Dodaj do ulubionych

KUPNO DRUKARKI ATRAMENTOWEJ HP

IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 19.06.04, 18:29
Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czym różni się drukarka HP 3550 od HP
3520 szukałem w internecie ale nie mogłem natrafić na coś konkretnego. DZIĘKI.
Obserwuj wątek
    • makxym Re: KUPNO DRUKARKI ATRAMENTOWEJ HP 19.06.04, 19:58
      Bierz HP 3550. Jest dobra, szybko drukuje jak na warunki domowe i jest mała.
      Nie widziałem 3520 ale pewnie nie różni się czymś poważnym. Dobra jakość fotek
      dzięki Photo Ret III. Polecam ją bardzo do domu. Poleciłem znajomym i są
      zadowoleni.
    • Gość: Klient Re: KUPNO DRUKARKI ATRAMENTOWEJ HP IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 22.06.04, 23:06
      Ponawiam pytanie. Dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka