Gość: ups... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 20:30 Niby mam wszystko w ustawieniach, jak trza, strona startowa about:blank, a strona startowa jest inna- coś w rejestrze?? Jak?? Pomocy!! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ups... Re: about:blank- dziwny problem, POMOCY na cito p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 23:34 POMOCY!!! Link Zgłoś
sebekwww Re: about:blank- dziwny problem, POMOCY na cito p 05.04.04, 00:22 czyżby jakiś dialerek ? zarzuć Adaware albo Spybota. I poszukaj na forum, było sporo tematów tmu poświęconych. Pozdrawiam S. Link Zgłoś
Gość: ups... Re: about:blank- dziwny problem, POMOCY na cito p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 01:08 Sprawdzałem Ad-Awarem- nic nie było, tzn. było i to sporo, ale nic to nie dało :-( POMOCY!! Link Zgłoś
Gość: JP Re: about:blank- dziwny problem, POMOCY na cito p IP: *.hnllhi1.dsl-verizon.net 05.04.04, 02:21 Zajzales na to forum pierwszy raz. Nie przeczytales jego naglowka i czekasz na porade. Ten temat strony startowej byl poruszany juz 100 razy. Ludzie juz nie chca pisac w kolko to samo. Problem wcale nie jest dziwny jak piszesz. Jest to zwykly adware ktory przedostaje sie poprzez stara wersje programu MS Java. Sciagnij ten programik www.spywareinfo.com/~merijn/files/CWShredder.exe Po otwarciu kliknij Update. Sciagnij jego najnowsza wersje i nia skanuj komputer. Link Zgłoś