IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 11:27
mam małe pytanko:potrafi nero zamienic wma na sciezke audio(zeby nagrac
zwykla płytę audio)tak jak mp3??prosze o szybka odpowiedz
Obserwuj wątek
    • gray Re: nero 15.06.04, 12:28

      moje potrafi.
    • Gość: maciejka104 Re: nero IP: *.tnt.com 15.06.04, 12:39
      na www.nero.com jest bezplatny plugin
    • maciejpoczta Re: nero 15.06.04, 13:28
      Jeżeli w nero wybierzesz opcje AudioCD, to wszystkie obsługiwane formaty zostaną
      przekonwertowane do CD Audio. Jednak żeby to zrobić z formatami ogg i wma
      potrzebny jest plugin.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka