lumpexownia.blogspot.com/
      tu wrzucam ciuchy i dodatki które walały się po całym domu. porobiłam foty,
      poopisywałam i teraz wszystko jest w jednym miejscu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka