Gość: dorota
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.05.11, 20:15
mam problem z głosem w laptopie, a mianowicie przez słuchawki słychać wszystko czyli jakieś odtwarzacze, skype itp, jak odłącze słuchawki to nie słyszę nic przez skype mnie słyszą ( nie mając słuchawek) a ja nie słyszę gdzie mogę mieć coś przyciszone ?? może mi ktoś pomóc ?? proszę