20gratis
17.03.04, 23:19
Witam Was!
Mam problem, poniewaz chcialem zaczac uczyc sie c++ lecz nie wiem jak sie
zabrac.
Prosilbym o dokladna, w miare szczegolna instrukcje. Chodzi o c++ pod
Linuksa. Chcialbym sie dowiedziec glownie jaki program mam sciagnac i jak
potem uruchamiac napisane przeze mnie programy. Czy trzeba je kompilowac, jak
tak to jak?
Jestem poczatkujacym uzytkownikiem. Prosilbym o nie odsylanie mnie na Google
(szukalem lecz nic konkretnego nie udalo mi sie znalesc) lecz zetelne
przyblizenie mi sprawy.
Jeszcze dodam, ze nie chodzi mi o zadne kursy c++ (jest ich duzo w
Internecie) tylko o sam poczatek czyli w jakim programie pracowac a potem
odpalic moje dziela ;-)
Dzieki i pozdrawiam!