Gość: kkk IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 17:37 Kupilem nowy komp bez windowsa, no i schody... Zaczynam instalację a tu klawiatura nie działa, czy on nie ma dos? bios? Czy powinienem mieć to na płytach z kompem??? RATUNKU Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: kkk Re: mam śmieszny problem ps IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 17:38 dodam że komp jest kompletny, grafika, płyta, procek, zasilacz, miał być gotów na windows, co robić? Link Zgłoś
Gość: Kolobos Re: mam śmieszny problem ps IP: *.zask.pl 13.12.09, 17:52 Wlacz w biosie: USB Keyboard Support oraz USB Legacy Support. Link Zgłoś
Gość: kkk Re: mam śmieszny problem ps IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 19:48 ale jak to włączyć bez klawiatury??? Link Zgłoś
Gość: robinschudł Re: mam śmieszny problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.09, 17:49 A w jaki sposób zaczynasz instalować tego windowsa? Link Zgłoś
Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 17:55 A jak ta klawiature masz podpieta? Czy to jest PS/2 czy USB? Posprawdzaj czy nie zamieniles miejscami klawiatury z mysza jesli podpinasz je pod PS/2. Czy sprawdzales inna klawiature? Jesli wszystko jest podpiete tak jak powinno i wciaz nie dziala to sciagnij i wypal obraz jakiegos Linuksa Livie-CD. I sprobuj odpalic tego kompa z CD. Jak to nie zadziala nawet z inna klawiatura tzn. ze plyta glowna jest zepsuta. Link Zgłoś
Gość: petroll Re: mam śmieszny problem IP: *.acanac.net 13.12.09, 19:47 Kupilas bez systemu bo posluchalas "znawcow" z forum. Jak bedziesz kupowac samochod to kup bez kierownicy. Link Zgłoś
Gość: kkk Re: mam śmieszny problem IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 20:14 Nie słuchałem znafców tylko tak wyszło mogłem kupić tylko w jednym sklepie taki wymóg, refund z pracy, a w tym sklepie jak już mieli mnie na widelcu... itd, mam siódemkę już a system już instalowałem wcześniej na innym więc się nie spodziewałem problemów Link Zgłoś
Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 20:40 Petroll, a to ma do rzeczy z jakiego powodu kkk kupil peceta bez systemu? @kkk - czy klawiatura nie dzila nawet podczas POST? Tzn czy w czasie startu klawisze F1, F2, F10, Del czy jakie tam powinny uruchomic setup BIOSu tez nie dzialaja? Dalej testujesz czy czekasz na cud? :-) Link Zgłoś
Gość: kkk Re: mam śmieszny problem IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 21:08 serwis w razie czego jutro od 10 rano więc co mam robić? testuję Link Zgłoś
Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 21:50 Jak masz, to sprawdz inna klawiatura. Ale i tak cos mi sie zdaje, ze MoBo zdechla. Link Zgłoś