Gość: ppp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 11:27 mam małe pytanko:potrafi nero zamienic wma na sciezke audio(zeby nagrac zwykla płytę audio)tak jak mp3??prosze o szybka odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: maciejka104 Re: nero IP: *.tnt.com 15.06.04, 12:39 na www.nero.com jest bezplatny plugin Link Zgłoś
maciejpoczta Re: nero 15.06.04, 13:28 Jeżeli w nero wybierzesz opcje AudioCD, to wszystkie obsługiwane formaty zostaną przekonwertowane do CD Audio. Jednak żeby to zrobić z formatami ogg i wma potrzebny jest plugin. Link Zgłoś