Gość: klient IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 19.06.04, 18:29 Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć czym różni się drukarka HP 3550 od HP 3520 szukałem w internecie ale nie mogłem natrafić na coś konkretnego. DZIĘKI. Link Zgłoś Obserwuj wątek
makxym Re: KUPNO DRUKARKI ATRAMENTOWEJ HP 19.06.04, 19:58 Bierz HP 3550. Jest dobra, szybko drukuje jak na warunki domowe i jest mała. Nie widziałem 3520 ale pewnie nie różni się czymś poważnym. Dobra jakość fotek dzięki Photo Ret III. Polecam ją bardzo do domu. Poleciłem znajomym i są zadowoleni. Link Zgłoś
Gość: Klient Re: KUPNO DRUKARKI ATRAMENTOWEJ HP IP: *.feedback.pl / *.crowley.pl 22.06.04, 23:06 Ponawiam pytanie. Dzięki Link Zgłoś