Gość: 3mieL
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.02.04, 18:33
jesli jest ktos kto moze mi pomusz to bylbym bardzo wdzieczny mianowicie
chodzi mi o to ze jest mi potrzebny orginalny cd-key do gry call of duty wiec
jak jest jakas dobra dusza ktora mi pomoze to bedzie naprawde super moj adres
3mieL85@poprostu.net z gory dziekuje :)