mike_mike
18.02.04, 10:33
Witam,
Mam problemik z tym programem pod XP. Tryb walki (morskiej) działa tak
szybko, że nie jestem w stanie nic zrobić... Z opcji zgodności mam tylko
zgodność z Windows 95, 2000... oraz tryby ekranowe (ponieważ to program
windowsowy). Może ktoś spotkał się ztym problemem i może cos pomóc?
Z góry dziękuję...