Dodaj do ulubionych

mam śmieszny problem

IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 17:37
Kupilem nowy komp bez windowsa, no i schody... Zaczynam instalację a tu
klawiatura nie działa, czy on nie ma dos? bios? Czy powinienem mieć to na
płytach z kompem??? RATUNKU
Obserwuj wątek
    • Gość: kkk Re: mam śmieszny problem ps IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 17:38
      dodam że komp jest kompletny, grafika, płyta, procek, zasilacz, miał być gotów
      na windows, co robić?
      • Gość: Kolobos Re: mam śmieszny problem ps IP: *.zask.pl 13.12.09, 17:52
        Wlacz w biosie: USB Keyboard Support oraz USB Legacy Support.
        • Gość: kkk Re: mam śmieszny problem ps IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 19:48
          ale jak to włączyć bez klawiatury???
    • Gość: robinschudł Re: mam śmieszny problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.09, 17:49
      A w jaki sposób zaczynasz instalować tego windowsa?
    • Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 17:55
      A jak ta klawiature masz podpieta? Czy to jest PS/2 czy USB? Posprawdzaj czy nie
      zamieniles miejscami klawiatury z mysza jesli podpinasz je pod PS/2.

      Czy sprawdzales inna klawiature?

      Jesli wszystko jest podpiete tak jak powinno i wciaz nie dziala to sciagnij i
      wypal obraz jakiegos Linuksa Livie-CD. I sprobuj odpalic tego kompa z CD. Jak to
      nie zadziala nawet z inna klawiatura tzn. ze plyta glowna jest zepsuta.
      • Gość: petroll Re: mam śmieszny problem IP: *.acanac.net 13.12.09, 19:47
        Kupilas bez systemu bo posluchalas "znawcow" z forum. Jak bedziesz kupowac samochod to kup bez kierownicy.
        • Gość: kkk Re: mam śmieszny problem IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 20:14
          Nie słuchałem znafców tylko tak wyszło mogłem kupić tylko w jednym
          sklepie taki wymóg, refund z pracy, a w tym sklepie jak już mieli mnie
          na widelcu... itd, mam siódemkę już a system już instalowałem wcześniej
          na innym więc się nie spodziewałem problemów
        • Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 20:40
          Petroll, a to ma do rzeczy z jakiego powodu kkk kupil peceta bez systemu?

          @kkk - czy klawiatura nie dzila nawet podczas POST? Tzn czy w czasie startu
          klawisze F1, F2, F10, Del czy jakie tam powinny uruchomic setup BIOSu tez nie
          dzialaja?

          Dalej testujesz czy czekasz na cud? :-)
          • Gość: kkk Re: mam śmieszny problem IP: *.toya.net.pl 13.12.09, 21:08
            serwis w razie czego jutro od 10 rano więc co mam robić? testuję
            • Gość: smutas Re: mam śmieszny problem IP: *.dsl.bell.ca 13.12.09, 21:50
              Jak masz, to sprawdz inna klawiatura. Ale i tak cos mi sie zdaje, ze MoBo zdechla.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka