IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 11:16
zna ktos jakis dobry program do obsługi faxu? jeszcze najlepiej po polsku or
po angliku
Obserwuj wątek
    • Gość: autor Re: Fax-modem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 12:43
      Czlowieku, ten watek w ostatnich kilku dniach pojawil sie kilka razy! Nie
      rozumiem ludzi niektorych. No zeby byc do tego stopnia leniwym i samemu nie
      poszukac sobie na forum a jak nie ma na forum to NA BANK znajdziesz w google!
      Zrozumial bym jesli naprawde mialbys problem ze znalezieniem tej informacji na
      furum czy w gdzie indziej i wtedy sie pytal.W ystarczy dac odpowiednie
      zapytanie i wyskoczy ci pelno adresow. Wiec moze bys byl tak laskaw i poszukal
      co?
      • Gość: autor Re: Fax-modem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 12:52
        Oops pomylilem chyba plec :P
    • Gość: jap Re: Fax-modem IP: 195.136.36.* 12.02.04, 13:14
      A z modemem nie było? Zawsze dołączają. W Windows XP też jest "fabrycznie".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka