Gość: Lydia_pandora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 11:16 zna ktos jakis dobry program do obsługi faxu? jeszcze najlepiej po polsku or po angliku Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: autor Re: Fax-modem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 12:43 Czlowieku, ten watek w ostatnich kilku dniach pojawil sie kilka razy! Nie rozumiem ludzi niektorych. No zeby byc do tego stopnia leniwym i samemu nie poszukac sobie na forum a jak nie ma na forum to NA BANK znajdziesz w google! Zrozumial bym jesli naprawde mialbys problem ze znalezieniem tej informacji na furum czy w gdzie indziej i wtedy sie pytal.W ystarczy dac odpowiednie zapytanie i wyskoczy ci pelno adresow. Wiec moze bys byl tak laskaw i poszukal co? Link Zgłoś
Gość: autor Re: Fax-modem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 12:52 Oops pomylilem chyba plec :P Link Zgłoś
Gość: jap Re: Fax-modem IP: 195.136.36.* 12.02.04, 13:14 A z modemem nie było? Zawsze dołączają. W Windows XP też jest "fabrycznie". Link Zgłoś