IP: *.karpaty.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 00:53
Moze wyda Wam sie to smieszne, ale nie wiem jak usunac (anulowac) sciaganie pliku z dc++? Jak juz pojawi mi sie na dolnym pasku nazwa pliku nie ma szans go usunac. Co najwyzej moge zrobic close connection ale plik dalej istnieje jak byl sciagany (moge go usunac z dysku) ale on dalej jest w pasku sciagania i zacznie znow od nowa go sciagac. Pomozcie
Obserwuj wątek
    • Gość: JP Re: dc++ IP: *.hnllhi1.dsl-verizon.net 22.06.04, 01:06
      Jest cos takiego ja Queue (kolejka). Jezeli stamtad nie usuniesz tego pliku to
      program zawsze bedzie ponawial sciaganie.
      Jest to podstawowana funkcja w tym programie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka