bokaj
18.04.04, 00:30
ostrzegam!
padł był mi dziś właśnie (wskutek różnych moich dyletanckich manipulacji
mających poprawić konfigurację) mandrak 9.2 bluehawk. pomyslałem: czemu nie -
władujemy 10-tke, świeżo co wydana w Lin+Extra.
wersja jest nieostateczna, ale - wydana, myślę więc: testowali, sprawdzili...
nic z tego. filmów vcd nie odtworzysz w prosty sposób (bez używania konsoli) -
w 9.2 nie było problemu.
cdromy zachowują się dziwacznie: mam trzy (cdrom, nagrywarkę, dvd) - każdy
inaczej w tym mdk 10 odczytuje zawartość płyt z danymi: albo nie są odczytane
wszystkie dane , albo są ikony, a zamiast podpisów same znaki zapytania
(????), albo zdarza się że niby wszystko jest widoczne, ale ikony nieadekwatne
do typu pliku...
więc: nie radzę. szkoda 37 zł.
(ale oficjalna wersja może być całkiem, całkiem - bo np. w nowym kde bardzo
poprawiony jest Konqueror: naprawdę bardzo funkcjonalny i szybszy...
pewnie inne nowości też będą fajne)